برگشت به دانشگاه صنعتی ارومیه
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی و فرهنگی ::
امور فرهنگی و فوق برنامه::
امور دانشجویی::
امور تربیت بدنی::
شورای انضباطی دانشجویان::
مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی::
اخبار و اطلاعیه ها::
تماس با ما::
فرمها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
زیربخش‌های پایگاه
:: بایگانی بخش امور خوابگاهها: ::
img_yw_news
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ -

اطلاعیه امور خوابگاه ها دانشکده فنی مهندسی خوی

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان پسر دانشکده فنی و مهندسی خوی، ورودی های ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ که پیش ثبت نام خوابگاه را انجام داده اند، می رساند مبلغ اجاره معادل ۲۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای اسکان درخوابگاه ولیعصــر می باشد. این دسته از دانشجویان بایستی مابقی هزینه را در روزهای ۱۲ تا ۱۴ مهر از طریق سامانه امور خوابگاه ها واریز نموده و فیش های واریزی پیش پرداخت و پرداخت نهایی را از روز ۱۶ تا ۱۸ مهر به امور دانشجویان دانشکده (آقای زینالپور) تحویل دهند. دانشجویان ورودی ۹۷ نیز پس از هما هنگی با امور دانشجویان دانشکده و اطمینان از وجود ظرفیت خالی، نسبت به واریز مبلغ اقدام نمایند. الزاما باید از مرورگر فایر فاکس و ترجیحا از کامپیوتر استفاده شود.

img_yw_news
شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱ -

تمدید پیش ثبت نام سرای دانشجویی

جهت دریافت اطلاعیه اینجا کلید کنید.    جهت دریافت راهنمای پیش ثبت نام سرای دانشجویی اینجا را کلیک کنید. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ -

اطلاعیه بازگشایی خوابگاهها در فروردین ۱۴۰۱

بسمه تعالی اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی میرساند تمامی خوابگاهها از ساعت ۱۶:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ جهت اسکان دانشجویان دایر خواهد بود.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ -

اطلاعیه سراهای دانشجویی تحصیلات تکمیلی

بسمه تعالی نحوه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری و واریز اجاره بهای سرای دانشجویی تحصیلات تکمیلی در صندوق رفاه دانشجویان ۱) مراجعه به سایت صندوق رفاه دانشجویان به نشانی https://swf.ir قسمت پورتال دانشویی ثبت نام دانشجوی جدید و تکمیل فرم ثبت نام ۲) در صورت داشتن اکانت و پرونده در صندوق رفاه دانشجویان با وارد شدن به پروفایل خود در پورتال دانشجویی و قسمت اضافه کردن مقطع جدید، نسبت به ایجاد کاربری در مقطع جدید اقدام گردد. ۳) بعد از انجام مراحل فوق با مراجعه حضوری به صندوق رفاه دانشگاه نسبت به تایید حساب کاربری خود اقدام نمائید. ۴) پس از ایجاد حساب کاربری و ثبت اسکان در سرای دانشجویی، با مراجعه به پروفایل خود در پورتال دانشجویی(نام کاربری و کلمه عبور کد ملی می باشد) قسمت پرداخت فیش پرداخت اجاره بهای سرا نسبت به واریز هزینه به صورت اینترنتی اقدام گردد. (لازم به ذکر است پورتال دانشجویی بر روی دستگاههای تلفن همراه بعضاً با مشکل همراه میشود.)

img_yw_news
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ -

اطلاعیه مهمانسراها و واحد های اقامتی دانشگاه صنعتی ارومیه

جهت دریافت اطلاعیه مهمانسراها و واحد های اقامتی دانشگاه صنعتی ارومیه اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ -

اطلاعیه انصراف از اسکان سرای دانشجویی

جهت دریافت اطلاعیه انصراف از اسکان سرای دانشجویی اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ -

اطلاعیه مربوط به خوابگاه دانشجویان جدید الورود کارشناسی سال 98

جهت دریافت اطلاعیه مربوط به خوابگاه دانشجویان جدید الورود کارشناسی سال 98 اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ -

