روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
حجت الاسلام امامی در آستانه روز جهانی قدس: نژاد پرستی، خودبرتربینی از ویژگی های منحوس رژیم صهیونیسم است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۳/۱ | 
حجت‌ الاسلام و المسلمین منصور امامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، در آستانه روز قدس در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این نهاد اظهار داشت: رژیم اشغالگر قدس دارای ویژگی‌ هایی است که شاید شما در کمتر کشور و دولتی بتوانید آن‌ ها را پیدا کنید. نژاد پرستی از پایه‌ های اصلی این کشور منحوس است، خود برتر بینی و خودشیفتگی نژادی باعث شده خود را برتر از سایر ملت‌ ها و دولت‌ ها ببینند و همین امر سبب شده است که نسبت به هیچ کشور، هیچ قانون وهیچ معاهده‌ ای پاسخ گو نباشند. شما ببینید در هیچ کدام از معاهدات بین المللی عضو نیستند یا عضو فعال نیستند که هر وقت بخواهند، بتوانند آن را ملغی کنند.
دومین ویژگی این رژیم منحوس تحریف گری، جعل کردن، مکر و خدعه و استفاده از جریان سازی رسانه‌ ای برای تحریف گری است و البته  قرآن کریم هم پرده از این موضوع برداشته است.

(ٱلّذین هادواْ یحرّفون ٱلکلم عن مّواضعه)ۦ
در ادامه مسئول نهاد رهبری دانشگاه صنعتی ارومیه اظهار داشت: متاسفانه با توجه به جریان سازی رسانه‌ ای که در اختیار صهیونیست‌ ها قرار دارد، این تحریف گری و جعل را به شکل بین المللی گسترش می دهند.
وی در ادامه افزود: سومین ویژگی که این رژیم منحوس دارد عبارت است از تعدی، غارت گری، غاصب بودن و دست اندازی. هر زمان که دلشان خواست. متاسفانه به هیچ معاهده‌ ای هم پاسخ گو نیستند.
نکته بعدی این است که مهترین عامل تنش و نا امنی، در بخشی از دنیای امروز همین نظام و رژیم منحوس صهیونیستی است. شما خاورمیانه بدون رژیم صهیونیستی را در نظر بگیرید که چقدر آرامش خواهد داشت، تنش نخواهد بود. در این منطقه اتفاقاتی که به شکل مستقیم و غیر مستقیم اتفاق می‌ افتد مرتبط با رژیم جعلی صهیونیست است.
متاسفانه ایالات متحده امریکا باتمام توان، پشت صحنه اتفاقاتی است که در حال وقوع است و حمایت‌ های بی‌ شائبه خودش را از این رژیم منحوس انجام می دهد.

در پایان حجت الاسلام منصور امامی تاکید کرد: هر سال روز قدس به میدان می‌ آییم تا نه بگوییم به نژاد پرستی، تا نه بگوییم به جعل و ترور، تا نه بگوییم به ظلم و غصب، تا نه بگوییم به پاسخگو نبودن به محاکم بین المللی، و نه بگوییم به استعمار نوین.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4083.fa
برگشت به اصل مطلب