برگشت به دانشگاه صنعتی ارومیه
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی و فرهنگی ::
امور فرهنگی و فوق برنامه::
امور دانشجویی::
امور تربیت بدنی::
شورای انضباطی دانشجویان::
مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی::
اخبار و اطلاعیه ها::
تماس با ما::
فرمها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
زیربخش‌های پایگاه
:: بایگانی بخش امور دانشجویی: ::
img_yw_news
img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ -

اطلایعه شورای صنفی دانشجویان

باسمه تعالی انتخابات هیئت اندیشه ورزان (شورای صنفی) خوی بصورت مجازی برگزار خواهد شد. واجدین شرایط رای دهی دانشکده خوی می‌توانند از طریق لینک زیر در انتخابات شرکت کنند. https://survey.porsline.ir/s/۴lbGqiKC

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ -

قابل توجه کلیه کاندیداهای شورای اندیشه ورزان (شورای صنفی)

قابل توجه کلیه کاندیداهای شورای اندیشه ورزان (شورای صنفی) بدینوسیله به اطلاع کلیه کاندیداهای شورای اندیشه ورزان می‌رساند، روزهای تبلغات رسمی و قانونی طی روزهای شنبه الی دوشنبه مورخه ۱۴۰۱/۹/۰۵ الی ۱۴۰۱/۹/۰۷ خواهد بود. هرگونه تبلیغات خارج از این بازه زمانی ممنوع بوده و در صورت مشاهده و اثبات منجر به رد صلاحیت کاندیدا خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ -

اطلاعیه انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه

انتخابات شورای صنفی دانشگاه صنعتی ارومیه روز سه‌شنبه ۸ آذر از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ همان‌روز خواهد بود. دانشجویان واجد شرایط رای دهی می‌توانند حداکثر به ۹ نفر از کاندیداهای مشخص شده‌ی پردیس اصلی دانشگاه رای بدهند 🔴توجه: دانشجویان دانشکده‌ی خوی حداکثر به ۳ نفر از کاندیداهای دانشکده‌ی خوی می‌توانند رای دهند. 🔴حد نصاب تعداد آراء برای رسمیت یافتن انتخابات پردیس دانشگاه صنعتی ارومیه: ۶۴۶رای 🔴حد نصاب تعداد آراء برای رسمیت یافتن انتخابات دانشکده خوی : ۹۳ رای 🔴کاندیداهای محترم با کسب نصف به علاوه یک کل آراء انتخاب خواهند شد. 🔴توجه: انتخابات دانشکده خوی مجزا از پردیس اصلی دانشگاه خواهد بود و دانشجویان هر قسمت به کاندیداهای آن قسمت باید رای دهند(دانشجویان دانشکده خوی به کاندیداهای ارومیه نمی توانند رای دهند و بالعکس)

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ -

لیست ۲۹ نفره کاندیداهای تایید صلاحیت شده جهت شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه

لیست ۲۹ نفره کاندیداهای تایید صلاحیت شده جهت شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل می‌باشد:  

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ -

اطلاعیه عضویت در شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه سال ۱۴۰۱

جهت دریافت اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ -

اطلاعیه امور دانشجویان

بسمه تعالی به اطلاع دانشجویان می رساند، جهت عضویت در کمیته های اجرایی و نظارت، انتخابات شورای اندیشه ورزان (شورای صنفی) دانشجویان، در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ از ساعت ۸ الی ۱۵ به دفتر مدیریت دانشجویی مراجعه و ثبت نام فرمایید. مدیریت دانشجویی

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ -

فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۰

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به اینکه بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در سال جاری برگزار می شود گفت: دانشجویان متقاضی می توانند از ۲۰ الی ۳۰ آذرماه در سامانه سجاد ثبت نام کنند.

