برگشت به دانشگاه صنعتی ارومیه
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی و فرهنگی ::
امور فرهنگی و فوق برنامه::
امور دانشجویی::
امور تربیت بدنی::
شورای انضباطی دانشجویان::
مرکز مشاوره و بهداشت::
اخبار و اطلاعیه ها::
تماس با ما::
فرمها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
زیربخش‌های پایگاه
:: بازدید مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان کشور  از دانشگاه ::
 | تاریخ ارسال: 1401/5/5 | 
به گزارش روابط عمومی دکتر ابراهیم علی دوست مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان کشور روز دوشنبه از اماکن ورزشی دانشگاه صنعتی ارومیه بازدید کرد.
در این بازدید دکتر مختاریان طی جلسه با حضور دکتر میکائیل معاون دانشجویی فرهنگی و دکتر عبدی مدیر امور تربیت بدنی، به عزم راسخ دانشگاه در بهبود سرانه ورزشی دانشجویان اشاره کرد و افزود: دانشگاه صنعتی ارومیه تلاش دارد با حمایت های سازمان امور دانشجویان بتواند سرانه ورزشی دانشجو را به حد ایده آل و مطلوب برساند.
دکتر عبدی رییس اداره تربیت بدنی نیز با ارائه گزارشی از پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان و حضور دانشگاه صنعتی ارومیه بالاتر از بسیاری از دانشگاه های مادر منطقه در جدول مدال آوران، افزود: به حمدالله با تلاش دانشجویان در المپیاد فرهنگی ورزشیدانشگاه صنعتی ارومیه توانست در جایگاه ۳۵ از کل دانشگاه های کشور قرار بگیرد که این رتبه برای یک دانشگاه صنعتی که رشته و دانشکده تربیت بدنی نیز ندارد بسیار حائز اهمیت است.
وی در ادامه افزود: با توجه به نگاه مثبتی که به ورزش در دانشگاه صنعتی ارومیه وجود دارد سرانه فضای فیزیکی دانشگاه از سال ۱۳۹۶ که صفر بوده است در سال ۱۴۰۱ به عدد قابل توجه ۱/۱۶ رسیده و این رقم با اتمام ساخت زمین تنیس دانشگاه به ۱/۵ خواهد رسید و امیدواریم با نگاه مثبت و حمایت سازمان بتوانیم این سرانه را با احداث زمین ورزش های ساحلی افزایش دهیم.
دکتر علی دوست مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان نیز با تقدیر از زحمات مجموعه معاونت دانشجویی افزود: در تلاشیم سازو کاری را ایجاد کنیم تا این مدال آوری دانشجویان دانشگاه های صنعتی در میان دانشگاه های مادر بیشتر دیده شود و رقابت ها عادلانه تر باشد.
مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: چهار المپیاد ورزشی شامل ورزش قهرمانی، ورزش همگانی، دانشجویان شاهد و ایثارگر و دانشجویان بین الملل در دانشگاه های مختلف کشور در حال برگزاری می باشد که حضور دانشجویان در این رویدادها بعد از پاندومی کرونا قابل تقدیر و تحسین است.
وی در ادامه افزود: اولویت های سازمان برای افزایش سرانه ورزشی در دانشگاهها، در ایجاد فضاهای ورزشی در سراهای دانشجویی، ایجاد اماکن ورزشی دانشجویان دختر و ایجاد اماکن تغییر کاربری شده است تا استفاده دانشجویان از این اماکن بدون صرف هزینه و وقت انجام گیرد.
در انتهای این آئین نیز دکتر علی دوست از اماکن و امکانات ورزشی دانشگاه واقع در سایت جهتلو بازدید کرد.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 1045 بار   |   دفعات چاپ: 86 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی Student, Culture and Social Administration
Persian site map - English site map - Created in 0.03 seconds with 47 queries by YEKTAWEB 4447