اطلاعیه ثبت نام وام های صندوق رفاه دانشجویی از طریق پورتال نیمسال اول سالتحصیلی99-1398

جهت دریافت اطلاعیه ثبت نام وام های صندوق رفاه دانشجویی از طریق پورتال نیمسال اول سالتحصیلی99-1398 اینجا را کلیک کنید

img_yw_news
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ -

تسویه بدهی شهریه خوابگاهی

بسمه تعالی به اطلاع آن دسته از دانشجویان محترم که بدهی خوابگاهی دارند، می‌رساند آخرین مهلت تسویه بدهی شهریه خوابگاهی، قبل از شروع رزرو خوابگاه برای ترم دوم سال 97 می‌باشد. لذا در صورت عدم تسویه، در اولویت رزرو خوابگاه قرار نخواهند گرفت. لازم به ذکر است در صورت پرداخت هرگونه مبلغی بایستی فیش مربوطه به امورخوابگاه‌ها تحویل داده شود یا در صورت پرداخت اینترنتی به امور خوابگاه‌ها اطلاع داده شود.                                                                                                                                          با تشکر- امور خوابگاهها

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ -

بررسی نام کاربری و رمز عبور اتوماسیون خوابگاهی

بسمه تعالی دانشجویان محترم ورودی سال 97 لطفاً جهت بررسی صحیح بودن نام کاربری و رمز عبور خود به اتوماسیون خوابگاهی مراجعه نمایید و در صورت مشاهده هرگونه مشکل، جهت رفع آن تا روز چهارشنبه مورخ 97/10/05 به اداره امورخوابگاه‌ها مراجعه شود. لازم به ذکر است نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور (کدملی) می‌باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ -

تسویه بدهی و تعیین تکلیف مالی هزینه خوابگاه

اطلاعیه  دانشجویان محترم خوابگاهی لطفاً تا مورخ 97/07/21 برگه معرفی خوابگاه خود را تحویل سرپرستی نمایند و جهت تسویه بدهی و تعیین تکلیف مالی هزینه خوابگاه به امور خوابگاه‌ها مراجعه فرمایند.

img_yw_news
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه مهم در مورد نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاههای دانشجویی

اطلاعیه مهم دانشجویان محترم جهت اطلاع از جزئیات نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی می‌توانند به فایل پیوستی مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه رزرو مجدد خوابگاهها

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی می رساند رزرو مجدد خوابگاه ها فردا مورخ 97/6/18 راس ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و تا آخر وقت اداری ادامه خواهد داشت جهت سهولت در رزرو  خوابگاه خلیلی لازم به ذکر است واحد های43 و 45 و 47 و 48 و 49 و 53 و 54 و 56 و59 و 60 دارای ظرفیت خالی هستند.

img_yw_news
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ -

تمدید مهلت پرداخت اجاره بهای خوابگاه

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاه صدر می‌­رساند مهلت پرداخت اجاره بهای خوابگاه برای ترم مهر 97 و تسویه بدهی­‌های قبلی خوابگاه تا روز دوشنبه مورخ 97/06/19 تمدید شد. در صورت عدم پرداخت، رزرو خوابگاه لغو و به سایر دانشجویان واگذار می‌گردد. لازم به ذکر است دانشجویان جهت پرداخت اجاره بها خوابگاه بایستی از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه اقدام نمایند و از پرداخت هرگونه مبلغ از طریق اتوماسیون خوابگاهی جداً خودداری نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ -

اعطای تسهیلات ویژه به دانشجویان استعدادهای درخشان

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم استعدادهای درخشان دانشگاه می رساند جهت بهره مندی از کمک هزینه خوابگاه تغذیه و ایاب ذهاب به لیست مربوطه مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ -

تغییر تاریخ رزرو خوابگاه برای ترم مهر 97

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی میرساند بدلیل برگزاری امتحان ترم تابستان در طی هفته جاری شروع رزرو خوابگاه ها با تاخیر از مورخ 97/06/10 خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ -

