روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
انعکاس فعالیتهای شرکت توسکانیک واقع در مرکز رشد دانشگاه صنعتی ارومیه در برنامه ی ساخت ایران در شبکه استانی آذربایجان غربی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/9/3 | 
فعالیتهای شرکت توسکانیک واقع در مرکز رشد دانشگاه صنعتی ارومیه در برنامه ی ساخت ایران، تولید شبکه استانی آذربایجان غربی به تصویر کشیده شد.
این شرکت که از مراکز نوپای مستقر در مرکز رشد و فناوری دانشگاه می باشد، با مدیریت خانم دکتر حدیثه بابازاده، عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه، در زمینه های متعددی از جمله طراحی و ساخت رباتهای مختلف، بازوی رباتیک، مدارات کنترلی، سیستمهای اتوماتیک تشخیص و رفع عیب انژکتور خودرو، سیستم ضد سرقت اتومبیل، و سلولهای خورشیدی به فعالیت می پردازد. لازم به ذکر است که در این دفتر دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه در پروژه های مختلف مشارکت فعال داشته و بستری برای ورود تدریجی آنها به بازار کار نیز فراهم آمده است.
در برنامه ی ساخت ایران که روز جمعه گذشته 98/9/1 از شبکه ی استانی آذربایجان غربی پخش شد، خانم دکتر بابازاده، راجع به زمینه های مختلف فعالیت شرکت توسکانیک، موانع و مشکلات پیش رو برای توسعه ی این مجموعه، و برنامه ریزی برای کارهای آینده، توضیحاتی ارائه دادند.
جهت مشاهده کامل فیلم اینجا را کلیک کنید.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3858.fa
برگشت به اصل مطلب