روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه برگزاری مرحله دوم طرح مواسات و همدلی در دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/8/11 | 
به اطلاع کلیه اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان گرامی می رساند دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با هدف اجرای مرحله دوم طرح رزمایش مواسات و همدلی کمک مومنانه، ضمن تقدیر از مشارکت خیرخواهانه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه، در نظر دارد با ساماندهی کمک های جمع آوری شده برای تهیه اقلام ضروری در قالب بسته های حمایتی خانوار اقدام نماید.
به همین منظور، فرم ثبت نام داوطلبانه با تعیین نحوه مشارکت خیرین از سوی روابط عمومی تنظیم و از طریق وب سایت و کانال اطلاع رسانی دانشگاه و نیز سامانه اتوماسیون اداری در اختیار عموم قرار گرفته است. لذا خواهشمند است داوطلبان شرکت در این طرح خداپسندانه، ضمن تکمیل و امضای فرم ثبت نام، تصویر آن را حداکثر تا تاریخ ۱ آذرماه ۹۹ از طریق: آدرس پست الکترونیکی infouut.ac.ir،یا شماره فکس ۰۴۴۳۳۷۲۸۱۸۴ و یا به شماره ۰۹۰۱۵۳۲۳۵۹۳ از طریق واتساپ ارسال نمایند.
جزئیات نحوه مشارکت در طرح فوق در سه قالب پرداخت نقدی، کسر مبلغ اعلام شده از حقوق و یا تعیین تعداد بسته حمایتی از سوی خیرین محترم در فرم ثبت نام پیش بینی شده است. همچنین، ریز اقلام موجود در بسته حمایتی در فایل پیوست قابل مشاهده است.

راه های ارسال فرم تکمیل شده:

پست الکترونیکی:     ​​​​​​​infouut.ac.ir
شماره فکس:           ۰۴۴۳۳۷۲۸۱۸۴
شماره واتساپ:        ۰۹۰۱۵۳۲۳۵۹۳جهت دریافت اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.
جهت دریافت فرم ثبت نام ( word - pdf ) را کلیک کنید.

 
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4250.fa
برگشت به اصل مطلب