بایگانی بخش امور پژوهشی و فناوری

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ -

درخشش دانشگاه صنعتی ارومیه در رتبه بندی تایمز دانشگاههای جوان سال ۲۰۲۴

به گزارش مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه، پایگاه رتبه بندی تایمز، در تازه ترین گزارش خود رتبه بندی دانشگاههای جوان دنیا در سال ۲۰۲۴ را منتشر کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ -

دیدار رئیس دانشگاه با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو

به گزارش روابط عمومی، دکتر مختاریان رئیس دانشگاه با دکتر گروسی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره منطقه آزاد ماکو دیدار کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ -

همایش کاربرد انرژی هسته ای در صنعت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت سالروز فناوری انرژی هسته ای ایران، همایش کاربرد انرژی هسته ای در صنعت به همت انجمن های علمی مهندسی شیمی، مکانیک و اپتیک و لیزر دانشگاه و با همکاری معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی استان روز یک شنبه مورخ ۲۰ فروردین ماه در محل سالن آمفی تئاتر برج شهید سلیمانی دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ -

بازدید جمعی از دانشجویان از شرکت دانش بنیان آرتا ارتوپد

بازدید دانشجویان مهندسی مواد و متالورژی و مهندسی ساخت و تولید از شرکت دانش بنیان آرتا ارتوپد  

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ -

تفاهم­ نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه صنعتی ارومیه و شرکت صنایع ایمنی فراز ارک

به گزارش روابط عمومی تفاهم­ نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه صنعتی ارومیه و شرکت صنایع ایمنی فراز ارک در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ در محل سالن جلسات دانشگاه به امضاء طرفین رسید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ -

جلسه معارفه دانشجویان ورودی ۱۴۰۲ رشته مهندسی مواد و متالورژی

به گزارش روابط عمومی جلسه معارفه دانشجویان مهندسی مواد و متالورژی با اساتید گروه و فعالیت های انجمن مهندسی مواد به همت انجمن دانشجویی این رشته در روز دوشنبه مورخ ۱۴/۱۲/۱۴۰۲ در محل آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ -

انتخاب پایان نامه کارشناسی دانشجوی رشته مهندسی هوا فضا به عنوان پایان نامه برتر کشوری

پایان نامه مقطع کارشناسی مهندس ستاره مستخدمین حسینی، دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه صنعتی ارومیه، به راهنمایی دکتر مرتضی حمزه زاده به عنوان پایان نامه برتر کشوری سال ۱۴۰۲ در مقطع کارشناسی، انتخاب شد.

img_yw_news
شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ -

بازدید دانشجویان از کارخانه سیمان ارومیه

به گزارش روابط عمومی، دانشجویان کارشناسی مهندسی صنایع از کارخانه سیمان ارومیه به همت دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه و انجمن علمی مهندسی صنایع با هدف آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با صنعت با حضور دکتر ممیزی بازدید کردند.

img_yw_news
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ -

اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق در پژوهش ویژه دانشجویان دکتری

کارگروه اخلاق در پژوهش دانشگاه برگزار می نماید: کارگاه آموزشی اخلاق در پژوهش ویژه دانشجویان دکتری  

img_yw_news
سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ -

ارائه پروپوزال با موضوع هوشمندسازی ترافیک شهر ارومیه توسط مدیر گروه مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر 

به گزارش روابط عمومی، دکتر طهمورث نژاد عضو هیات علمی گروه مهندسی  فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه، پروپوزال با موضوع هوشمندسازی ترافیک شهر ارومیه در نشست فنی و تخصصی با فرمانده پلیس راه استان آذربایجان غربی و رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل ارائه کرد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ -

عقد تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه صنعتی ارومیه و منطقه آزاد تجاری- صنعتی ماکو

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیریت امور پژوهشی و فناوری، در راستای تلاش برای حضور پر رنگ دانشگاه در صنعت و جامعه و عمدتا به منظور آگاهی از پتانسیل های همکاری مشترک با منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو نشست مشترکی در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ به همت معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه با مسئولین این منطقه در محل سالن جلسات برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ -

ارتقا ۲۹۷ رتبه ای دانشگاه در نظام رتبه بندی سایماگو

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیریت امور پژوهش و فناوری، رتبه دانشگاه در نظام رتبه بندی سایماگو در میان دانشگاه های جهان ۲۹۷ رتبه بهبود یافت.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ -

همکاری علمی پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه با دانشگاه حاجت تپه (Hacettepe university) ترکیه

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیریت امور پژوهشی و فناوری، دکتر بابک سهرابیان استادیار گروه مهندسی معدن دانشگاه در همکاری با پروفسور عبدالله ارهان ترجان استاد تمام گروه مهندسی معدن دانشگاه حاجت تپه (Hacettepe university) آنکارا برای اولین بار در دنیا موفق به توسعه روش جدید شبیه سازی چند نقطه ای مبتنی بر داده با استفاده از کاپیولا شدند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ -

