روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
ضد عفونی اماکن اداری و آموزشی دانشگاه با هدف کاهش خطر شیوع ویروس کرونا

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ | 
پیرو اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا، کلیه اماکن و معابر دانشگاه با نظارت حوزه اداری و پشتیبانی دانشگاه ضدعفونی و پاکسازی شد. این فرآیند با هدف پاکسازی و ضدعفونی ساختمانهای اصلی دارای تردد انجام گرفت. از جمله سایر اقدامات مؤثر در فرآیند ضدعفونی محیط دانشگاه، می توان به تهیه محلولهای سازگار با سلامتی با خاصیت ضدعفونی کنندگی، نصب مخازن حاوی مواد ضدعفونی کننده در معابر و راهروها برای استفاده عموم و تهیه مواد مخصوص پاکسازی سطوح با خاصیت ضدعفونی کنندگی اجسام اشاره کرد که در اختیار واحدهای مختلف قرار داده شده است.
برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، لغو جلسات حضوری دانشگاه در هفته اخیر و جاری، خبررسانی گسترده آخرین متدهای پیشگیری در فضای مجازی، مساعدت با کارکنان برای استفاده از مرخصی و مأموریت های اداری ساعتی، اقدام به برگزاری برخی از کلاسها بصورت غیرحضوری، لغو فعالیتهای آموزشی تا پایان 16 اسفندماه و تغییر ساعات اداری دانشگاه از دیگر اقدامات در جهت پیشگیری از شیوع این بیماری در بین دانشگاهیان بوده است.
لازم به ذکر است فرآیند پاکسازی و ضدعفونی خوابگاهها به علت عدم حضور دانشجویان و کاهش خطر ابتلا در خوابگاهها، با هدف اثربخشی بیشتر در روزهای پایانی سال و با نظارت حوزه دانشجویی و فرهنگی اجرایی خواهد شد.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.4013.fa
برگشت به اصل مطلب