قیمت خوابگاه های دانشجویی

لیست قیمت اتاق های خوابگاه ها برای ترم مهر 97 نام خوابگاه ظرفیت اتاق  قیمت نقدی (ریال)  قیمت اقساطی (ریال) خلیلی  4نفره 6,850,000 7,654,000 6نفره 6,520,000 7,100,000 8نفره 6,290,000 6,900,000 ممتاز 2نفره 6,950,000 7,640,000 4نفره 6,600,000 7,280,000 6نفره 6,300,000 6,970,000 بهشتی 2نفره 6,200,000 6,850,000 4نفره 5,600,000 6,200,000 6نفره 5,300,000 5,800,000

img_yw_news
شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ -

تخفیف قیمت خوابگاه های دانشجویی

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند نرخهای جدید مربوط به اجاره بهای خوابگاه‌ها، با دستور ریاست محترم دانشگاه مبنی بر افزایش کمتر از 10 درصد نسبت به سال گذشته جهت رفاه حال دانشجویان گرامی، اعلام گردیده است. شایان ذکر است که آن عده از دانشجویانی که پرداختشان نقدی است، مشمول تخفیف می باشند.

img_yw_news
شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ -

شرایط رزرو خوابگاه های دانشجویی برای ترم پاییز

اطلاعیه دانشجویان محترم لطفاً هنگام شروع رزرو خوابگاه برای ترم مهر 97 که تاریخ های آن قبلاً اعلام و اطلاع رسانی شده است ، اتاق های فعال شده در سیستم اتوماسیون را رزرو نمایند. قابل ذکر است تمامی اتاق های قابل رزرو در اتوماسیون به طور کامل تخلیه شده و نام هیچ دانشجویی قبل از تاریخ شروع رزرو در هیچ اتاقی ثبت نگردیده است. هم چنین نمایندگان محترم دانشجویان در شورای صنفی نیز در تاریخ های مذکور در امور خوابگاه ها حضور خواهند داشت.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ -

اسکان خوابگاهی ترم مهر ماه سال 97

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی ورودی‌های قدیم کارشناسی (94 و 95 و 96 ) و ورودی‌های قدیم کارشناسی ارشد (95 و 96) به جز خوابگاه صدر و ورودی های قدیم دکترا (93، 94، 95 و 96) به جز خوابگاه صدر می‌رساند زمان بندی و شرایط ثبت‌نام برای نیمسال اول 98-97 جهت اسکان در خوابگاه به شرح زیر می‌باشد :‌ 1. دانشجویان در تاریخ‌های 97/6/3 و 97/6/4 برای اطمینان از صحیح بودن نام کاربری و رمز عبور خود به  اتوماسیون خوابگاهی مراجعه کرده و در صورت بروز مشکل با شماره تلفن 04431980309 امور خوابگاه ها تماس حاصل فرمایند. 2. از ساعت  9:00 صبح مورخ 97/6/10 الی آخر وقت اداری 97/6/14 جهت رزرو خوابگاه به اتوماسیون خوابگاهی مراجعه نمایند. 3. دانشجویان برای اطلاع از قیمت اتاق ها می توانند به سایت معاونت دانشجویی مراجعه نمایند. 4. شرایط پرداخت هزینه خوابگاه : در صورت پرداخت نقدی هزینه کامل خوابگاه را از طریق پرداخت اینترنتی و در غیر اینصورت پرداخت 2,500,000 ریال نقد از طریق پرداخت اینترنتی و الباقی در دو فقره چک به تاریخ های 1/8/97 و 1/10/97 و ارسال عکس چک به ایمیل khabgahha@yahoo.com با درج نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی در پشت چک 5. دانشجویان می بایستی حداکثر تا 48 ساعت پس از درخواست خوابگاه نسبت به تعین تکلیف مالی خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت اتاق رزرو شده حذف خواهد شد. 6. دانشجویان محترم در انتخاب اتاق دقت نمایند که اتاق‌های باز شده از اتوماسیون را انتخاب نمایند. 7. نماینده محترم دانشجویان در شورای صنفی آقایان سالمی و حشمتی در روزهای ثبت نام در امور خوابگاه ها حضور خواهند داشت. 8. دانشجویان قبل از رزرو خوابگاه حتما بایستی بدهی های قبلی خوابگاه خود را تسویه نمایند. در غیر اینصورت درخواست لغو خواهد گردید. مهلت انصراف از خوابگاه تا مورخ 97/7/10  می‌باشد.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ -

