روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
پیام ویژه نوروزی از سوی ریاست دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/1/11 | 

دکتر محمدرضا شیدایی، ریاست دانشگاه، طی پیامی آغاز سال ۱۴۰۰ را به دانشگاهیان صنعتی ارومیه تبریک گفت. در این پیام آمده است:

«فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال ۱۴۰۰ و تقارن آن با ماه پربرکت شعبان را به همه اساتید، کارکنان و دانشجویان صنعتی ارومیه تبریک عرض می کنم.
دانشگاه صنعتی ارومیه در سال ۱۳۹۹ علیرغم مشکلات متعدد ناشی از شیوع ویروس کرونا، با همت و تلاش مضاعف همه شما عزیزان، مسیر پرشتاب رشد، پیشرفت و توسعه را حفظ نمود. 
 اعضای هیئت علمی و کارکنان با تدابیر ویژه و دانشجویان عزیز با صبر و مهارت افزایی، در کنار اهتمام مضاعف مرکز آموزش های آزاد و مجازی، شرایط خاص بوجود آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا را به خوبی مدیریت نمودند. 
فعالیت های ارزنده مرکز مشاوره دانشجویی، افزایش سرانه فضاهای فرهنگی ورزشی دانشجویی، حفظ سرانه مقالات علمی-پژوهشی سالانه اساتید، انتشار ۴۸ درصد مقالات در مجلات چارک اول و دوم، حضور دو نفر از اعضای هیئت علمی در لیست دانشمندان یک درصد پراستناد جهان، حضور طرح های پژوهشی اعضای هیئت علمی در زمره طرح های پژوهشی برگزیده جامعه و صنعت، ورود به پایگاه رده بندی جهانی وبومتریکس و انتشار کتب متعدد تألیف، ترجمه و تصنیف از جمله فعالیت های مهم دانشگاه صنعتی ارومیه در سال گذشته است.
ضمن تقدیر از همت همه جانبه شما هم دانشگاهیان برای حفظ روند رو به رشد دانشگاه، از خداوند متعال برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون در سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» دارم. 
امیدوارم سالی سرشار از تجربیات ارزنده و دور از گزند ویروس کرونا پیش رو داشته باشیم و با همدلی، همفکری و تلاش مضاعف برای ارتقای کل مجموعه در کنار هم همت گماریم.

 
با احترام. محمدرضا شیدایی
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4382.fa
برگشت به اصل مطلب