برگشت به دانشگاه صنعتی ارومیه
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی رشته ::
اشخاص::
اخبار و رویدادها::
انجمن علمی::
قوانین و آئین نامه ها::
تالارهای بحث و گفتگو::
تماس با ما::
تسهیلات وبگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
نظرسنجی
از سایت جدید راضی هستید؟
بلی
خیر
   
:: خوش آمدید ::

” آنچه را من انجام داده ام چیزی است که بر هر انسانی واجب است آن را در رشته و فنّ خود عمل کند. یعنی کوشش‏ هایی را که پیشینیان وی برای پیشرفت آن زمینه علمی متحمل شده اند با سپاسگزاری بپذیرد و اگر متوجه لغزش ها و اشتباهاتی از گذشتگان شود آنها را بی پروا تصحیح کند… و آن چه را در آن فنّ بر او آشکار می شود ثبت و ضبط کند تا برای آیندگان جاودان بماند. ”

ابوریحان بیرونی

:: دکتر جعفر طهمورث نژاد به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت ::
 | تاریخ ارسال: 1400/2/19 | 
دکتر جعفر طهمورث نژاد، عضو هیأت علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، از دانشکده فناوریهای صنعتی، به مرتبه ی دانشیاری ارتقا یافت.
>
:: رونمایی از کتاب دکتر فرید احمدی با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ::
 | تاریخ ارسال: 1399/12/1 | 
در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی، از کتاب دکتر فرید احمدی، دانشیار و عضو هیئت علمی گروه مهندسی فناوری اطلاعات دانشکده فناوری های صنعتی، با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، و محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، رونمایی شد.
>
:: «انتشار SoNebuntu Light: نسخه سبک توزیع لینوکس مخصوص تحلیل گران شبکه‌های اجتماعی» ::
 | تاریخ ارسال: 1397/11/9 | 
پس از تولید و نشر اولین توزیع مخصوص تحلیلگران شبکه‌های اجتماعی، نسخه سبک و کم حجم این توزیع منتشر شده است.

 
جهت مشاهده متن کامل خبر ادامه مطالب را کلیک نمایید.
>
:: سیستم‌های مبتنی بر اینترنت اشیا و راه اندازی نمونه اولیه سیستم صوتی جهت مدیریت این سیستم‌ها ::
 | تاریخ ارسال: 1397/9/11 | 
در ۲۴امین جلسه از مجموعه نشست‌های تخصصی انجمن‌های علمی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی ارومیه، آقای ایوب ایرازه (از دانشجویان رشته کامپیوتر) در ارتباط با سیستم‌های مبتنی بر اینترنت اشیا و راه اندازی نمونه اولیه سیستم صوتی جهت مدیریت این سیستم‌ها صحبت کردند. در این جلسه که در محل آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار گردید، ایشان در ارتباط با کلیات سیستم‌های مبتنی بر IoT و اهمیت این حوزه مطالب ارائه داده و سپس بصورت عملی و با استفاده از دستیار گوگل، سیستم کنترل صوتی روشن/خاموش شدن یک چراغ را پیاده سازی کردند
>
:: توزیع لینوکس مختص تحلیل گران اجتماعی موسوم به SoNebuntu ::
 | تاریخ ارسال: 1397/9/11 | 
در ۲۳امین جلسه از مجموعه جلسات دو هفته یکبار که توسط انجمن علمی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۷ در محل آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد، میر سامان تاجبخش (از اعضای هیئت علمی همکار دانشگاه صنعتی ارومیه) در ارتباط با توزیعی که توسط ایشان درست شده است، صحبت کردند. در این جلسه در ارتباط با توزیع لینوکس مختص تحلیل گران اجتماعی موسوم به SoNebuntu، نحوه تولید توزیع و ابزارهای موجود در آن، مشکلات مواجه شده و برنامه‌های پیش رو صحبت شد. در این جلسه به سوالات حاضرین در همین مورد جواب داده شد.
>
:: مراسم معارفه ورودی‌های ۹۷ با رشته و هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه ::
 | تاریخ ارسال: 1397/9/11 | 

