روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
وبینار گرامیداشت هفته روابط عمومی دانشگاه ها با حضور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/2/27 | 

همزمان با آغاز هفته گرامیداشت روابط عمومی، وبینار گردهمایی روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور با حضور دکتر غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر عبدالهی نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت عتف برگزار شد.

در این نشست، ابتدا دکتر علیرضا عبدالهی نژاد با ارائه گزارش مختصری از عملکرد روابط عمومی وزارت عتف و نیز دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، از نقش ویژه این مدیریت در انعکاس دستاوردهای کلان دانشگاهها بالاخص در حوزه مبارزه با شیوع بیماری کرونا قدردانی نمود. بررسی آماری در خصوص بهرمندی از روش های نوین اطلاع رسانی و امار خدمات ارائه شده در این حوزه به سایر نهادها و رسانه ها با تکیه بر متدهای نوین، از دیگر موارد مطروح از سوی مدیر کل روابط عمومی وزارت عتف بود.
سپس دکتر غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تبریک و گرامیداشت روز و هفته روابط عمومی، تلاش شبانه روزی روابط عمومی دانشگاه ها را در به تصویر کشیدن رشد و موفقیت های علمی و فناوری شایسته تقدیر دانست.
وی همچنین آگاهی مردم از دستاورد ها و توفیقات فناورانه و علمی دولت تدبیر و امید را مرهون وظیفه شناسی و پایبندی روابط عمومی دانشگاه ها در به اشتراک گذاری به موقع اخبار در قالب های مختلف در دنیای مجازی و وبسایت های اطلاع رسانی دانست.
در ادامه این نشست دبیران مناطق ده گانه روابط عمومی کشور در حضور دکتر نظرپور معاون مالی، اداری و مدیریت منابع وزارت عتف به بیان دیدگاهها و مشکلات و راهکارهای مختلف برای ارتقای نحوه خدمات رسانی حوزه روابط عمومی در دانشگاهها و پارکهای علم و فناوری پرداختند.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4082.fa
برگشت به اصل مطلب