روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
دکتر شیدایی رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه طی حکمی، دکتر هادی عبداللهی را به سمت معاون اداری و پشتیبانی منصوب کرد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۱۶ | 
ریاست دانشگاه صنعتی ارومیه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ارزنده دکتر فرید احمدی در زمان مسئولیت به عنوان معاون اداری و پشتیبانی، طی حکمی دکتر هادی عبداللهی، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه را به سمت معاون اداری پشتیبانی منصوب کرد.
در این حکم آمده است :

 
برادر ارجمند، جناب آقای دکتر هادی عبداللهی
 
با سلام و احترام؛
نظر به مراتب تعهد، شایستگی، تخصص و سوابق مفید مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون اداری و پشتیبانی دانشگاه» منصوب می­شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن ارائه پیشنهادات خلاقانه مبتنی بر کارشناسی فنی، برای ساماندهی هرچه بیشتر این حوزه به عنوان پشتیبان سایر حوزه­ ها از جمله آموزشی - پژوهشی و دانشجویی - فرهنگی همت گمارید. چابکی در امور اداری، حرکت در مسیر اهداف دانشگاه های سبز، رعایت ساختار چارت سازمانی در روند توسعه دانشکده ­ها و هدف­ گذاری برای نیل به نرم استاندارد نسبت کارکنان به اعضای هیئت علمی از جمله اهداف ترسیم ­شده در سند راهبردی و برنامه عملیاتی دانشگاه است که انتظار می­رود منطبق بر اسناد بالادستی از جمله مصوبات و اولویت های هیئت محترم امنای وزارت عتف با رعایت حداکثر صرفه­ جویی در هزینه­ ها مورد توجه و برنامه ­ریزی قرار گیرد. 
از خداوند متعال توفیق روز افزون در این مسئولیت را برایتان مسئلت می نمایم. انشاالله شاهد انتقال تجربیات ارزنده جنابعالی با هدف ارتقای این مجموعه باشیم. 
 
با احترام  محمدرضا شیدایی
رئیس دانشگاه 
 

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3653.fa
برگشت به اصل مطلب