روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه: ورود به دانشگاه ورودی جدیدی به حرکت رو به کمال انسان است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۱۴ | 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه: ورود به دانشگاه ورودی جدیدی به حرکت رو به کمال انسان است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه حجت الاسلام و المسلمین صادقی  در مراسم جشن دانشجویان جدید الورود اظهار کرد: انسان موجودی است که همیشه رو به کمال حرکت می کند و ورود به دانشگاه ورودی جدید برای این حرکت بوده که باید از این فرصت نهایت استفاده را نمود.
وی افزود: اولیت برای دانشجویان کسب علم و دانش باشد ولی نبایستی سایر امور و اولیت های زندگی همچون تفریح و اوقات فراغت بی توجهی گردد.
حجت الاسلام و المسلمین صادقی تاکید کرد: استعداد و علاقه و رشته دانشجویان باید همسو باشند و اگر چنین نباشد استعداد دانشجویان کور خواهد شد و نخواهد توانست از آن بهره لازم را ببرد.
وی در خصوص نکاتی که در دوران دانشجویی باید به آن ها توجه شود تصریح کرد: این دوران از بهترین دوران زندگی هر فردی است که نباید با بی توجهی به آن از فرصت های موجود در این دوران غافل شد و باید از هر لحظه این دوران نهایت بهره را برد.

عکاس: امیر حسین ملازاده
خبرنگار: علیرضا جم دوستنشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.2911.fa
برگشت به اصل مطلب