«پرسش های پرتکرار در خصوص آیین نامه جدید پروژه کارشناسی» ویژه دانشجویان دانشکده فناوری صنعتی

 | تاریخ ارسال: 1402/11/23 | 
 برای راهنمایی دانشجویان عزیز دانشکده فناوری های صنعتی، سوالات پرتکرار جمع آوری شده است. در صورت هر گونه ابهام مدیران گروه های آموزشی و همکاران آموزشی دانشکده، آماده راهنمایی عزیزان هستند.
  1. برای انجام پروژه کارشناسی، چه کاری لازم است انجام بدهم؟
جواب: واحد پروژه کارشناسی را در انتخاب واحد و یا حذف و اضافه اخذ نمایید.
  1. برای تعیین استاد پروژه کارشناسی چه کاری لازم است انجام بدهم؟
جواب: روال تعیین استاد راهنمای پروژه کارشناسی بسته به گروه آموزشی متفاوت است. در حالت کلی می توانید با یکی از اساتید در خصوص واحد پروژه توافق نمایید و یا به شیوه مصوب گروه آموزشی خود استاد راهنمای پروژه کارشناسی را انتخاب نمایید. اساتید راهنمای پروژه کارشناسی بعد از رایزنی اولیه در جلسه گروه آموزشی (حداکثر یک هفته بعد از حذف و اضافه) تعیین و ابلاغ می گردند. ظرفیت اساتید پروژه کارشناسی بر اساس میزان انتخاب واحد پروژه در نیم سال تعیین می گردد و همه اعضای گروه آموزشی ملزم به رعایت آن هستند. پس ممکن است با استاد مد نظرتون به علت ظرفیت امکان همکاری نداشته باشید و این مسئله را همیشه در نظر داشته باشید. استاد راهنمای تعیین شده توسط گروه تا ثبت نهایی نمره پروژه به جز شرایط خاص قابل تغییر نخواهد بود.
 
  1. آیا امکان تغییر استاد راهنمای پروژه کارشناسی وجود دارد؟
جواب: با موافقت استاد تعیین شده توسط گروه می توانید استاد راهنمای خود را تغییر دهید.

  1. بعد از تعیین استاد راهنمای پروژه، چه کاری باید انجام بدهم؟
جواب: با راهنمای استاد راهنمای پروژه حداکثر تا یک ماه از زمان انتخاب واحد، فرم ک ۱ (دانلود) را تکمیل و تحویل آموزش دانشکده نمایید. در صورت عدم تحویل فرم ک ۱ در زمان تعیین شده، واحد پروژه حذف خواهد شد.
  1. مهلت انجام پروژه کارشناسی چقدر است؟
جواب: بر اساس تقویم هر نیم سال اخرین مهلت ثبت نمره پروژه کارشناسی اعلام می گردد. طبق اعلام قبلی مهلت ثبت نمره پروژه کارشناسی در نیم سال ۴۰۲۱، برای دانشکده فناوری‌های صنعتی ۲۵ بهمن تعیین شده است. باید حتما به این تاریخ توجه نمایید.
  1. اگر برای انجام پروژه کارشناسی نیاز به بیش از یک نیم سال باشد چه کاری باید بکنم؟
جواب: توصیه می گردد که دانشجویان صرفا زمانی اقدام به اخذ پروژه کارشناسی نمایند که زمان و فرصت کافی برای انجام آن داشته باشند. واحد پروژه مانند واحد های دیگر در یک نیم سال اخذ و تا پایان نیم سال باید تعیین تکلیف گردد. در صورت نیاز به کار بیشتر و عدم ثبت نمره، واحد پروژه توسط اداره آموزش دانشکده حذف و نیم سال بعد نیز خود دانشجو مکلف است واحد پروژه را اخذ نماید تا بتواند به کار خود ادامه دهد.
  1. اگر در نیم سال(های) گذشته واحد پروژه را اخذ کرده باشم اما در نیم سال جاری واحد پروژه را اخذ نکنم اما پروژه تمام شده باشد و آماده تحویل باشم، چه اتفاقی می افتد؟
جواب: در صورت عدم ثبت نمره در موعد مقرر در نیم سال(های) قبل، واحد پروژه حذف شده است. امکان ثبت نمره در نیم سال جدید در صورتی که دانشجو واحد پروژه را شخصا اخذ نکرده باشد وجود ندارد. ثبت نمره در اولین نیم سال آتی بعد از انتخاب واحد دانشجو ثبت خواهد شد. تاکید می گردد، ثبت نمره پروژه در یک نیمسال منوط به اخذ واحد پروژه توسط دانشجو در همان نیمسال می باشد.
  1. آیا با پایان هر نیم سال، در صورتی که نمره پروژه کارشناسی ثبت نشود، واحد پروژه حذف خواهد شد؟ باید خودم پروژه را حذف کنم؟
جواب: بله با پایان هر نیم سال در تاریخ های مشخص شده در صورتی که پروژه ارائه نگردد پروژه حذف خواهد شد. نیازی به حذف توسط دانشجو نیست. بر اساس آیین نامه پروژه کارشناسی قابل حذف توسط دانشجو نیست. کارشناسان آموزش بعد از مهلت مقرر، درس پروژه را حذف آموزشی خواهند نمود.
  1. برای تحویل پروژه کارشناسی آیا گزارش کتبی هم مورد نیاز است؟
جواب: بلی هم برای ثبت نمره، هم برای مراحل فارغ التحصیلی ارائه گزارش کتبی مورد نیاز است. برای تدوین گزارش به فرمت تعیین شده (دانلود)  توجه نمایید.
  1. پروژه تعیین شده با استاد راهنمای پروژه به اتمام رسیده است. حالا باید چه کار کنم؟
جواب: فرم ک۲  (دانلود) را تکمیل و جهت ثبت نمره به کارشناس دانشکده تحویل نمایید. برای انجام مراحل داوری حتما زمانی در نظر بگیرید تا در موعد مقرر بتوانید نسبت به ثبت نمره اقدام کنید. پیشنهاد دانشکده یک هفته است اما ممکن است بسته به شرایط گروه میزان این فاصله ارائه فرم ک۲ تا تحویل به آموزش دانشکده کم و یا زیاد شود.
  


دفعات مشاهده: 268 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کد پستی : 17165-57166

صندوق پستی : 419-57155

فکس : 04431980251

ارتباط مستقیم با ریاست : po@uut.ac.ir

پست الکترونیکی : info@uut.ac.ir

آدرس : آذربایجان غربی، ارومیه، ابتدای جاده بند، بالاتر از گلشهر 2

کانال اطلاع رسانی رسمی دانشگاه : @daneshgah_uut

پیوندهای تصویری
copyright@2019.Urmia University of Technology