روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۷ | 
رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه متن پیام تبریک دکتر شیدایی به شرح ذیل است:
جوانان دانشجو در 16آذر ماه 1332 با تشخیص به هنگام خود و با انجام رسالت خطیر دانشجویی در مقابل زیاده خواهی استکبار جهانی قیام نمودند و با تقدیم خون خود نقطه عطفی را در تاریخ کشور رقم زدند.
بدون شک، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.
بصیرت و موقع شناسی دانشجویان، سرمایه ای گران سنگ بوده و همواره موجب رسوایی مستکبران گردیده و در 16 آذرماه سال 1332 نیز خون پاک سه شهید دانشجو، پیام آور آزادی خواهی و عزت دانشجویان مسلمان ایرانی شد.
روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشوراست.
اینجانب 16 آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجوی آگاه و متعهد ایرانی گرامی داشته و  توفیقات روزافزون شما عزیزان در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

دکتر محمد رضا شیدایی
رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه
16 آذر ماه
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3358.fa
برگشت به اصل مطلب