روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
بازدید نماینده محترم مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/12/22 | 
دکتر وحید جلال زاده، نماینده محترم مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی، در هفته سوم اسفندماه سال ۹۹، در دانشگاه صنعتی ارومیه حضور یافت. این دیدار، با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری مطلوب اجتماعی انجام شد.
در جریان این بازدید، ابتدا اعضای هیئت رئیسه و برخی از مدیران و اعضای هیئت علمی دانشگاه در محل سالن جلسات، به بررسی روند پیشرفت و رشد دانشگاه صنعتی ارومیه در مسیر اهداف ترسیم شده در سند راهبردی توسعه پرداختند. سپس، برخی از مشکلات و موانع موجود، از سوی ریاست محترم دانشگاه، دکتر محمدرضا شیدایی، طرح و درخصوص راه حل های موجود با نماینده محترم، بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.
در ادامه، نمایندگان شورای صنفی اعضای هیئت علمی، با حضور در محل سالن جلسات، و در دیدار حضوری با دکتر جلال زاده، به طرح مسأله و بیان مشکلات اعضای هیئت علمی، با وجود ایفای نقش جدی در ارتقای چشمگیر جایگاه پژوهشی دانشگاه ها پرداختند و از مسؤولین محترم تقاضای چاره اندیشی در این خصوص داشتند. مشکلات مربوط به محدودیت های فضای فیزیکی و موانع موجود برای ارتقای سخت افزارها و امکانات آزمایشگاهی از جمله مهمترین عناوین مطرح شده در این جلسه بود. 
بخش نهایی جلسه، به دیدار نمایندگان شورای صنفی کارکنان با نماینده محترم مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت که در این جلسه، اعضای منتخب شورای صنفی کارکنان، به انعکاس نظرات کارکنان و بیان مشکلات ایشان در شرایط کنونی کشور پرداختند و درخواست مساعدت و اهتمام ویژه مسؤولین را به سمع و نظر نماینده خود در مجلس رساندند. بی عدالتی در نگاه مسؤولین به کارکنان وزارت عتف و وزارت بهداشت و درخواست نگاه عادلانه و یکسان به کارکنان هر دو وزارت، از مهمترین عناوین طرح شده در این جلسه بود.
دکتر وحید جلال زاده، ضمن تجلیل تلاشهای اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه صنعتی ارومیه در ایجاد شتاب فزاینده برای کسب جایگاه ارزنده و درخور نام این دانشگاه، با ارائه راه حل های کلیدی و مؤثر در پاسخ به برخی سوالات طرح شده، اطمینان داد از هیچ گونه تلاشی برای رفع مشکلات این دانشگاه و ارتقای جایگاه مجموعه به عنوان دانشگاه صنعتی مادر استان، دریغ نخواهد کرد.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4373.fa
برگشت به اصل مطلب