رزرو خوابگاه صدر برای مهرماه سال 97

اطلاعیه دانشجویان محترم خوابگاه صدر جهت رزرو خوابگاه  از مورخ 97/6/12 الی 97/6/14 به صورت حضوری به امور خوابگاه‌ها مراجعه یا با شماره 04431980309  تماس حاصل فرمایند و به هیچ عنوان از طریق اتوماسیون خوابگاهی اقدام ننموده و از پرداخت هرگونه مبلغی به حساب دانشگاه خودداری نمایند. هم چنین جهت رزرو خوابگاه برای ترم مهر ماه سال 97 حتماً بایستی بدهی شهریه خوابگاهی ترم های قبلی را تسویه کرده باشند. مهلت انصراف از خوابگاه برای دانشجویان خوابگاه صدر تا مورخ 97/6/30 می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ -

ثبت نام خوابگاه برای ترم تابستان

بسمه تعالی قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد و دکتری؛ جهت ثبت نام خوابگاه برای ترم تابستان و واریز هزینه خوابگاه روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه از مورخ 97/4/11 الی 97/4/13 به اداره امور خوابگاه‌ها مراجعه نمایند. در ضمن دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به اسکان دانشجویان کارشناسی در ترم تابستان را ندارد.                                                                                                                               مدیریت امور دانشجویی

img_yw_news
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ -

تحویل اموال

اطلاعیه دانشجویان محترم خوابگاهی لطفاً هنگام تخلیه خوابگاه تمامی وسایل‌های خود را حدالامکان از اتاق و خوابگاه خارج نمایید. در غیر این صورت در بسته بندی کامل و با درج نام و نام خانوادگی روی تمامی بسته‌ها تحویل سرپرستی نمایید. لازم به ذکر است دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشیاء موجود در انبار خوابگاه نخواهد داشت.

img_yw_news
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ -

زمان بازگشایی خوابگاه های دانشجویی برای ترم تابستان

اطلاعیه به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که درخواست اسکان در ترم تابستان دارند، می‌رساند خوابگاه‌های ممتاز و صدر از روز دوشنبه مورخ 97/4/25 الی 97/6/15 دایر خواهند بود. همچنین هزینه ترم تابستان خوابگاه ها مبلغ 1,000,000 ریال می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ -

تعطیلی خوابگاه های دانشجویی

اطلاعیه به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی می‌رساند تمامی خوابگاهای دانشجویی دانشگاه از روز جمعه به مورخ 97/4/8 تخلیه خواهند شد. آن دسته از دانشجویان خوابگاهی که بعد از اتمام امتحانات تحویل پروژه خواهند داشت از مورخه 97/4/8 الی 97/4/12 با ارائه برگه تاییدیه از اداره آموزش امکان اسکان در خوابگاه را دارند. لذا بعد از تاریخ مذکور تمامی خوابگاه‌ها بسته خواهند شد.                                                                                                                                  

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ -

تعیین اتاق‌های نمونه از نظر موارد بهداشتی به مناسبت هفنه خوابگاه ها

اطلاعیه      به اطلاع دانشجویان‌ محترم ساکن در خوابگاه‌های دانشجویی می‌رساند با عنایت به در پیش رو بودن هفته خوابگاه و تبریک پیشاپیش این‌ مناسبت، فرم‌های خودارزیابی جهت ‌‌ به خوابگاه‌ها ارسال شده است. خواهشمنداست با هماهنگی سرپرستان محترم خوابگاه‌ها نسبت به تکمیل و تحویل فرم‌ها به سرپرستان تا ۳۰ فروردین ماه اقدام‌ نمایید. به اتاق‌های نمونه انتخابی جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.                                                                                                                             مدیریت امور دانشجویی

