دانشکده مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر- کنفرانس ها و همایش ها
سومین دوره رقابت‌های نفوذ و دفاع در فضای مجازی در دانشگاه صنعتی شریف

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1391/8/22 | 
 

در این دوره نیز رقابت‌ها در سه محور برگزار میشود، که علاقمندان میتوانند در هر یک از محورهای فوق به صورت جداگانه ثبت نام کنند:

 

۱- مسابقه هک و نفوذ 24 بهمن

 

۲- طراحی پوستر و کاریکاتورهای ترویجی 25 بهمن

 

۳- ارائه روشهای خلاقانه در نفوذ و دفاع 25 بهمن

 

ثبت‌نام در هر یک از بخش‌های رقابت ها به صورت مستقل از سایر بخش‌ها صورت می‌گیرد و علاقمندان در شرکت در هر یک از بخش‌ها باید به صورت جداگانه در صفحه مربوط به همان بخش از رقابت‌ها ثبت‌نام کنند.

 

علاوه بر این علاقمندان میتوانند برای شرکت در جلسات ارائههای خلاقانه و بازدید از نمایشگاه پوسترها و کاریکاتورهای ترویجی به عنوان شرکت کننده آزاد در رقابتها ثبت نام نمایند.

 

لازم به ذکر است که حضور در مسابقه هک و نفوذ در روز 24 بهمن تنها برای تیمهای شرکت کننده در این مسابقه آزاد است، اما حضور کلیه شرکت کنندگان در محورهای مختلف رقابتها و شرکت کنندگان آزاد در روز 25 بهمنماه با ارائه کارت شناسایی معتبر بلامانع است.

 

ثبت نام کلیه بخش‌های رقابت‌های نفوذ و دفاع در فضای مجازی فعال شد. تفاوت این دوره با دور‌ه‌های پیشین در بخش طراحی پوستر و کاریکاتورهای ترویجی است که شرکت کنندگان باید آثار خود را به صورت مجزا برای هر بخش ارسال نمایند. در این دوره نیز اثر برتر در هر بخش پوستر و کاریکاتور به صورت جداگانه با رای شرکت کنندگان انتخاب خواهد شد.

 

برای دیدن جزییات این رقابت‌ها می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

 

 

 

https://cert.sharif.edu/?a=contentConf.id&id=71

 

 

 

 

 

 

 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر:
http://uut.ac.ir/find-2.91.606.fa.html
برگشت به اصل مطلب