روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
آیین مجازی بهره برداری از زمین چمن مصنوعی دانشگاه با حضور معاون محترم وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/6/19 | 
آیین مجازی بهره برداری از پروژه های عمرانی ورزشی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و بازگشایی دانشگاهها، صبح امروز، چهارشنبه نوزدهم شهریورماه برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر صدیقی، معاون وزیر رئیس محترم سازمان امور دانشجویان همراه بود، پروژه های عمرانی ورزشی ۲۳ دانشگاه کشور به بهره برداری رسید که زمین چمن مصنوعی دانشگاه صنعتی ارومیه نیز در این فهرست قرار داشت.
در ابتدای مراسم، دکتر محمدرضا شیدایی، ریاست محترم دانشگاه، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص مشخصات فنی، امکانات و هزینه تمام شده پروژه، از مشارکت صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان کشور در تکمیل این پروژه با کیفیت مطلوب قدردانی نموده و ابراز امیدواری کرد در سایه حمایت های وزارت محترم عتف، توسعه پروژه های عمرانی در راستای ارتقای امکانات ورزشی برای دانشجویان ادامه یابد. وی در بخشی از سخنان خود، از تلاش های معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی، و مدیریت محترم تربیت بدنی دانشگاه قدردانی نمود. 
زمین چمن مصنوعی دانشگاه صنعتی ارومیه، در مجاورت سالن ورزشی سرپوشیده سایت جهتلو، با بودجه بالغ بر ۵ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ با مشارکت سه جانبه سازمان امور دانشجویان وزارت عتف، صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه صنعتی ارومیه به بهره برداری رسیده است.
ابعاد مفید زمین چمن ۲۳ در ۴۳ متر است که در فضای فنس کشی شده ی ۳۰ در ۵۲ متر اجرا شده است. از مبلغ کل ۵ میلیارد ریال، ۱.۹ میلیارد ریال برای خرید چمن مصنوعی، هزینه شده است. ساخت دروازه ها، نصب فنس جهت محافظت زمین، تجهیزات نورپردازی پرقدرت از سایر امکانات جانبی این زمین است. همچنین وجود سالن بدنسازی سرپوشیده در مجاورت زمین چمن مصنوعی از دیگر موارد مهم پیش بینی شده در تعیین محل این پروژه می باشد.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4178.fa
برگشت به اصل مطلب