روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
دیدار با خانواده شهید محمد باقر اصغری و جانباز معزز محمود عباسی به مناسبت دهه مبارکه فجر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/11/21 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در تکریم مقام شامخ شهیدان دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، به همراه تجلیل از مقام شامخ ایشان از سوی مسؤولان دانشگاه انجام شد.
دکتر امیدرضا بلوکی، رئیس گروه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه، به همراه آقای ابراهیم لو، رییس بسیج کارکنان دانشگاه، در آستانه ۲۲ بهمن ماه چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با مادر شهید محمدباقر اصغری، سرکار خانم گلی فرجی زاده و جانباز معزز آقای محمود عباسی دیدار کردند و پس از حضور در منزل ایشان، ضمن دلجویی از خانواده این عزیزان و تجلیل از فداکاریها و تحمل مشقتهای فراوان از سوی ایشان، از خودگذشتگی شهیدان و ایثارگران را ارج نهاده و بر لزوم فرهنگ سازی برای تداوم این آیین در بین جوانان و نسل امروز کشور تاکید نمودند.
شرح مختصری از زندگانی شهید اصغری از زبان مادر ایشان با هدف آشنایی بیشتر با رشادت های این شهید بزرگوار، و نیز گفتگو پیرامون خاطرات جانباز سرافراز، محمود عباسی از دیگر اتفاقات این آیین تکریم بود.
ضمنا به پاس قدردانی از فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی، هدیه و لوح یادبودی از طرف دانشگاه به خانواده های این دو بزرگوار اهدا گردید.
این آئین، هرساله به صورت نمادین، برای قدردانی از خانواده های محترم شهدا و ایثارگران، با حضور در منزل ایشان، از سوی مسئولین دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار می گردد.


نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4339.fa
برگشت به اصل مطلب