پیام رئیس دانشگاه در سالروز جشن پیروزی انقلاب اسلامی

 | تاریخ ارسال: 1402/11/18 | 
باسمه تعالی

رهبر معظم انقلاب: انقلاب اسلامی یک حقیقت و برخاسته‌ی از یک سنت الهی است؛ این را نمیشود از بین برد و یا متزلزل کرد. ۱۳۸۸/۱۰/۲۹
حدوث انقلاب اسلامی با ریختن هیمنه و از بین رفتن عظمت پوشالی استکبار جهانی همراه بود. تداوم و تعالی آن، رسیدن به بالاترین سطوح علمی و فضایی و نظامی در دنیا، ایستادگی در برابر تمامی ایادی و زورگویان عالم در فتته های مختلف و برپایی جشن ۴۵ سالگی باعث شده که این خورشید پرفروغ، بیرقی باشد تا مسیر آزادی از چنگال استکبار، برای مردم مظلوم عالم و ایجاد خودباوری در آن ها روشن شود.
امروز بیش از پیش شاهد صدور این انقلاب در کشورهای مورد استعمار دنیا هستیم.
جشن پیروزی انقلاب اسلامی ۴۵ سال است که توسط عاملان آن یعنی مردم با یک حرکت عمومی و میلیونی در سرتاسر کشور عزیز جشن گرفته می شود.
این جشن با شکوه، حضور و حمایت از این انقلاب برخواسته از مردم و بر پایه اسلام عزیز خود فریضه است، اینجانب ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خدمت رهبر عظیم الشان انقلاب، ملت شریف ارومیه و خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی ارومیه، حضور در این جشن و پای صندوقهای رای را بعنوان رزمایش اقتدار و انسجام و حمایت از انقلاب را یک فریضه می دانم و نیز ایستادن ملت ایران در تمامی قله های توسعه و تعالی را از خداوند متعال خواستارم.
مجتبی مختاریان 
رئیس دانشگاه

دفعات مشاهده: 153 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کد پستی : 17165-57166

صندوق پستی : 419-57155

فکس : 04431980251

ارتباط مستقیم با ریاست : po@uut.ac.ir

پست الکترونیکی : info@uut.ac.ir

آدرس : آذربایجان غربی، ارومیه، ابتدای جاده بند، بالاتر از گلشهر 2

کانال اطلاع رسانی رسمی دانشگاه : @daneshgah_uut

پیوندهای تصویری
copyright@2019.Urmia University of Technology