ارتقاء ۵ پله ای رتبه دانشگاه صنعتی ارومیه در میان دانشگاههای صنعتی کشور

به گزارش روابط عمومی و به نقل از واحد علم سنجی مدیریت امور پژوهشی و فناوری، در تازه ترین نتیجه رتبه بندی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در سوم دی ماه ۱۴۰۲ از طرف موسسه ISC منتشر گردید، دانشگاه صنعتی ارومیه با ارتقاء ۵ پله ای نسبت به سال گذشته در میان ۲۵ دانشگاه صنعتی کشور و حائز رتبه ۱۳ شد.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ -

انتشار اولین شماره نشریه علمی پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه GREEN TECHNOLOGIES Vol. ۱

به گزارش مدیریت امور پژوهشی و فناوری، اولین شماره نشریه علمی پژوهشی دانشگاه ( مجله  Green Technologies  ) در آذر ماه سال جاری بصورت آنلاین منتشر شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ -

همکاری علمی پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه با دانشگاه دولتی ایروان ارمنستان

به گزارش مدیریت امور پژوهشی و فناوری، همکاری دانشگاه صنعتی ارومیه و دانشگاه دولتی ایروان ( Yerevan State University) کشور ارمنستان با تعریف رساله مشترک با عنوان " بررسی خواص الکترونی و نوری ابر شبکه های نقطه کوانتومی و گرافن مصنوعی" برای یکی از دانشجویان مقطع دکتری فیزیک دانشگاه صنعتی بنام مریم منصوری در سال ۱۳۹۹ آغاز شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ -

دوره آشنایی با پایگاه استنادی ESI برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری دوره آموزشی آشنایی با پایگاه استنادی ESI با حضور همکاران هیات علمی به همت معاونت آموزشی و پژوهشی و در محل سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ -

حضور فعال دانشگاه صنعتی ارومیه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان

به گزارش روابط عمومی، دانشگاه صنعتی ارومیه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان در محل تالار وحدت با برپایی غرفه ویژه فعالیت های پژوهشی دانشگاه شرکت کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ -

اطلاعیه برگزاری دوره اصول و فنون مذاکره

با سلام، به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان می رساند به مناسبت هفته پژوهش، دوره آموزشی با عنوان اصول و فنون مذاکره با همکاری کارگزار توانمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری، روز دوشنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محل آمفی تئاتر دانشگاه برگزار خواهد شد. برای شرکت کنندگان گواهی حضور صادر خواهد شد.   معاونت آموزش و پژوهش

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ -

انعکاس نشست اعضای هیات علمی دانشگاه با رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری ایران

نشست اعضای هیات علمی دانشگاه با رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری ایران در رسانه استانی منعکس شد. جهت مشاهده اینجا کلیک کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ -

برگزاری نشست ویژه اعضا هیات علمی دانشگاه با رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری ایران

به گزارش روابط عمومی نشست ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه با دکتر محمد حسن‌زاده، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران روز سه شنبه ۲۳  آبان ماه ۱۴۰۲ در محل سالن جلسات برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ -

انعقاد تفاهم نامه مهم همکاری بین دانشگاه صنعتی ارومیه و پژوهشگاه صنعت نفت

انعقاد تفاهم نامه مهم همکاری بین دانشگاه صنعتی ارومیه و پژوهشگاه صنعت نفت

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ -

صحبت های معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه در خصوص رشد مبلغ پایه پژوهانه اعضای هیات علمی

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه درباره رشد مبلغ پایه پژوهانه اعضای هیات علمی اعلام کرد: دانشگاه ‌برای تشویق بیشتر اعضای هیات علمی در راستای تحقق امورات پژوهشی وافزایش سطح علمی دانشجویان علی الخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی و ارتقا جایگاه رتبه بندی خود در دنیا اقدام به  پرداخت پژوهانه می کند که این امر نه‌ تنها باعث پیشرفت علمی دانشگاه‌ می‌شود، بلکه به اشخاص اجازه ارائه ایده و خلاقیت‌های جدید را می‌دهد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ -

سه تن از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در فهرست ۲ درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند

به گزارش مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه، تیم تحقیقاتی دانشگاه استنفورد بر مبنای اطلاعات پایگاه اسکوپوس، فهرست یکصد هزار دانشمند پر استناد در تمامی رشته‌ها و همچنین دانشمندان دو درصد برتر حوزه‌های مختلف علمی را شناسایی و طی گزارشی در اکتبر سال ۲۰۲۳ معرفی نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ -

