روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
مراسم تودیع معارفه مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ | 
طی مراسمی حجت الاسلام و المسلمین امامی به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه، در این مراسم از زحمات حجت الاسلام و المسلمین ستار صادقی مسئول سابق دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی ارومیه تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام والمسلمین منصور امامی به عنوان مسئول جدید این نهاد معرفی شد.
این مراسم با حضور رئیس دانشگاه  صنعتی ارومیه، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان، معاونت آموشی و پژوهشی در نهاد مرکز،هیات رئیسه و  مسئولین دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها،و  جمعی از کارکنان و اساتید در سالن دومنظور دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد.
 

در ابتدای این مراسم ریاست دانشگاه صنعتی ارومیه، دکتر عبداللهی شریف در خصوص تغییرات در بخش مسئولیتی هر حوزه اظهار کرد: تغییر و جابجائی در رده های مسئولیت سبب هم افزایی و انتقال تجارب میان سازمانهای مختلف می شود.
 وی در ادامه به اهمیت نقش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اشاره کرد و افزود: نهاد رهبری کمک شایانی به پیشرفت دانشگاه در همه بخش ها داشته و دارد و این مهم را باید پاس داشت .
دکتر عبداللهی شریف در ادامه از زحمات حجت الاسلام و المسلمین ستار صادقی تشکر کرده و خاطر نشان کرد: ایشان در مدت 5 ساله که مسئولیت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی را بر عهده داشتند منشا خیر بودند، و به ایشان از طرف همه همکاران دانشگاهی خدا قوت گفت، و برای حجت الاسلام والمسلمین منصور امامی آرزو موفقیت در مسئولیت جدید را مسئلت نمود.
در ادامه این مراسم مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان، حجت الاسلام و المسلمین اسم حسینی اظهار کرد: مسئول دفتر نهاد معظم رهبری در دانشگاه وظیفه سنگینی بر عهده دارد که بایستی مشاور امین برای ریاست دانشگاه و منشا اثر اتفاقات مثبت در دانشگاه باشد.
 وی ادامه داد: دانشگاه ها مبدا تحولات اجتماع هستند که تاثیرات بسزایی در تمام ابعاد جامعه دارند که باید مطالبات رهبر معظم انقلاب و مردم را نیز برآورده کند.
حجت الاسلام و المسلمین اسم حسینی در خصوص دانشگاه صنعتی ارومیه بیان کرد: این دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون پیشرفت زیادی در بخش های مختلف داشته که حاصل همکاری تمام ارکان دانشگاه بوده که امید است با این تغییر و جابجائی مدیریتی در دفتر نهاد رهبری، این پشرفت ها ادامه یابند و تکمیل شوند.
در ادامه این آیین، مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه حجت الاسلام و المسلمین صادقی به تبیین فرصت ها و تنگنا ها در طول مدت 5 سال مسئولیت در دفتر نهاد رهبری پرداخت و اظهار نمود: کوتاهی مسئولین نظام در امور مملکتی سبب بدبینی مردم به نظام می شود که باید این کوتاهی ها جبران شوند و مسئولین باید در انجام وظایف خود با صداقت باشند تا بتوانند موفق شوند.ایشان برای حجت الاسلام و المسلمین امامی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند.
در ادامه، مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم در دانشگاه صنعتی ارومیه، حجت ‌الاسلام و المسلمین امامی اظهار کرد: دل بستن به مسئولیت، اشتباهی است که نباید صورت گیرید و باید مسئولین در تمام طول مسئولیت خود رضایت خدا و مردم را در نظر بگیرند.
وی ضمن تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین صادقی اظهار امیدواری کرد که همکاری و همدلی همه دانشگاهیان سبب رسیدن به اهداف دانشگاه خواهد شد.
در اتنها نیز معاونت آموزشی و پژوهشی در نهاد مرکز، حجت الاسلام و المسلمین قریشی اظهار کرد: دانشگاه ها تاثیر مهمی بر الگو سازی برای ایجاد تمدن اسلامی در جهان داشته که پیشرفت های علمی که در سراسر کشور صورت می گیرد نمونه ای این تاثیرات هستند.
وی ادامه داد: با وجود مشکلاتی که در کشور وجود دارد کشور ایران در بسیاری از زمینه ها در منطقه پیشتاز بوده که بیشتر مشکلات توسط دانشگاه و دانشگاهیان حل شده که باید این روند ادامه یابد.
حجت الاسلام و المسلمین قریشی در خصوص بخش فرهنگی دانشگاه ها تصریح کرد: کار های فرهنگی نباید فقط محدود به یک معاونت و نهاد  مقام معظم رهبری در دانشگاه باشد بلکه باید در همه بخش های دانشگاه به آن توجه شود.
در انتها مراسم با اهدای جوائزی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین صادقی تقدیر شد.

مورخ شنبه 16 دی ماه سال 96

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.2992.fa
برگشت به اصل مطلب