روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
تجلیل از دکتر مرتضی علی اصغری در سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان غربی

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/8/28 | 
سومین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان غربی، روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد. در این مراسم، از نویسندگان و مترجمین کتب برگزیده استان که در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسیده بودند تجلیل به عمل آمد. در همین راستا، کتاب "اصول کنترل فازی با رویکرد عملی" در رده کتب دانشگاهی شایسته تقدیر معرفی شد و از مترجمین این کتاب، آقایان دکتر مرتضی علی اصغری و حسین عباس زاده مبارکی با اهدای لوح تقدیر و هدایا، تقدیر به عمل آمد.
فرآیند انتخاب کتاب برگزیده سال استان آذربایجان غربی، با سپری کردن فرآیند داوری در بین کتب چاپ شده در سال ۱۳۹۸، که فرآیند اعلام وصول آنها در دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به پایان رسیده بود، انجام پذیرفت. 
گفتنی است، عنوان جایزه کتاب برگزیده سال استان آذربایجان غربی، برای اولین بار از زمان برگزاری این مراسم، به یکی از کتابهای انتشارات دانشگاه صنعتی ارومیه تخصیص یافته است. امید است انتشارات نوپا ی دانشگاه صنعتی ارومیه، با ارتقای کیفی کتب منتشره و نیز شتاب بخشی به روند رو به رشد نشر کتاب در استان و کشور، نقش مؤثری را در تحقق رسالت فرهنگی دانشگاهها در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی ایفا نماید.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4266.fa
برگشت به اصل مطلب