اطلاعیه مهم آموزشی ویژه دانشجویان دانشکده فناوری های صنعتی

 | تاریخ ارسال: 1402/11/13 | 
  • دانشجویان عزیز مقطع کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲، حداکثر تا تاریخ ۱۰ اسفند سال جاری مهلت دارند تا با انتخاب استاد راهنما فرم پ۱ را تحویل مدیرگروه محترم نمایند. بر اساس تصویب شورای دانشکده فناوری های صنعتی بعد از این تاریخ گروه های آموزشی اقدام به تعیین استاد راهنما برای دانشجویان باقی مانده خواهند کرد.                                      
  • مهلت دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد بدون تمدید سنوات بر اساس تصمیم شورای آموزشی دانشگاه در نیم سال ۴۰۲۱، ۱۵ اسفند سال جاری اعلام شده است. دانشجویان عزیز توجه داشته باشند حداکثر تا پایان وقت اداری ۸ اسفند می توانند فرم های دفاع از پایان نامه (پ۴ و پ۵) را تحویل آموزش دانشکده نمایند. به علاوه رعایت بازه پنج روز کاری از زمان تحویل فرم های تایید شده تا جلسه دفاع برای آماده سازی مقدمات برگزاری جلسه ضروری است. پس خواهشمند است به موقع نسبت انجام مراحل اداری اقدام نموده و قبل از صدور مجوز دفاع از سوی دانشکده، اقدامی برای هماهنگی با داوران صورت نگیرد.  
  • دانشجویان عزیز مقطع کارشناسی توجه داشته باشند بر اساس مصوبه شورای دانشکده فناوری های صنعتی، حداکثر تا تاریخ ۲۵ بهمن مهلت دارند تا نمره پروژه کارشناسی را ثبت نمایند. بدیهی است در صورت عدم ثبت نمره بعد از این تاریخ بر اساس مصوبه شورای آموزش واحد پروژه کارشناسی حذف خواهد شد و دانشجویان بایستی برای ثبت نمره در نیم سال ۴۰۲۲ حتما شخصا در انتخاب واحد یا حذف و اضافه درس پروژه را بدون نام استاد اخذ نمایند. ثبت نمره پروژه کارشناسی از ابتدای نیم سال ۴۰۲۲ منوط به اخذ واحد پروژه در نیم سال جاری توسط دانشجو خواهد بود. مشروح آیین نامه پروژه کارشناسی در اینجا آمده است. دانشجویانی که قصد اخذ پروژه در نیم سال ۴۰۲۲ و بعد تر را دارند حتما توجه نمایند، در صورتی واحد پروژه کارشناسی را اخذ نمایید که امکان تحویل آن تا پایان نیم سال مقدور باشد در غیر این صورت پروژه حذف و در نیم سال بعد نیز برای ثبت نمره باید واحد پروژه را مجددا اخذ نمایید.
  • دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، توجه داشته باشند ۳۰ بهمن موعد برگزاری معرف به استاد متمرکز در دانشکده است حتما در صورت واجد شرایط بودن به موقع برای درخواست اخذ درس به صورت معرف به استاد از طریق سامانه مدیریت درخواست اقدام نمایید. موعد بعدی برگزاری متمرکز معرفی به استاد در نیم سال ۴۰۲۲، ۹ اسفند خواهد بود و برای اخذ درس به صورت معرف به استاد در این تاریخ  به شرط  رعایت سقف واحد مجاز در نیم سال ۴۰۲۱، نیازی به تمدید سنوات نیست. در صورتی که با احتساب واحد‌های دروس معرف به استاد، در نیم سال ۴۰۲۱ بیش از ۲۴ واحد اخذ شده باشد، لازم است نسبت به تمدید سنوات نیم سال ۴۰۲۲ اقدام گردد و درس معرف به استاد در نیم سال ۴۰۲۲ ثبت خواهد شد.
  • با تلاش مدیران محترم گروه های آموزشی، به منظور تسهیل فرآیندهای فارغ التحصیلی، یک فایل اکسل جهت اطلاع از دروس و بررسی میزان واحد باقی مانده تا فارغ التحصیلی آماده شده است و تکمیل فایل و تایید استاد راهنما، جهت انجام فرآیند فارغ التحصیلی لازم است. خواهشمند است اساتید راهنما بعد از پایان هر نیم سال و قبل از انتخاب واحد نیم سال بعدی فایل به روزشده دانشجویان را بررسی نمایند. برای تکمیل این فایل کافی است نیم سال گذراندن درس را در محل مربوطه یادداشت نمایید و از واحدهای باقی مانده تا فارغ التحصیلی مطلع گردید. بعد از تکمیل اقدام به چاپ نموده به تایید استاد راهنما برسانید.       
  • گروه مهندسی کامپبوتر (اینجا)        گروه مهندسی برق (اینجا)      گروه مهندسی صنایع (اینجا)      گروه مهندسی اپتیک و لیزر(اینجا)
از کلیه دانشجویان محترمی که سنوات مجاز آن ها به پایان رسیده است و در نیم سال ۴۰۲۱ امکان فارغ التحصیلی ندارند خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به تمدید سنوات خود اقدام نمایند. شایان ذکر است تمدید سنوات نیم سال ششم برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد منوط به ارائه پروپزال می باشد.
دانشجویان عزیز دانشکده فناوری های صنعتی، فرآیند تمدید سنوات و میهمانی نیم سال دارای مراحل کاری متعدد و زمانبر می باشند و تعیین تکلیف آنها بعضا منوط به تشکیل جلسات و اخذ تصمیمات و ابلاغ آنها است. خواهشمند است نسبت به انجام به موقع این فرآیندها اقدام نمایید.

 دفعات مشاهده: 632 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کد پستی : 17165-57166

صندوق پستی : 419-57155

فکس : 04431980251

ارتباط مستقیم با ریاست : po@uut.ac.ir

پست الکترونیکی : info@uut.ac.ir

آدرس : آذربایجان غربی، ارومیه، ابتدای جاده بند، بالاتر از گلشهر 2

کانال اطلاع رسانی رسمی دانشگاه : @daneshgah_uut

پیوندهای تصویری
copyright@2019.Urmia University of Technology