اولویت های پژوهشی شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان غربی

اولویت های پژوهشی شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان غربی به اطلاع اعضای محترم هیات علمی دانشگاه می رساند، شرکت شهرکهای صنعتی استان اولویت های پژوهشی سال ۱۴۰۲ را به شرح جدول پیوست اعلام نموده است. از همکاران محترم علاقمند دعوت می گردد ضمن مطالعه دقیق اولویت های پژوهشی ،پروپزال خود را در قالب فایل پیوست تهیه و حداکثر تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۴۰۲ به معاونت برنامه ریزی و توسعه شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان غربی ارسال فرمایند. جهت دریافت جدول اینجا کلیک کنید. مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه

img_yw_news
شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ -

قرار گرفتن دانشگاه صنعتی ارومیه برای اولین بار در نظام رتبه بندی بین المللی تایمز

به اطلاع کلیه همکاران محترم و دانشجویان گرامی می رساند دانشگاه صنعتی ارومیه برای اولین بار وارد نظام رتبه بندی تایمز گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ -

طرح ملی ترویج کارآفرینی

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ -

رتبه بندی وبومتریکس ژوئیه ۲۰۲۳ دانشگاه های منطقه

رتبه بندی وبومتریکس ژوئیه ۲۰۲۳ دانشگاه های منطقه. رتبه ملی و جهانی ۴۴۰ موسسۀ ایرانی در نظام رتبه بندی وبومتریکس ویرایش ژئوئیه ۲۰۲۳ میلادی.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ -

کسب دو عنوان برگزیده در پنجمین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان غربی و انتخاب انتشارات دانشگاه صنعتی ارومیه به عنوان ناشر برگزیده استان

آئین اختتامیه پنجمین جایزه کتاب استان آذربایجان غربی، صبح روز سه شنبه ۲۹ آذرماه، با معرفی انتشارات و آثار برگزیده در محل سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ -

تجلیل از اعضای هیات علمی پر استناد دانشگاه بر اساس فهرست اعلامی ۲ درصد دانشمندان پر استناد جهان در سال ۲۰۲۲

به گزراش روابط عمومی و به مناسبت هفته پژوهش و فناوری دکتر مشکوه معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه از اعضای هیات علمی پر استناد دانشگاه بر اساس فهرست اعلامی ۲ درصد دانشمندان پر استناد جهان در سال ۲۰۲۲ تجلیل کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ -

به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری جلسه سخنرانی با موضوع ارتباط بین صنعت و دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری و به همت دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، جلسه سخنرانی با موضوع ارتباط بین صنعت و دانشگاه با حضور مهندس محمدرضا زمانلو مدیر عامل اسبق شرکت تراکتور سازی ایران و با حضور پرشور دانشجویان و اساتید در محل سالن آمفی تئاتر مورخ ۲۶ آذر ماه برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ -

انتخاب ۴ عضو دانشگاه صنعتی به عنوان پیشکسوت علوم پایه، پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه های آذربایجان غربی

با حضور رییس دانشگاه صنعتی ارومیه و روسای دانشگاه های استان و مسئولان امر پژوهش طی مراسمی که در سالن  همایش های دانشگاه ارومیه از ۵۵ پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه های آذربایجان غربی و پیشکسوتان علوم پایه تجلیل شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ -

چهار نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در لیست ۲% دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند

به گزارش حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه، تیم تحقیقاتی دانشگاه استنفورد بر مبنای اطلاعات پایگاه اسکوپوس، فهرست یکصد هزار دانشمند پر استناد در تمامی رشته‌ها و همچنین دانشمندان دو درصد برتر حوزه‌های مختلف علمی را شناسایی و طی گزارشی در ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲ در مجله PLOS معرفی نمود. در این ارزیابی، آن دسته از پژوهشگرانی که در پایگاه اسکوپوس دست کم پنج مقاله نمایه شده دارند، شناسایی و بر پایه شاخص ترکیبی از تعداد استناد، شاخص اچ، تعداد مقالات تک‌ نویسنده و تعداد مقالات نویسنده اول یا آخر پس از کسر خوداستنادی‌ها، امتیازدهی و مرتب شده‌اند و  در مجموع تقریباً هشت میلیون دانشمند مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اند.  بر اساس این گزارش، دو مدل ارزیابی که یکی نمایانگر شاخص عملکرد بلندمدت پژوهشگران که بر اساس داده های سالهای مختلف تا پایان سال ۲۰۲۱ و دیگری کوتاه مدت فقط بر اساس داده‌های یکساله ۲۰۲۱ است صورت گرفته است.  در ارزیابی بلند مدت دو تن از اعضای  هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه شامل دکتر محمد پور محمود آقا بابا ( استاد تمام گروه مهندسی برق) و دکتر عزالدین بخت آور  (استاد تمام گروه مهندسی معدن) در لیست دو درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفته اند. در ارزیابی کوتاه مدت تعداد چهار نفر از اعضای  هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه شامل دکتر محمد پور محمود آقا بابا ، دکتر عزالدین بخت آور، دکتر هاشم عمرانی (دانشیار گروه مهندسی صنایع) و دکتر سروش حاصلی (استادیار گروه فیزیک ) در لیست دو درصد دانشمندان برتر جهان قرار دارند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ -