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ -

اطلاعیه بازگشایی خوابگاههای دانشجویی دانشگاه

  به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی می‌رساند تمامی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه از روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱/۱۳ راس ساعت ۱۵:۰۰ باز خواهند بود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ -

تمدید زمان دسترسی به سیستم اتوماسیون خوابگاهی

بسمه تعالی   به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی می‌رساند برای آخرین بار از تاریخ 96/11/15 لغایت 96/11/17 سامانه اتوماسیون خوابگاهی جهت رزرو خوابگاه برای افرادی که موفق به انتخاب اتاق نشده‌اند باز خواهد شد. لذا از دانشجویان محترم خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به انتخاب اتاق و تعیین تکلیف مالی اقدام نمایند. لازم به ذکر است دانشجویان بعد از انتخاب اتاق 48 ساعت فرصت دارند که تعیین تکلیف مالی نمایند در غیر این صورت انتخاب آنها لغو خواهد شد. امور خوابگاه‌ها                     

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ -

اطلاعیه شماره 4 اداره امور خوابگاه ها

بسمه تعالی ‌ به اطلاع دانشجـویـان ساکن خوابگاه‌ها می‌رساند مبلغ دریافتی خوابگاه‌های خودگردان با نظارت کامل شورای صنفی دانشجویان در تابستان سال جاری بدون افزایش نسبت به سال گذشته به تصویب هیئت محترم رئیسه دانشگاه رسید و در حال حاضر بخش قابل توجهی از منابع مالی مورد نیاز برای اداره خوابگاه‌ها توسط دانشگاه تامین می‌شود. در مورد اختلاف مبلغ واریزی نقدی و اقساطی لازم به توضیح است که برای دانشجویانی که شهریه خوابگاه را به صورت نقدی واریز نمایند دانشگاه مبلغی را به عنوان تخفیف نسبت به دانشجویانی که پرداخت اقساطی انجام می‌دهند در نظر گرفته است.                                      

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ -

اطلاعیه شماره 5 اداره امور خوابگاهها

بسمه تعالی    به اطلاع دانشجویان محترم ساکن خوابگاه صدر می‌رساند، علی رغم اینکه فرآیند تسویه حساب مالی خرید ساختمان صدر به دلیل محدودیت‌های مالی دانشگاه انجام نشده است، جهت رفاه حال دانشجویان عزیز، با نظر هیات محترم رئیسه دانشگاه مقرر شده است دانشجویان ساکن این ساختمان، برای نیمسال تحصیلی 97-96 اجاره بهای معادل خوابگاه‌های ملکی پرداخت نمایند. بنابراین به محض تعیین تکلیف قیمت دقیق توسط صندوق رفاه دانشجویان مابه التفاوت واریزی دانشجویان، دریافت و یا عودت داده خواهد شد.                    

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ -

ثبت اطلاعات در سیستم خوابگاهی

اطلاعیه به اطلاع تمامی دانشجویان جدیدالورود خوابگاهی می رساند از تاریخ 96/7/29 لغایت 96/8/3 با مراجعه به سیستم اتوماسیون خوابگاهی نسبت به پیش ثبت نام و ثبت اطلاعات خود در سامانه خوابگاهی اقدام نمایند، در غیر اینصورت سیستم اتوماسیون خوابگاهی برای ترم آتی برای این دانشجویان غیر فعال خواهد بود.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه بدهی یا بستانکاری سیستم اتوماسیون خوابگاهی

اطلاعیه   به اطلاع تمامی دانشجویان خوابگاهی می رساند تا اطلاع ثانوی مبالغ بدهی یا بستانکاری نشان داده شده در اتوماسیون خوابگاهی به دلیل اختلال در سیستم بوده و در اسرع وقت اصلاح خواهد شد.                                                                                                                                                                                            مدیریت امور دانشجویی

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ -

تحویل اموال دانشجویان

بسمه تعالی بـه اطلاع دانشجـویـان محتــرم ساکن درخوابگاه   می رساند تا روز سه شنبه مورخ 96/07/18 می بایست نسبت به تحویل کلیه وسایل خود از سرپرست محترم خوابگاه اقدام نمایند در غیر اینصورت دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال وسایل دانشجویان نخواهد داشت.    امور دانشجویی                     