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

اطلاعیه ویژه شورای صنفی دانشجویان

بسمه تعالی بدینوسیله از تمامی دانشجویان محترم  واجد شرایط  حضور در کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی که طبق ماده ۵ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاههای کشور، متشکل از ۵ نفر است و وظیفه هماهنگی و اجرای برگزاری انتخابات را بر عهده دارد، دعوت بعمل می آید جهت اعلام آمادگی وثبت نام برای شروع فرآیند تشکیل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تا مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ با دفتر معاونت دانشجویی تماس حاصل نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ثبت نام وام دکتری صندوق رفاه دانشجویی

قابل توجه دانشجویان دکتری  ثبت نام وام دکتری صندوق رفاه دانشجویی شش ماهه بهار و تابستان   دانشجویان متقاضی وام دکتری تا مورخه 1399/02/25 می توانند از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه نسبت به ثبت درخواست وام  و ارائه مدارک از طریق ارسال اینترنتی اقدام نمایند.  _ ارائه دو سند تعهد با دو ضامن معتبر (دانشجو بعد از دریافت فرم تعهد از سایت صندوق رفاه دانشجویی و یا انتشارات دانشگاه با ضمانت کارمند رسمی و یا پیمانی دولت و یا بازنشسته با ارائه گواهی کسر از حقوق و مراجعه به دفترخانه اسناد رسمی این سند را تهیه می نماید.) - تکمیل فرم های شماره یک و دو ویژه وام دکتری ( دانشجو پس از دانلود فرم شماره 1 و فرم شماره 2 وام ویژه دکتری اقدام به تکمیل اطلاعات مربوط به خود می نماید و اسکن فرم تکمیل شده بایستی به ایمیل صندوق رفاه دانشگاه به آدرس uut.sandoghrefahgmail.com ارسال و درخواست اینترنتی وام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان ثبت شود.) - شماره تماس صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه 04431980306   مدیریت دانشجویی- صندوق رفاه دانشجویی

img_yw_news
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

ثبت نام وام های صندوق رفاه دانشجویی در نیمسال دوم سالتحصیلی99-1398

ثبت نام وام های صندوق رفاه دانشجویی  نیمسال دوم سالتحصیلی99-1398     دانشجویان متقاضی وام می توانند تا تاریخ 14 اردیبهشت ماه 1399 از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس  http://bp.swf.ir نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند و مدارک را از طریق ایمیل صندوق رفاه دانشگاه به آدرس uut.sandoghrefahgmail.com ارسال نمایند. مدیریت دانشجویی- صندوق رفاه دانشجویی

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ -

اطلاعیه بیست وهشتمین جشنواره دانشجوی نمونه

جهت دریافت آئین نامه ایین نامه جشنواره دانشجوی نمونه اینجا و جهت دریافت شیوه نامه  جشنواره دانشجوی نمونه اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ -

اطلاعیه ثبت وام زیارت عتبات عالیات

جهت دریافت اطلاعیه ثبت وام زیارت عتبات عالیات اینجا را کلیک کنید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ -

برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق در دانشگاه

دوره آموزشی اطفا حریق در دانشگاه برگزار شد

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ -

امریه در یکی از ادارات دولتی

اطلاعیه از دانشجویان پسر در آستانه فارغ التحصیلی و یا فارغ التحصیلان کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در رشته‌های کامپیوتر، آی تی، فیزیک و برق که اقدام به ارسال دفترچه خدمت سربازی ننموده‌اند جهت امریه در یکی از ادارات دولتی به معاونت دانشجویی مراجعه نمایند. با تشکر

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ -

فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1396

فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1396 بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان از نیمه دوم مهرماه 1396 آغاز می گردد لذا کلیه متقاضیان می توانند به مدت دو هفته تا پایان مهره ماه سال جاری ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و اصلاحیه آن بهمراه شیوه نامه با درج مستندات مورد نظر در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در سایت ww.nemooneh.saorg.ir نسبت به شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ -

ثبت نام بیست‌ و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه ی کشوری

 ثبت نام بیست و پنجمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از 1 آبانماه سالجاری آغاز شده است، و کلیه دانشجویان متقاضی می‌توانند با مراجعه به سایت www.nemooneh.saorg.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند...  