چاپ مقاله دو تن از اعضای هیات علمی دانشگاه در انتشارات Nature

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آقای دکتر هاشم کلب خانی و آقای دکتر وحید سلوک موفق به چاپ مقاله در نشریه Scientific Reports از انتشارات معتبر Nature شدند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ -

تجلیل از دو پژوهشگر برتر استانی دانشگاه صنعتی ارومیه در جشنواره هفته پژوهش استان 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آئین بزرگداشت هفته پژوهش استان آذربایجان غربی، روز سه شنبه هفتم دی ماه ۱۴۰۰ در سالن جلسات دانشگاه ارومیه برگزار شد. در این مراسم از دکتر محمد سیروس آذر، استاد تمام گروه مهندسی شیمی دانشکده انرژی های تجدیدپذیر، و دکتر سعید جعفرزاده قوشچی، استادیار گروه مهندسی صنایع دانشکده فناوری های صنعتی، به عنوان پژوهشگران برتر استان آذربایجان غربی در سال ۱۴۰۰، با اهدای جوایز و لوح سپاس، تجلیل به عمل آمد.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ -

کسب عنوان نگارنده کتاب برگزیده سال استان توسط دکتر محمد سیروس آذر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، آئین اختتامیه چهارمین جشنواره کتاب برگزیده سال در استان آذربایجان غربی، با همکاری خانه کتاب ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در سالن خانه مطبوعات استان برگزار گردید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ -

درخشش نام ۴ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در فهرست دانشمندان ۲ درصد پراستناد اسکوپوس در سال ۲۰۲۱

نام ۴ نفر از اساتید دانشگاه صنعتی ارومیه در فهرست دانشمندان پراستناد ۲ درصد برتر دنیا در سال ۲۰۲۱ در پایگاه استنادی اسکوپوس به چشم می خورد. در این فهرست که تا آگوست ۲۰۲۱ بر اساس میزان استنادات علمی به مقالات معتبر منتشرشده تا پایان سال ۲۰۲۰ بروزرسانی شده است، نام دکتر وحید زارع، دانشیار پیشین گروه مهندسی مکانیک دانشکده انرژی های تجدیدپذیر، دکتر هاشم عمرانی، دانشیار گروه مهندسی صنایع دانشکده فناوری های صنعتی، دکتر عزالدین بخت آور، دانشیار گروه مهندسی معدن دانشکده محیط زیست، و دکتر سپهر رازی، استادیار گروه مهندسی اپتیک و لیزر دانشکده فناوری های صنعتی، از دانشگاه صنعتی ارومیه به عنوان ۲ درصد دانشمندان پراستناد جهان به چشم می خورد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان چهار سال پیاپی و با هدف تبدیل ایده به کسب و کار، پرورش استعدادها، تقویت روحیه نوآفرینی و کارآفرینی و ایجاد انگیزه و امید در جوانان کشور برگزار گردید و در سال ۱۴۰۰ در سطح ملی و بینالمللی برگزار خواهد شد.

img_yw_news
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ -

تجلیل از پژوهشگران برگزیده دانشگاه در عرصه های استانی، ملی و بین المللی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آئین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی ارومیه، در عرصه های استانی، ملی و بین المللی، روز چهارشنبه ۱ بهمن ماه در سالن جلسات برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ -

تجلیل از پژوهشگران برتر استانی دانشگاه صنعتی ارومیه در آیین بزرگداشت هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آئین بزرگداشت هفته پژوهش، صبح یکشنبه، بیست و سوم آذرماه ۹۹، با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه شهرستان ارومیه، مدیر کل محترم دفتر استاندار، رؤسای دانشگاههای ارومیه، صنعتی ارومیه و علوم پزشکی ارومیه، به صورت مجازی برگزار شد. 

img_yw_news
شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ -

درخشش نام دو نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در جمع دانشمندان ۱ درصد برتر دنیا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به نقل از معاون پژوهش و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، نام دو نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در فهرست دانشمندان پراستناد جهان در حوزه موضوعی مهندسی، در سال ۲۰۲۰ قرار گرفته است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ -

قرار گرفتن نام سه نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در جمع دانشمندان ۲ درصد پراستناد جهان در سال ۲۰۱۹

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی ارومیه، از قرار گرفتن نام سه نفر از اساتید این دانشگاه، در جمع دو درصد دانشمندان پراستناد جهان در سال ۲۰۱۹ در فهرست منتشره پایگاه استنادی اسکوپوس خبر داد.

img_yw_news
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ -

آئین نامه جدید ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی ابلاغ شد

جهت دریافت آئین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی موسسه های آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی و غیر دولتی که در جلسه 776 مورخ 18/12/1394 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است اینجا کلیک کنید

img_yw_news
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ -

آیین نامه ارتقاء مرتبه اعضای هیات علمی ،ابلاغیه از مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارت

