روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
برگزاری نشست مشترک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با ریاست دانشگاه صنعتی ارومیه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۱۹ | 
نشست مشترک مسؤولین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با برخی مدیران دانشگاه در محل اتاق ریاست، برگزار شد. در ابتدای این دیدار، مهندس جلیل نژاد، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، حمایت از طرح های فضاپایه سازمان فضایی کشور را از مهمترین محورهای توسعه همکاری این مجموعه با دانشگاه، به عنوان تنها دانشگاه صنعتی استان دانست. وی همچنین بهره مندی از اساتید متخصص جهت پرورش دانشجویان رشته هوافضا را از ویژگیهای منحصر بفرد این دانشگاه برشمرد که زمینه توسعه همکاری در صنایع فضاپایه را بطور منحصر بفرد فراهم می کند. در ادامه، دکتر شیدایی، ریاست دانشگاه، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست توسعه همکاری، بر اهمیت ایجاد ارتباط و تعاملات گسترده و سازنده طرفین تأکید نمود و ابراز امیدواری کرد که دانشگاه با تمام ظرفیت برای رفع موانع و مشکلات موجود، در خدمت صنایع استان قرار گیرد. 
ایجاد تعامل در راستای برگزاری دوره های آموزشی در دانشگاه با درنظر گرفتن نیازهای آن مجموعه از برنامه های پیشنهادی دکتر سلوک، معاونت آموزش و پژوهش، جهت گسترش همه جانبه همکاری متقابل بود.
در پایان، بازدید از پهباد ساخته شده توسط دانشجویان انجمن علمی هوا فضای دانشگاه، با حضور ریاست محترم و مهمانان به انجام رسید.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3838.fa
برگشت به اصل مطلب