روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت روز مهندس و سالروز تاسیس دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/12/5 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدرضا شیدایی، ریاست دانشگاه طی پیامی، سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، روز مهندس و سالروز تأسیس دانشگاه صنعتی ارومیه را تبریک گفت. 
در این پیام آمده است:
«امروز که ۱۴ سال از سالروز تاسیس دانشگاه صنعتی ارومیه می گذرد، با همت همه جانبه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان، شاهد رشد و بالندگی محسوس این دانشگاه در همه ابعاد، بویژه در زمینه پژوهش و فناوری هستیم. این دانشگاه در بین دانشگاههای نوپای کشور از نظر تولید علم در قالب مقالات معتبر بین المللی، تعداد و کیفیت مقالات علمی، تعداد استنادات در پایگاههای معتبر بین المللی، تعداد طرحهای پژوهشی منعقده با سازمانهای دولتی، کارخانجات صنعتی و شرکتهای خصوصی و سایر زمینه های فناورانه و دانش محور، جایگاه ویژه ای را کسب نموده است که جز با همت تک تک عناصر این مجموعه دانشگاهی، میسر نیست.
مسیر بالندگی و توسعه این دانشگاه با تمام توان و با تکیه بر دانش مهندسان جوان و با انگیزه، رو به آینده ای روشن تداوم خواهد داشت.
روز مهندس را به همه مهندسین جوان دانشگاه صنعتی ارومیه تبریک عرض می کنم و ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس این دانشگاه، از کلیه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان این مجموعه دعوت می نمایم با همدلی و همت مضاعف، برای ترسیم آینده ای روشن و موفق، محکم و با ایمان به سوی موفقیت و کامیابی گام بردارند»
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4358.fa
برگشت به اصل مطلب