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه :احتراما به پیوست آیین نامه ارتقاء مرتبه اعضای هیات علمی ابلاغیه از مشاور وزیر و مدیر کل محترم دفتر وزارتی جهت استحضار تقدیم می گرددجهت دریافت آیین نامه اینجا را کلیک کنید قسمت اول - قسمت دوم

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ -

بسترسازی همکاری علمی ، پژوهشی و دانشجویی با کشور آلمان

پیرو بسترسازی همکاری علمی ، پژوهشی و دانشجویی با کشور آلمان ، به پیوست لیست برخی از برنامه های بورسیه موسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD ) در سال های 2016 - 2015 ، جهت استحضار و بهره برداری تقدیم می شود .برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید...

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ -

موافقت وزیر علوم در امتیاز دهی به دستاورد های حاصل از طرح های پژوهشی

به استحضار اعضای محترم هیئت علمی می رساند با توجه به موافقت وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری ، به دستاوردهای حاصل از طرح های پژوهشی ارائه شده به صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور در ترفیع ، ارتقاء و ... امتیاز لحاظ خواهد شد .

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ -

قابل توجه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه

قابل توجه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه : مطابق بند چهار صورتجلسه پژوهشی دانشگاه مورخه 93/10/24 مقرر گردید نام لاتین دانشگاه جهت یکسان سازی و پرهیز از نگارش های متفاوت به شرح زیر باشد:Faculty of .... , Urmia University of Technology , Urmia , Iranدانشکده .......... دانشگاه صنعتی ارومیه ، ارومیه ، ایران

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ -

دستورالعمل نحوه رسیدگی به تخلفات پژوهشی

در طی نامه ارسالی از سوی وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری دستورالعمل نحوه بررسی به تخلفات پژوهشی به  دانشگاه های کشور ابلاغ گردید .برای دریافت دستورالعمل اینجا را کلیک کنید

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ -

آیین نامه طرح پسا دکتری

قابل توجه اساتید گرامی :آیین نامه طرح پسا دکتری از سوی معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی ابلاغ گردید.برای دریافت آیین نامه اینجا را کلیک کنید

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ -

شیوه نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی

قابل توجه اعضا هیات علمی دانشگاه :در طی نامه ای از معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری  به دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی  ،شیوه نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضا هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دارای موجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در واحد های صنعتی ، معدنی و تجاری ابلاغ گردید.برای دریافت شیوه نامه اینجا را کلیک کنید..

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

نحوه استفاده از سایت نشر اسناد علمی

بسمه تعالیقابل توجه همکاران هیات علمیجهت استفاده از مقالات و اسناد علمی می توانند به سایت نشر اسناد علمی به آدرس : http://www.scipub.ir وارد شوند و پس از ثبت نام از امکانات سایت بهره مند شوند . لازم به ذکر است که نام کاربری همان ایمیل سازمانی با دامنه you@uut.ac.ir می باشد که طبق اطلاعیه های قبلی جهت استفاده همکاران تعریف شده بود و کلمه عبور توسط خود همکاران تعریف می گردد.پس از ثبت نام ایمیلی از طرف سایت به پست الکترونیکی جهت تائید ارسال می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

نحوه استفاده از سایت نشر اسناد علمی

بسمه تعالیقابل توجه همکاران هیات علمیجهت استفاده از مقالات و اسناد علمی می توانند به سایت نشر اسناد علمی به آدرس : http://www.scipub.ir وارد شوند و پس از ثبت نام از امکانات سایت بهره مند شوند . لازم به ذکر است که نام کاربری همان ایمیل سازمانی با دامنه you@uut.ac.ir می باشد که طبق اطلاعیه های قبلی جهت استفاده همکاران تعریف شده بود و کلمه عبور توسط خود همکاران تعریف می گردد.پس از ثبت نام ایمیلی از طرف سایت به پست الکترونیکی جهت تائید ارسال می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

نحوه استفاده از سایت نشر اسناد علمی

بسمه تعالیقابل توجه همکاران هیات علمیجهت استفاده از مقالات و اسناد علمی می توانند به سایت نشر اسناد علمی به آدرس : http://www.scipub.ir وارد شوند و پس از ثبت نام از امکانات سایت بهره مند شوند . لازم به ذکر است که نام کاربری همان ایمیل سازمانی با دامنه you@uut.ac.ir می باشد که طبق اطلاعیه های قبلی جهت استفاده همکاران تعریف شده بود و کلمه عبور توسط خود همکاران تعریف می گردد.پس از ثبت نام ایمیلی از طرف سایت به پست الکترونیکی جهت تائید ارسال می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ -

