روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
پیام تشکر ریاست دانشگاه از روسای سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویان کشور

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/3/18 | 
دکتر شیدائی در قالب دو پیام جداگانه از جناب آقای دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور و جناب آقای دکتر ناصر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور از بابت مساعدت­ های ویژه برای ارتقاء زیرساخت­های رفاهی و ورزشی دانشگاه تقدیر و تشکر نمود.
 
 
در متن این پیام آمده است:
" تغییرات اساسی در حوزه رفاه دانشجویی در طول چند سال اخیر که شامل افتتاح آشپزخانه صنعتی، افتتاح رستوران مکمل ترنج، افتتاح سالن ورزشی ۹۰۰ نفری، افتتاح زمین چمن مصنوعی، تعمییرات اساسی سرای پسرانه ایثار مدیون مدیریت ارزشمند و شایسته مجموعه سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویان کشور است. فرصت را مغتنم دانسته و از بابت تمام مساعدت­های ارزشمندی که در راستای توسعه زیر ساخت­های رفاهی دانشگاه در طول سالیان گذشته داشته­اند از طرف تمام دانشگاهیان صنعتی ارومیه صمیمانه قدردانی می­نمایم. مسأله مساعدت اخیر از بابت پرداخت سود و یارانه تسهیلات خرید سرای ملکی نیز بسیار تأثیرگذار و ارزشمند بود و قطعاً گام مهمی برای پاسخگویی مناسب به مطالبات دانشجویان دانشگاه است.
از حق تعالی برای شما و همکاران خدومتان آرزوی سلامتی و توفیق در خدمتگزاری روز افزون به مجموعه دانشگاهیان کشور را مسألت می نمایم. "
 
گفتنی است مساعدت های ویژه سازمان امور دانشجویان و نیز صندوق رفاه دانشجویی کشور در احراز حق مالکیت ساختمان های سرای ایثار و صدر دانشگاه تاثیر بسزایی داشته است.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4099.fa
برگشت به اصل مطلب