روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
انعقاد تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری استان با شهرک کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۳ | 
پیش نویس تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری استان با شهرک کارآفرینی دانشگاه، در جلسه صبح امروز شنبه 13 مهر 98، با حضور نمایندگان دانشگاه در محل پارک فناوری ارومیه، واقع در نازلو، تنظیم شد و مورد توافق قرار گرفت.
در این جلسه، ابتدا سرپرست پارک علم و فناوری استان، با تبیین رسالت پارک به عنوان مرکز جامع ساماندهی و حمایت از فعالیت های پژوهشی دانش بنیان در استان، مأموریت متفاوت شهرک کارآفرینی دانشگاه را شایسته حمایت و توجه ویژه در استان دانست.
در ادامه دکتر کشتیبان، سرپرست راه اندازی شهرک کارآفرینی دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های منحصر به فرد این شهرک و نقش شتاب بخش آن در تقویت و شکل گیری شرکت های مستقر، ابراز امیدواری کرد شهرک کارآفرینی دانشگاه با ایفای نقش مکمل و هم افزا با پارک علم و فناوری، در آینده نزدیک به تقویت فن بازار در استان شتاب ویژه ای ببخشد.
در انتهای جلسه، نوع تعامل و نحوه اجرای مفاد تفاهم نامه در چهارچوب ساختار قانونی شهرک و پارک از سوی دکتر سلوک، معاونت محترم آموزش و پژوهش دانشگاه، در حضور سرپرست و کارشناسان پارک و همچنین نمایندگان دانشگاه مطرح و بررسی شد و مورد توافق طرفین قرار گرفت. 
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3714.fa
برگشت به اصل مطلب