قابل توجه اعضای محترم هیئت علمی : بورس پژوهشی

به اطلاع اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه می رساند که دولت ژاپن با همکاری سازمان یونسکو بورس پژوهشی به نام کیزوابوچی به پژوهشگران جوان کشورهای در حال توسعه در سال 2015 اعطا می نماید . متقاضیان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به پایگاه اینترنتی :  http://irunesco.orgمراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ -

تسهیلات نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی

به منظور ارائه تسهیلات به فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاهها ومراکز آموزش عالی وپژوهشی کشور براساس مصوبه جلسه 735 مورخ 92/4/25 شورای عالی انقلاب فرهنگی این دستورالعمل اجرایی تهیه شده است.جهت دریافت اینجا کلیک نمائید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ -

امضای تفاهم نامه گسترش همکاری‌های علمی، تحقیقاتی و فناوری ایران و اندونزی

امضای تفاهم نامه گسترش همکاری‌های علمی، تحقیقاتی و فناوری ایران و اندونزییادداشت تفاهم همکاری مشترک جهت گسترش و ترغیب پژوهش‌های علمی و توسعه فناوری و همکاری موثر در زمینه‌های تقویت مبانی علم و فناوری که منجر به رشد اقتصادی و اجتماعی دو کشور شود، در شانزده ماده به امضای وزرای علوم، تحقیقات و فناوری ایران و اندونزی رسید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ -

تصویب آیین نامه چاپ و انتشار کتاب در انتشارات دانشگاه صنعتی ارومیه

به منظور ارتقای سطح علمی , آموزشی و پژوهشی دانشگاه و تامین نیازهای علمی , تخصصی و فرهنگی جامعه به طور اعم و جامعه دانشگاهی به طور اخص آیین نامه چاپ و انتشار کتاب در انتشارات دانشگاه صنعتی ارومیه مورد تصویب قرار گرفته و آماده بهره برداری می باشد.اعضای محترم هیات علمی می توانند با مراجعه به بخش فرم های دانشگاه و انتخاب گزینه معاونت آموزشی و پژوهشی نسبت به دانلود آیین نامه اقدام نمایند.برای دسترسی به صفحه فرم ها و آیین نامه ها اینجا کلیک کنید.

img_yw_news
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ -

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری طی مراسمی در آمفی تئاتر دانشگاه با حضور اعضای هیات رئیسه محترم دانشگاه از پژوهشگران برتر تجلیل شد .در این مراسم از پنج نقر از اعضای هیات علمی که بر اساس ماده 3 آیین نامه ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاهها به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب شده بودند 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ -

فهرست نشریات نامعتبر پژوهشی

به اطلاع همکاران گرامی می رساند به منظور ارتقای هرچه بیشتر کیفیت تولیدات علمی، پیشگیری از انتشار مقالات ارزشمند پژوهشگران کشور در نشریات نامعتبر خارجی و ایجاد وحدت رویه و یکسان سازی ارزیابی این گونه نشریات در دانشگاه های کشور، فهرست نشریات نامعتبر مصوب وزارت علوم از طریق لینک های زیر قابل دسترسی می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ -

طرح یک روز در صنعت با همکاری شرکت مهندسی صنعت طراحان

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی می رساند پیرو مذاکرات دفتر معاونت پژوهشی با شرکت مهندسی صنعت طراحان، این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با اساتید محترم در اجرای طرح یک روزه ارتباط با صنعت اعلام نموده است. اهم فعالیت های این شرکت به شرح ذیل می باشد: - طراحی مهندسی و انجام محاسبات لازم - اجرا و مکانیزم های ماشین آلات -مشاوره صنعتی - نظارت در ساخت - نصب و راه اندازی - تعمیرات و نگهداری صنایع - اتوماسیون - اجرای پروژه های صنعتی، تاسیساتی و تحقیقاتی - آموزش فنی - تهیه نقشه های تولیدی و ارائه طرح های توجیهی از همکاران علاقمند درخواست می گردد تا تاریخ 1/2/92 رزومه و زمینه همکاری مورد علاقه خود را به دفتر مدیریت پژوهش اعلام فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ -

تغییر Affiliation

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه می رساند با پیگیری های معاونت پژوهشی دانشگاه جهت درج عنوان دانشگاه صنعتی ارومیه در لیست دانشگاه های معتبر جهان در سایت Scopus، سرانجام این امر مهم تحقق یافته و از اعضای محترم هیات علمی انتظار می رود جهت بالا بردن رنکینگ دانشگاه، نسبت به تغییر Affiliation A خود از دانشگاه ارومیه به دانشگاه صنعتی ارومیه در این سایت اقدام نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ -

زمان تحویل مدارک ارتقاء پایه

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی می رساند مدارک مربوط به ارتقاء پایه استحقاقی می بایست حداقل یک ماه قبل از زمان سررسید استحقاق به مدیریت پژوهش تحویل گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ -

