روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
مراسم تودیع و معارفه معاونتهای اداری – پشتیبانی و آموزشی – پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲۳ | 
به گزارش روابط عمومی : مراسم تودیع و معارفه معاونتهای اداری پشتیبانی و آموزشی پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه با حضور هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر 22 اردیبهشت ماه 97 برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس دانشگاه دکتر عبدالهی شریف سخنان خود را با فرمایشی از حضرت علی علیه السلام شروع کردند که فرموده اند: ریاستها میدان آزمایش افرادند، تا امکاناتی و قدرتی در اختیار ماها قرار نداشته باشد ما هنوز نمی توانیم آن شخصیت واقعی خود را نشان بدهیم. کلام حضرت دقیقاً به این نکته اشاره دارد که باید شرایطی فراهم شود تا انسان در معرض آزمایش قرار بگیرد تا بتواند خودش را در این آزمایش به درستی نشان بدهد.
خوشبختانه ما امروز در خدمت دو همکاری هستیم که از این آزمایش به خوبی و با سربلندی و با افتخار بیرون آمدند. و به لطف خداوند، جناب آقای دکتر بهبودنیا و جناب آقای دکتر مکاری با تلاشهای شبانه روزی خود سعی کردند علیرغم تمامی کاستی ها و کمبودها و تعهدهای انباشته که از قبل بود را به خوبی مدیریت کنند که الان می توانیم بگوییم که دانشگاه در یک آرامش قرار دارد و هر گونه تغییر و تحول در دانشگاه، موجودیت  دانشگاه را  زیر سوال نخواهد رفت. از این بابت من افتخار می کنم به همکاران خوبم در این مجموعه که ما را همراهی کردند.
دکتر عبدالهی شریف افزودند هر کسی که در دانشگاه تلاش می کند باید تقدیر شود البته این تودیع و معارفه به این معنی نیست که ما از حضور این بزرگواران دیگر بهره مند نخواهیم بود، دانشگاه نیازمندی هایش بسیار بیشتر از اینهاست. انشاالله در موقعیت های دیگر و جایگاههای دیگر حتماًٌ از این بزرگواران استفاده خواهیم کرد و نهایتاً من وظیفه خود می دانم که یک تشکر ویژه از دو همکار بزرگوارمان، آقای دکتر بهبودنیا و دکتر مکاری بکنم و در هر سنگری که باشند آرزوی موفقیت دارم و امروز مفتخریم که دو بزرگوار دکتر سلوک و دکتر احمدی سکان هدایت معاونتهای آموزشی- پژوهشی و اداری- پشتیبانی را برعهده می گیرند که ضمن تبریک برای این بزرگواران آرزوی موفقیت دارم.
در این برنامه دکتر بهبودنیا معاون سابق آموزشی- پژوهشی و دکتر مکاری معاون سابق اداری- پشتیبانی ضمن سخنرانی و تشکر از ریاست دانشگاه ، گزارشی از اقدامات انجام داده در زمان تصدی مسئولیت خود را ارائه نمودند.
حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امامی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه نیز به آقای دکتر سلوک و آقای دکتر احمدی جهت تصدی مسئولیت جدید تبریک گفته و برای آقای دکتر بهبودنیا و آقای دکتر مکاری از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون را خواستار شدند.
و در پایان مراسم از دکتر بهبودنیا و دکتر مکاری با اهداء تابلو و لوح تقدیر به عمل آمد.
 

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.3100.fa
برگشت به اصل مطلب