بایگانی بخش

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 38 | تعداد کل بازدید های مطالب: 214,682 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ -

دکتر جعفر عبداللهی شریف

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ -

دکتر محمد رضا شیدایی

دکتر محمد رضا شیدایی سال تولد 1345   سوابق تحصیلی و مرتبه علمی لیسانس : مهندسی عمران دانشگاه تهران  فوق لیسانس : مهندسی سازه دانشگاه تبریز دکترای تخصصی : مهندسی سازه  دانشگاه تبریز مرتبه علمی : استاد تمام عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

قابل توجه متقاضیان محترم تکمیل ظرفیت دوره های ارتقاء پایه

قابل توجه متقاضیان محترم تکمیل ظرفیت دوره های ارتقاء پایه میرساند: زمان ثبت نام تا مورخ 95/02/21 تمدید شد. زمان تشکیل دوره هایی که تاکنون برنامه آنها در سایت درج نشده، در صورت رسیدن به حدنصاب متعاقبا اعلام خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری نمایشگاه کتاب وارلیق کانون شمس در حیاط دانشگاه

کانون فرهنگی-اجتماعی شمس در ادامه فعالیت های خود اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه صنعتی اورمیه نموده است. این نمایشگاه تحت عنوان وارلیق  روز شنبه با حضور جمعی از اعضای کانون شمس،دانشجویان و مسئولین دانشگاه افتتاح شد و تا روز چهارشنبه مقابل تالار تشکل های دانشجویی دانشگاه بر پا خواهد بود.در این نمایشگاه 500 عنوان کتاب ترکی و فارسی با موضوعات تاریخی ،ادبیات ،شعر،فلسفه،هنر ،سیاست،موسیقی،سیاست،کودک،و رمان به نمایش و فروش عمومی گذاشته شده است.

img_yw_news
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ -

فرم های جذب

فرم مربوط به امتیازات توانایی علمی فرمهای رسمی آزمایشی (جدید) فرمهای رسمی قطعی (جدید)

img_yw_news
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ -

آیین نامه های جذب

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام اعضای هیأت علمی تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت رسمی آزمایشی به رسمی قطعی هیأت علمی طرح سربازی آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی پیرو شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقا شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقا

img_yw_news
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ -

تماس با ما

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ -

فرم درخواست رسیدگی به تخلفات اداری

جهت دانلود فرم درخواست رسیدگی به تخلفات اداری اینجا را کلیک کنید

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ -

خلاصه ای از قانون استخدام کشوری

مصادیق تخلفات اداری و مجازات های مندرج در قانون رسیدگی به تخلفات اداری، موضوع فصل های دوم و سوم قانون مذکور در ذیل گنجانده شده است. برای دریافت خلاصه ای از قانون استخدام کشوری،قانون رسیدگی به تخلفات اداری و بندهایی از دستورالعمل اجرایی آن اینجا کلیک نمائید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ -

قانون رسیدگی تخلفات اداری

 برای دریافت قانون رسیدگی به تخلفات اداری اینجا را کلیک نمائید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ -

دکتر قادر رضازاده

دکتر قادر رضازاده عضو هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک دانشگاه ارومیه از خرداد ماه 1393 تا خرداد ماه 1394  سرپرستی دانشگاه را بر عهده داشتند.

img_yw_news
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ -

برگزاری آزمونی از مفاد قانون رسیدگی به تخلفات اداری به مناسبت سوم خرداد

بدینوسیله با توجه به مصوبه اولین جلسه هیات مذکور، در جهت تشویق و آگاه سازی هرچه بیشتر همکاران دانشگاه مقرر گردیده است آزمونی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در روز سوم خرداد ماه سال جاری، از مفاد قانون رسیدگی به تخلفات اداری که در سایت دانشگاه بارگذاری گردیده است بعمل آید و به قید قرعه به سه نفر از شرکت کننده گان جوایزی اهداء خواهد شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

تشکیل هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان

با عنایت پروردگار متعال و پیگیری مسئولین محترم دانشگاه، هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان،با هدف آگاه سازی و پیشگیری از تخلفات احتمالی در دانشگاه تشکیل گردید. در این راستا و در جهت اطلاع رسانی هرچه بیشتر، مصادیق تخلفات اداری و مجازات های مندرج در قانون رسیدگی به تخلفات اداری، موضوع فصل های دوم و سوم قانون مذکور در ذیل گنجانده شده است.برای دریافت قانون رسیدگی به تخلفات اداری اینجا و برای دریافت خلاصه ای از قانون استخدام کشوری،قانون رسیدگی به تخلفات اداری و بندهایی از دستورالعمل اجرایی آن اینجا کلیک نمائید.

img_yw_news
سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

ثبت نام کلاس تقویتی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر

قابل توجه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه :دانشجویانی که درخواست برگزاری کلاس تقویتی را دارند به ستاد شاهد و ایثارگر مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ -

نقشه جامع علمی کشور

فایل نقشه جامع علمی کشور

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ -

نقشه جامع علمی کشور

فایل نقشه جامع علمی کشور

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه در سال 1393 روز چهارشنبه مورخه 1393/10/03 ساعت 10 صبح در آمفی تئاتر دانشگاه برگزار خواهد شد .از عموم محققین و اساتید گرامی برای شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید .

img_yw_news
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ -

مشاور امور فرهنگی رئیس دانشگاه

مشاور امور فرهنگی رئیس دانشگاه

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ -

قابل توجه فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه ها ومراکز آموزش عالی کشور

اجرای تسهیلات فرزندان اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور (موضوع مصوبه جلسه 735 مورخ 25/4/92 شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای پذیرفتن شدگان آزمون سراسری سال 1393 همانند سال 92 به صورت اینترنتی و با ثبت نام در آدرس http://92.242.195.137/fm انجام می شود .ارسال درخواست و مدارک مورد نیاز از طریق ثبت نام در آدرس فوق امکان پذیر می باشد .

img_yw_news
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ -

اردوی سیاحتی کارکنان دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه

دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه روز چهارشنبه مورخ 12/6/93 با حضور در مجتمع فرهنگی تفریحی معلم، سیاحتی خاطره انگیز و به یاد ماندنی را رقم زدند . به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این اردوی یک روزه که با همت معاونت دانشجویی – فرهنگی برگزار شد کارکنان به همراه خانواده های خود ضمن تجدید دیدار و نشان دادن انس و الفت همیشگی بین خود، با انجام مسابقات ورزشی و فرهنگی، سرگرمی ها و تفریحات دسته جمعی، شرکت در فعالیت ها و برنامه های هنری و عملی و بازدید از امکانات و جاذبه های گردشگری مجتمع دیدنی معلم لحظاتی شاد و صمیمی را درکنار هم گذارندند 

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1