لیست مجلات کم اعتبار

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیئت علمی می رساند لیست مجلات کم اعتبار از فایل پیوستی قابل دانلود می باشد.مجلات کم اعتبار

img_yw_news
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱ -

تکمیل پرونده پژوهشی اساتید

قابل توجه کلیه اعضای محترم هیات علمی به منظور تکمیل پرونده های پِژوهشی اساتید محترم، لطفاً یک نسخه از مستندات پِژوهشی خود اعم از طرح پِژوهشی، مقاله، کتاب، پایان نامه و ... را بعد از اختتام تحویل دفتر مدیریت پِژوهش نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱ -

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و اندیشکده های آن

بدینوسیله به اطلاع کلیه همکاران هیات علمی می رساند مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در ارتباط با تاسیس مرکز و راه اندازی اندیشکده از محققان علاقمند دعوت به همکاری می نماید. لذا از همکاران درخواست می گردد در صورت تمایل به همکاری علمی در حوزه های مرتبط با اندیشکده ها، ضمن اعلام حضور، شرح حال علمی و رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 22/7/91 به دفتر پژوهش ارسال نمایند. مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و اندیشکده های آن

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۱ -

تغییر ایمیل واحد پژوهش داشگاه

از کلیه همکاران محترم هیات علمی درخواست می شود، برای استفاده از اطلاعیه های پژوهشی، آدرس پست الکترونیکی خود را به ایمیل uut.pajoohesh@yahoo.com ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۱ -

تغییر آدرس دسترسی به آدرس پایگاه اطلاعاتی علمی

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد می رساند برای دسترسی به پایگاه اطلاعاتی علمی در محل آدرس 217.219.147.131 را وارد نمایید. لازم به ذکر است که تنظیمات قبلی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ -

الزام تحویل پایان نامه کارشناسی به کتابخانه

به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی و اساتید گرامی می رساند برای انجام امور فارغ التحصیلی تحویل یک نسخه از فایل pdf و wordپایان نامه کارشناسی به کتابخانه دانشگاه الزامی می باشد.

img_yw_news
شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ -

درخواست مرخصی روزانه یا ماموریت اعضای هیات علمی

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی بدین وسیله به اطلاع می رساند در صورت نیاز به مرخصی روزانه و یا ماموریت می بایست جهت صدور برگه تا 48 ساعت قبل از موعد اعزام با واحد امور اداری و پژوهشی هماهنگ گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ -

انجام هماهنگی قبل از ثبت نام در همایشها با واحد پژوهش

((اطلاعیه مهم)) به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی میرساند قبل از ثبت نام برای شرکت در کنفرانس ها و همایش های علمی حتماً با واحد پژوهش هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۱ -

اجرای طرح مشاوران صنعتی

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی می رساند با توجه به سیاست های کلی دانشگاه جهت اجرای طرح مشاوران صنعتی، لیست کلیه شرکت ها و سازمان های صنعتی مستقر در استان به همراه نمونه فرم قرارداد مشاوره در لینک های ذیل قرار داده شده است. فلذا خواهشمند است در صورت امکان با مطالعه فایل های پیوستی، لیست واحدهای صنعتی مناسب را با ذکر نوع همکاری انتخاب نموده و ....

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۱ -

نحوه صدور اختتامیه طرح پژوهشی

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی می رساند جهت اختتام طرح های پژوهشی خود بایستی دو نسخه از طرح را جهت داوری نهایی به دفتر مدیریت پژوهش تحویل نمایند. بدیهی است صدور اختتامیه طرح پژوهشی منوط به تاییدیه داوران، تحویل سه نسخه از طرح مطابق استاندارد پژوهشی (قابل دانلود از سایت دانشگاه) و ارائه مقاله مستخرج از طرح که در آن مجری طرح نفر اصلی نویسندگان باشد، خواهد بود.

img_yw_news
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱ -

نحوه تحویل طرحهای پژوهشی و طرحهای ارتباط با صنعت

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیئت علمی می رساند که گزارش نهایی کلیه طرحهای پژوهشی و طرحهای ارتباط با صنعت می بایست مطابق با فرمت استاندارد دانشگاه که از سایت قابل دانلود می باشد، تهیه گردد و در قالب سه نسخه تحویل دفتر مدیریت پژوهش گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ -

شرکت در کنفرانسهای خارجی

به اطلاع کلیه همکاران اعضای هیئت علمی می رساند مدارک مربوط به شرکت در کنفرانسها و همایشهای خارجی حداقل باید یک ماه قبل از اعزام، به دفتر مدیریت پژوهش تحویل گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ -

بند 1 صورتجلسه پژوهشی مورخه 24/3/1391

بند 1 صورتجلسه پژوهشی مورخه 24/3/1391

img_yw_news
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱ -

مصوبات جلسه پژوهشی 3 خرداد سال 91

1. با توافق اعضای حاضر در جلسه مقرر شد ابلاغ گرنت در هر سال جدید از 20 آذر ماه صورت پذیرد و گرنت سال قبل تا 10 دی ماه قابل استفاده برای اعضای محترم هیات علمی باشد.2. .....