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

هفته خوابگاه: بازدید از خوابگاه ها و توزیع شیرینی و میوه به روایت تصویر

(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_fd5kmad2_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery);(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_fd5kmad2_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

بازدید از خوابگاه ها به مناسبت هفته خوابگاه ها اردیبهشت ماه 96

بازدید ریاست دانشگاه و حوزه معاونت دانشجویی از خوابگاه های دانشجویی و انتخاب اتاق نمونه

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

نشست صمیمی مسئول امور خوابگاه ها با همکاران خدماتی

نشست صمیمی مسئول امور خوابگاه ها با همکاران خدماتی در راستای بهبود کیفیت خدمات بهداشتی خوابگاه دانشجویی صدر و خلیلی  روز دوشنبه مورخ 96/02/11 در خوابگاه خلیلی برگزار شد. 

img_yw_news
شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بازید از خوابگاه خلیلی

مسئول اداره امور خوابگاه های دانشجویی روز پنجشنبه مورخ 96/02/07 از خوابگاه خلیلی بازدید نمودند و از نزدیک مشکلات دانشجویان ساکن خوابگاه را بررسی نمودند.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ -

بسته شدن خوابگاه ها به دلیل نظافت

بسمه تعالی به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی (به جز دانشجویان کارشناسی ارشد) می رساند کلیه خوابگاه ها به دلیل نظافت کلی از تاریخ 95/11/08 الی 95/11/14 بسته خواهد بود.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ -

بازه زمانی برای رزرو اتاق فعلی دانشجویان خوابگاهی

بسمه تعالی «قابل توجه دانشجویان محترم» کلیه دانشجویان خوابگاهی میتوانند از تاریخ 95/10/20 الی 95/11/08 جهت تمدید اتاق فعلی با واریز هزینه به سایت اتوماسیون خوابگاهی مراجعه نمایند. در صورت رزرو اتاق دیگر به غیر اتاق فعلی محل اسکان بطور خودکار طی 24 ساعت رزرواسیون لغو خواهد شد و در صورت عدم تمدید اتاق در مدت زمان ذکر شده رزرو اتاق برای سایر دانشجویان از تاریخ 95/11/09 الی 95/11/11 آزاد خواهد بود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ -

بسته بندی وسایل خوابگاهی دانشجویان ساکن در خوابگاه ها

بسمه تعالی به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاهی میرساند کلیه وسایل خود را حداکثر در چهار بسته به جز اشیاء گران قیمت و با ارزش، در بسته بندی کامل تحویل سرپرستی دهند و رسید دریافت نمایند. در غیر اینصورت دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال وسایل گمشده نخواهد داشت.   

img_yw_news
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ -

قیمت خوابگاه های دانشجویی برای ترم اول سالتحصیلی 1395

قیمت خوابگاه های دانشجویی برای ترم اول سالتحصیلی 96-1395  نام خوابگاه ظرفیت اتاق قیمت نقدی (ریال) قیمت اقساطی (ریال) صدر     4نفره  5,460,000 5,720,000 بهشتی     2نفره 4نفره 6نفره 5,670,000  5,140,000 4,830,000 5,940,000 5,390,000 5,060,000 خلیلی     4نفره 6نفره سوئیت8نفره 6,240,000 5,930,000 5,720,000 6,540,000 6,210,000 5,990,000 ممتاز     3نفره 6نفره 6,140,000 5,820,000  6,430,000 6,100,000