روز دوشنبه مورخ ۹۷/۷/۱۶ مراسم معارفه ورودی‌های ۹۷ با رشته و هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه در آمفی‌تئاتر دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که باهمت انجمن علمی کامپیوتر برگزار شده بود اساتید گرانقدر،دکتر سرمدی معاون گروه،دکتر رشیدی بعنوان استاد راهنمای ورودی‌های ۹۷ و استاد نصراللهی به همراه استاد تاج‌بخش با حضور و توضیحاتی که دادند سوالات و شبهات دانشجویان را مرتفع کردند،دانشجویان نیز با حضور حداکثری و سوالات خود سعی در حل کردن سوالات در فضای چالشی جدیدی که در آن قرار گرفتند بودند.
در این مراسم علاوه برمعرفی اعضای هیئت علمی،راجع به کارهای انجام شده انجمن کامپیوتر از قبیل : نشست P0SCon2018 ، برگزاری مسابقه درون دانشگاهی CTF برای اولین بار در دانشگاه صنعتی ارومیه ، برگزاری دوره آموزشی Excel ، برگزاری نشست IOT ، نشست آشنایی با مسابقات acm و سایر نشست‌ها و نیز از دوره‌هایی که برگزار خواهدشد به دوره صفرتاصد بازی‌سازی در این ترم ، مسابقات CTF و نشست P0SCon2019 در آینده‌ای نزدیک اشاره شد.

امید به موفقیت روزافزون دانشجویان گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه

 


 

>
:: دوره آموزشی امنیت، رمزنگاری، حملات موجود و راه کارهای جلوگیری از آنها در شبکه‌های وایرلس ::
 | تاریخ ارسال: 1397/9/11 | 
در ۲۱امین جلسه از سری نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی ارومیه که در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۳۹۷ برگزار گردید، آقای محمد تقی‌زاده از دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه، در ارتباط با امنیت، رمزنگاری، حملات موجود و راه کارهای جلوگیری از آنها در شبکه‌های وایرلس صحبت کردند.

در این نشست ایشان با راه اندازی شبکه‌ای تستی ولی آسیب پذیر، مفاهیم تئوری ارائه شده را بصورت عملی نیز در اختیار مخاطبان قرار دادند.
>
:: مقدمات برنامه نویسی آندروید برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا و مدیریت و بازاریابی آنها ::
 | تاریخ ارسال: 1397/9/11 | 
در ۲۲امین جلسه از سری نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی ارومیه که در تاریخ ۲ آبان ماه ۱۳۹۷ برگزار گردید، خانم ملی و آقای بدرمیران (فارغ التحصیلان رشته فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی ارومیه) در ارتباط با مقدمات برنامه نویسی آندروید برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا و مدیریت و بازاریابی آنها به مخاطبین مطالب مربوطه را ارائه کردند.

ایشان با ارائه راه‌کارهای مفید و نکات لازم جهت ورود به بازار کسب‌وکارهای الکترونیکی و نوپا را برای دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، آنها را با شرایط کسب‌وکارهای الکترونیکی آشنا کردند.
>
:: لیست دانشجویان قبول شده کنکور کارشناسی ارشد 97 ::
 | تاریخ ارسال: 1397/6/24 | 
گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی ارومیه، ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای تمامی دانشجویان، به افراد قبول شده در کنکور سراسری ارشد سال ۱۳۹۷ تبریک گفته و آرزوی کسب درجات هرچه بهتر علمی را دارد. در زیر لیست دانشجویان قبول شده که دوره کارشناسی را در دانشگاه صنعتی ارومیه گذرانده‌اند، آورده شده است.
>
:: برگزاری اولین نشست تخصصی سایبری با نام امنیت تدافعی و عملیاتی ::
 | تاریخ ارسال: 1397/6/24 | 


دانشگاه صنعتی ارومیه با همکاری مرکز آپای ارومیه، اولین نشست تخصصی سایبری با نام امنیت تدافعی و عملیاتی را در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ با حضور سخنرانانی از کشورهای روسیه و ترکیه برگزار نمود. در این نشست یکروزه که در محل مرکز مطالعات دریاچه ارومیه دانشگاه ارومیه داقع در خیابان دانشکده برگزار گردید، ۷ سخنرانی در کنار ۳ کارگاه با عناوین زیر ارائه شد.
>
:: اسلایدر مطالب ::
 | تاریخ ارسال: 1397/4/25 | 
AWT IMAGE AWT IMAGE
>
پیام مدیر گروه
::
ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری
AWT IMAGE
::
پیوندهای فوری
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 3984001
بازدید 24 ساعت قبل: 6303
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 58657
بازدید 24 ساعت قبل: 127
::
آخرین بروزرسانی
یکشنبه 1400/2/19
::
لینکهای مرتبط
مجله اینترنتی آی تی
::
لینکهای مفید
::
دانشکده مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر IT & Computer Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4570