img_yw_news
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱ -

تخصیص گرنت

به اطلاع همکاران محترم هیات علمی می رساند مطابق مصوبه جدید هیات رئیسه دانشگاه، میزان تاثیرگذاری فعالیتهای اعضاء هیات علمی در محاسبه گرنت به شرح ذیل می باشد.... 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

فرمهای پژوهشی

از کلیه همکاران هیات علمی تقاضا می شود از این پس تمامی فرمهای پژوهشی را از طریق سایت دانشگاه دریافت دارند.فرم گرنتفرم ارتقا پایهفرم ثبت نام در همایش

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

ابلاغ اولویتهای همه گیرشناسی و اهداف مرتبط با هر عنوان پژوهشی

همکاران گرامی جهت مشاهده طرحهای پژوهشی اولویتهای همه گیرشناسی و اهداف مرتبط با هر عنوان پژوهشی را از لینکهای زیر دانلود نمایددانلود صفحه اولدانلود صفحه دومدانلود صفحه سومدانلود صفحه چهارمدانلود صفحه پنجمدانلود صفحه ششمدانلود صفحه هفتم

img_yw_news
شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۰ -

کارگاه آموزشی آشنایی با مقاله نویسی تخصصی ISI

دانشگاه صنعتی ارومیه کارگاه آموزشی، آشنایی با مقاله نویسی تخصصی ISI را در روز پنج شنبه 18 اسفند – ساعت :13-9 برگزار می نماید ....

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۰ -

هفته پژوهش گرامی باد

پژوهش چیست ؟ و نسبت ما با آن چیست ؟مقاله ای پژوهشی به قلم آقای دکتر ابراهیم فتح الهیمعاونت سیاسی احتماعی استانداری استان آذربایجانغربیروز گاری که در آن به سر می بریم به عصر انفجار اطلاعات، شهرت یافته است. به دنبال پیشرفت های عظیمی که درتمامی عرصه ها به وجود آمده، روش های تحقیق و پژوهش نیز متحول و متکامل شده اند. حتی ..... 

img_yw_news
شنبه ۵ آذر ۱۳۹۰ -

لیست فعالیتهای انجام شده در واحد توسعه فناوری دانشگاه(IRC)

لیست فعالیتهای پژوهشی انجام شده در مرکز توسعه و فناوری دانشگاه بر روی سایت قرار گرفت برای مشاهده کلیک نماید.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۰ -

نخستین کتاب به گنجینه کتابهای دانشگاه صنعتی ارومیه اضافه گردید

کتاب برنامه نویسی برای مهندسان شیمی به کوشش مهندس محمد مفیدفر و مهندس پرویز رشیدی عضو هیات علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به عنوان نخستین کتاب به گنجینه کتابهای دانشگاه صنعتی ارومیه اضافه گردید .

img_yw_news
پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰ -

کیت آمپرومتری تشخیص بیماری ایدزتوسط عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه طراحی و ساخته شد

کیت آمپرومتری تشخیص بیماری ایدزتوسط عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه طراحی و ساخته شد. این کیت توسط 'فرشاد خیری' عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه با همکاری پژوهشکده زیست فناوری دانشگاه ارومیه (آقای دکتر سبزی)، طراحی و ساخته شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰ -

آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی

آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی موسسه های علمی و پژوهشی  که در جلسه 679 مورخ 14/10/89 شورای عالی انقلاب  فرهنگی به تصویب رسیدهو در سال 1390 اجرایی خواهد شد.......جهت دریافت آئین نامه اینجا کلیک کنید

img_yw_news
پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰ -

لیست مجلات علمی - پژوهشی و ترویجی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

"لیست مجلات علمی - پژوهشی و  ترویجی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری " جهت اطلاع همکاران گرامی به شرح فایل پیوست می باشد. برای دانلود آن بر روی این لینک کلیک نماید

img_yw_news
پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰ -

عناوین طرحهای تحقیقاتی در حوزه قاچاق کالا در مرزهای آبی

همکاران گرامی عناوین طرحهای تحقیقاتی در حوزه مطالعات ملی قاچاق کالا در مرزهای آبی و حوزه تحقیقات کاربردی استان بوشهر در سال 1390 را می توانید از اینجا دانلود نماید. مدیریت پژوهشی دانشگاه


کد پستی : 17165-57166

صندوق پستی : 419-57155

فکس : 04431980251

ارتباط مستقیم با ریاست :

ملاقات حضوری :دوشنبه ها 10 الی 12

ایمیل رئیس دانشگاه : po@uut.ac.ir

آدرس : آذربایجان غربی، ارومیه، ابتدای جاده بند، بالاتر از گلشهر 2

کانال اطلاع رسانی رسمی دانشگاه : @daneshgah_uut

پست الکترونیکی : info@uut.ac.ir

پیوندهای تصویری
copyright@2019.Urmia University of Technology