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ -

منشور حقوق دانشجویی

دانلود فایل منشور حقوق دانشجویی

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ -

ثبت نام وام دانشجویان روزانه و دانشجویان نوبت دوم(شهریه) برای نیمسال دوم سالتحصیلی 95-1394

ثبت نام وام دانشجویان روزانه(تحصیلی/ازدواج/مسکن/ ضروری/ودیعه مسکن متاهلی...) و دانشجویان نوبت دوم(شهریه) برای نیمسال دوم سالتحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ مدارک لازم جهت بهره مندی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان: ارائه سند تعهد محضری بهمراه حکم کارگزینی و فیش حقوق ضامن که کارمند رسمی یا پیمانی دولت باشد – فتوکپی برای اصل تعهد مقطع قبل نیز قابل قبول است (اصل و کپی آنها) برای دانشجویانی که قبلا تعهد داده‌اند نیاز نمی‌باشد. ارائه سند تعهد محضری با ضامن بازنشسته دولت فقط با ارائه گواهی کسر از حقوق قابل قبول است. تکمیل فرم درخواست وام بصورت کاملاً دقیق و خوانا (نمونه فرم در چاپ و تکثیر دانشگاه) با تایید آموزش ارائه اجاره نامه با کدرهگیری برای دانشجویان روزانه متقاضی وام مسکن ارائه شماره حساب به نام دانشجو در بانک تجارت / اخذ برگه از دستگاه عابر بانک که در آن شماره حساب قید شده است. افتتاح شماره حساب در بانک تجارت، شعبه شهید بهشتی ارومیه برای دانشجویان روزانه‌ای که این حساب را افتتاح ننموده‌اند. (آدرس بانک : ارومیه – خیابان شهید بهشتی (دانشکده) – روبروی موزه –بانک تجارت). ارائه کپی صفحات ۵ – ۲ سند ازدواج  برای دانشجویان متاهل روزانه حداکثر مهلت ارائه مدارک فوق چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه سال جاری ۲۱/۱۱/۱۳۹۴ خواهد بود و تمدید نخواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ -

ثبت نام وام تغذیه ویژه دانشجویان روزانه برای نیمسال اول سالتحصیلی95-1394

مدارک لازم جهت بهره مندی از وام تغذیه دانشجویی: - ارائه سند تعهد محضری برای افرادی که سند ارائه ننموده اند از طریق ثبت در یکی از دفترخانه های رسمی کشوربا ضامن کارمند دولتی رسمی، پیمانی یا بازنشسته(نمونه فرم در چاپ و تکثیر دانشگاه). - تکمیل فرم درخواست وام تغذیه بصورت کاملاً دقیق و خوانا(نمونه فرم در چاپ و تکثیر دانشگاه)، [شایان ذکر است به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.] - دانشجویان ترم آخر مجاز به استفاده از این وام نمی‌باشند. حداکثر مهلت ارائه مدارک فوق چهارشنبه مورخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۴ است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ -

فراخوان جشنواره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه سال 1394

شروع ثبت نام: دانشجویان می توانند از ۹۴/۱۰/۱۵ لغایت ۹۴/۱۱/۲ با مراجعه به سامانه‌ www.nemooneh.saorg.ir  نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ -

شماره حساب جدید جهت واریز شهریه خوابگاه

شماره حساب جدید جهت واریز شهریه خوابگاه

img_yw_news
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ -

هزینه خوابگاه ها بر اساس ظرفیت اتاق ها

هزینه خوابگاه ها بر اساس ظرفیت اتاق ها  

img_yw_news
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲ -

تکمیل و ارائه مدارک دانشجویان شاهد و ایثارگر

دانشجویان شاهد و ایثارگر با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر کاربرگ ارائه شده را تکمیل و ارسال نمایند.http://isar.msrt.gov.ir/isargaran

img_yw_news
یکشنبه ۱ آبان ۱۳۹۰ -

ثبت نام در سایت آموزشی فعالین فرهنگی

پیرو مصوبه شورای مدیران فرهنگی منطقه 2 به اطلاع کلیه کارشناسان محترم فرهنگی، تشکل های دانشجویی، کانون های فرهنگی و هنری، انجمن های علمی، دبیران، صاحبان امتیاز و مدیران مسئول نشریات دانشجویی و همچنین فعالین فرهنگی خوابگاهها می رساند:

معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی Student, Culture and Social Administration
Persian site map - English site map - Created in 0.03 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4509