برگشت به دانشگاه صنعتی ارومیه
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت اداری و پشتیبانی::
اخبار و اطلاعیه ها::
بخشنامه ها::
امور اداری::
اداره امور حقوقی::
امور پشتیبانی::
امورمالی::
تدارکات::
مرکز داده و خدمات ماشینی::
فرمها::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
آخرین مطالب بخش
:: فراخوان مناقصه عمومی طبخ و توزیع غذای دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی خوی دانشگاه صنعتی ارومیه
:: فراخوان تجدید مناقصه عمومی طبخ و توزیع غذای دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه
:: برنامه حرکت سرویس دانشجویی در ایام فرجه
:: قرارداد بیمه مکمل درمان اعضای هیأت علمی و غیر هیات علمی دانشگاه سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱
:: آگهی مزایده اجاره
:: قرارداد بیمه مکمل درمان اعضای هیأت علمی و غیر هیات علمی دانشگاه سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ ::
 | تاریخ ارسال: 1400/12/1 | 
 قرارداد بیمه مکمل درمان اعضای هیأت علمی و غیر هیات علمی دانشگاه

قابل توجه کلیه همکاران محترم :

با توجه به عقد قرارداد بیمه مکمل درمان سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با شرکت بیمه ایران نمایندگی خداداد، بدینوسیله جدول شرایط و میزان تعهدات بیمه گر ولیست مراکز طرف قرارداد و دندانپزشکان و چشم پزشکان معتمد جهت اطلاع و بهره برداری همکاران محترم درج می گردد. لازم به توضیح است به منظور ارائه خدمات بهتر و تسهیل در فرایند پرداخت هزینه های درمانی ، نماینده شرکت بیمه ایران در روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۱۱ الی ۱۳ ظهر ضمن حضور در دانشگاه صنعتی ارومیه نسبت به دریافت مدارک مربوطه اقدام خواهند نمود و همکاران دانشکده فنی خوی نیز می توانند با مراجعه به شعبه بیمه ایران واقع در شیخ نوائی خوی نسبت به ارائه مدارک پزشکی خود به سرکار خانم خبیری اقدام نمایند و در صورت بروز مشکل با شماره تماس ۰۹۱۴۱۴۱۷۶۴۳ آقای خداداد تماس حاصل فرمایند. برای دریافت جدول مراکز طرف قرارداد در ارومیه اینجا و در خوی اینجا و جهت دریافت جدول تعهدات اینجا را کلیک نمائید. همچنین مدارک لازم جهت ارائه به نماینده شرکت بیمه ایران برای دریافت هزینه های درمانی به شرح ذیل اعلام می گردد:
 
* مدارک مورد نیاز جهت پرداخت ویزیت :
۱- اصل فاکتور پرداخت ویزیت ( مبلغ پرداختی توسط بیمار ) ممهور به مهر پزشک معالج و قید تاریخ و برگه ویزیت دفترچه درمانی بیمار
 
* مدارک مورد نیاز جهت پرداخت دارو :
نرخ دارو و سهم بیمار بایستی روی دفترچه قید شده و نوع دارو مشخص و خوانا باشد و حتماً ممهور به مهر داروخانه و مهر پزشک معالج باشد.
 
* مدارک مورد نیاز جهت هزینه های دندانپزشکی :
درصورت مراجعه به دندانپزشکان طرف قرارداد ، مراکز حق دریافت هیچ مبلغی به جز مبلغ ۱۰% فرانشیز را ندارند . در صورت درخواست هزینه معالجه از طرف پزشک معالج طرف قرارداد ، با شماره تماس ۰۹۱۴۱۴۱۷۶۴۳ ( آقای خداداد ) تماس حاصل فرمایید . و در صورت مراجعه به دندانپزشکان غیرطرف قرارداد
هزینه های دندانپزشکی بایستی در نسخه دفترچه نوشته شده و نزد دندانپزشک معتمد بیمه ایران بدون پرداخت ویزیت تأیید شود .( مهر و امضای تأیید روی نسخه دفترچه )
 
 
* مدارک مورد نیاز جهت هزینه های عینک :
  • هزینه های عینک بایستی در نسخه دفترچه نوشته شده و در صورت مراجعه به اپتومتریست های معتمد بیمه ایران نسخه دفترچه و فاکتور عینک ممهور به مهر اپتومتریست شود و در صورت مراجعه به    چشم پزشک غیرطرف قرارداد ، نسخه دفترچه و فاکتور عینک بایستی توسط اپتومتریست معتمد بیمه ایران بدون پرداخت ویزیت تأیید شود. ( مهر و امضای تأیید روی نسخه دفترچه )
 
* مدارک مورد نیاز در صورت بستری و جراحی در بیمارستانهای غیر طرف قرارداد :
  •  در صورت بستری در بیمارستانهایی که طرف قرارداد با بیمه ایران نباشند جهت دریافت هزینه های عمل جراحی : ارائه شرح عمل، خلاصه پرونده، لیست لوازم مصرفی و داروها که ممهور به مهر بیمارستان باشد.( اصل صورتحساب ممهور به مهر بیمارستان ، ریز صورت هزینه ها و فاکتورهای مربوطه ، گواهی های بیمارستانی بانضمام نظریه پزشک معالج در خصوص علت بیماری و شرح معالجات انجام شده )
 
همکاران محترم توجه داشته باشند که :
۱-  پذیرش همکاران در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه ایران در کل کشور با ارائه کدملی  می باشد . همچنین جهت اطلاع از مراکز طرف قرارداد در سایر شهرها به سایت بیمه ایران مراجعه فرمایید .  
۲- در طول قرارداد، مدت اعتبار هزینه های پزشکی ۳ ماه می باشد . هزینه هایی که بیش از ۳ ماه از تاریخ آن گذشته باشد به دلیل عدم قبول از طرف سرپرستی بیمه ایران، تحویل گرفته نمیشود .
 ۳- بعد از اتمام قرارداد، فاکتورهای هزینه شده به مدت یک  ماه  و فاکتورهای دندانپزشکی و عینک به مدت یک هفته  توسط نماینده بیمه جمع آوری می گردد . 
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 824 بار   |   دفعات چاپ: 102 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

معاونت اداری و پشتیبانی Vice Chancellor & logectics
Persian site map - English site map - Created in 0.03 seconds with 47 queries by YEKTAWEB 4538