img_yw_news
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ -

اطلاعیه مهم امور خوابگاه ها در مورد رزرو اتاق

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند جهت رزرو اتاق در مهر ماه 96-1395 به نکات ذیل توجه داشته باشند 1- ثبت نام خوابگاه های دانشجویی از طریق سامانه اتوماسیون خوابگاه از روز شنبه مورخ 06/06/95 لغایت 13/06/95 انجام خواهد شد. لازم به ذکراست دانشجویانی که پس از رزرو تا 48 ساعت اقدام به تعیین تکلیف مالی ننمایند، رزروشان به صورت اتوماتیک توسط سیستم لغو خواهد گردید و دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال رزرو اتاق نخواهد داشت. نحوه تعیین تکلیف مالی : * تائید نهایی رزرو اتاق ها منوط به تسویه کلیه بدهی های سابق به اداره امور خوابگاه ها خواهد بود.  * در صورت پرداخت قسطی شهریه ترم جدید، لازم است تصویر چک ها به همراه مشخصات دانشجو به ایمیل en_haeri@yahoo.com ارسال گردد.(در مراجعه حضوری ارائه اصل چک ها شرط لازم برای ارائه معرفی به خوابگاه خواهد بود.)  3- درخواست تمامی دانشجویان بعد از واریز هزینه در تاریخ های اعلام شده مورد تائید می باشد. 4-دانشجویان عزیز دقت فرمایند که فقط امکان انتخاب اتاق های فعال در اتوماسیون را دارند و اتاق های غیر فعال قابل انتخاب نیستند. 5-دانشجویانی که هنگام ورود به سیستم اتوماسیون با مشکل مواجه می شوند می توانند با شماره های 04431980309 - 04431980306  تماس بگیرند. 6-ورودی های 90 و 91 به علت اتمام سنوات جهت استفاده از خوابگاه در تاریخ 15/6/95 تا 17/6/95 با شماره های فوق تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت کتبی ارائه نمایند. در ضمن هزینه های خوابگاه بایستی نقدا از طریق اتوماسیون پرداخت گردد. 7-تفکیک اتاق ها بر اساس  سال ورودی خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ -

اطلاعیه امور خوابگاه ها

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند با عنایت به افزایش 15 درصدی اجاره بهای خوابگاه ها و هزینه ی تعمیرات و تاسیسات، افزایش هزینه خوابگاه ها نیز غیر قابل اجتناب است. نظر به تصمیم هیأت محترم رئیسه دانشگاه مقرر شده است علاوه بر مساعدت مالی سابق دانشگاه، بخشی از افزایش هزینه خوابگاه ها برای تمام دانشجویان متقاضی از طرف دانشگاه پرداخت شود. در صورت پرداخت نقدی، مساعدت دانشگاه 10 درصد از میزان افزایش و درصورت پرداخت قسطی 5 در صد از میزان افزایش خواهد بود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

تعیین تکلیف مالی ساکنین خوابگاه خلیلی

بسمه تعالی به اطلاع دانشجویان محترم خوابگاه ممتاز که تاکنون تعیین تکلیف مالی نکرده اند، می رساند در صورت عدم پرداخت بدهی خود تا مورخ 1395/03/05 مبلغ واقعی خوابگاه 6/790/000 ریال به حساب دانشجو لحاظ خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ -

آخرین مهلت ثبت نام خوابگاه

با توجه به تماس های مکرر دانشجویان و اظهار عدم اطلاع از نحوه رزرو اتاق در خوابگاه و همچنین وجود مشکلات اینترنتی به اطلاع می رساند سیستم اتوماسیون خوابگاه از مورخ سه شنبه 17/6/94 لغایت پنج شنبه 19/6/94 جهت انجام رزرو و ثبت نام برقرار می باشد.پس از تاریخ فوق باقیمانده ظرفیت خالی به دانشجویان جدیدالورود اختصاص خواهد یافت. 

img_yw_news
یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ -

الزام تغییر رمز کاربری اتوماسیون خوابگاهی

کلیه دانشجویان خوابگاهی موظف هستند در سیستم اتوماسیون خوابگاهی رمز کاربری (password) پیش فرض خود را هر چه سریعتر تغییر دهند ، در غیر این صورت تبعات آن به عهده دانشجو خواهد بود

img_yw_news
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ -

زمان بازگشائی خوابگاه ها

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم خوابگاهی می رساند بازگشایی کلیه خوابگاه ها در تاریخ 27/06/94 ساعت 8 صبح انجام خواهد شد.

معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی Student, Culture and Social Administration
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 87 queries by YEKTAWEB 4509