روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
حضور بسیجیان دانشگاه صنعتی ارومیه در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بسیجیان دانشگاه صنعتی ارومیه، در مراسمی که به نام و یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله برگزار شد، شرکت کردند.
در این مراسم ابتدا سردار اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه(ع) نیروی زمینی سپاه در منطقه شمالغرب، ضمن عرض خیر مقدم به همه دلدادگان حریم ولایت و شهادت، ترور سردار سلیمانی را ناشی از ضعف آمریکا در برابر جبهه مقاومت دانست و گفت: امریکا باید منتظر انتقامی باشد که حتی فکرش را هم نمی تواند بکند.
وی جانشین شهید سلیمانی، حاج اسماعیل قاآنی را یک نخبه نظامی و عملیاتی دانست که در عملیات‌های متعددی از دفاع مقدس سوابق درخشانی از خود به جای گذاشته است. وی افزود: سردار قاآنی بر امورات نیروی قدس کاملا مسلط بوده و راه سردار سلیمانی را با قدرت تمام بیش از پیش ادامه خواهد داد. 

مراسم با مداحی مداح اهل بیت و ذکر توسل به ساحت قدسی علمدار سیدالشهدا، حضرت ابوالفضل عباس ادامه یافت و در پایان، حجت الاسلام برگی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی، طی سخنانی به ذکر رشادت ها و تلاش های شهید حاج قاسم سلیمانی در طول 40 سال انقلاب پرداخت و تأکید کرد از این پس هر کس در کشور صحبتی از مذاکره با آمریکا بزند، ملت ایران جواب او را خواهد داد.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3928.fa
برگشت به اصل مطلب