روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
دسترسی آنلاین و مستقیم دانشگاه صنعتی ارومیه به سامانه سامیداک با بیش از 5000 پایگاه اطلاعاتی معتبر برقرار گردید

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۲۰ | 

با همکاری مدیریت پژوهشی و فناوری و واحد کتابخانه دسترسی آنلاین و مستقیم دانشگاه صنعتی ارومیه به سامانه سامیداک  با بیش از 5000 پایگاه اطلاعاتی معتبر برقرار گردید.

            

AWT IMAGE

               

شروع دسترسی آزمایشی دانشگاه به سامیداک؛ سامانه سرچ هوشمند در پایگاه های اطلاعاتی کلیه اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه می توانند جهت جستجو و دانلود مقالات مد نظرشان از موتور سرچ هوشمند سامیداک به آدرس http://www.samidoc.com استفاده نمایند.استفاده از سامیداک در نهایت سادگی امکان پذیر بوده و پژوهشگران می توانند بدون نیاز به نام کاربری و رمز، به صورت Based IP از کلیه خدمات این پایگاه جامع بهره مند شوند.
مهمترین قابلیت سامیداک، موتور جستجوی هوشمند آن است که به صورت همزمان در بیش از 5000 پایگاه اطلاعاتی معتبر جستجو نموده و ضمن ارائه فیلترهایی چون نویسنده مقاله، بازه زمانی نشر، Affiliation، فیلد تخصصی، ژورنال و کنفرانس، کلیه جزئیات مورد نیاز پژوهشگران را نیز در صفحه مقاله به نمایش می گذارد.
با این سامانه، ضمن دسترسی آنلاین و مستقیم به پایگاه های اطلاعاتی آنلاین نظیر ISI ، Scopus و JCR می توانید مقاله های مختلف را به صورت آنلاین و بدون معطلی دانلود فرمایید.
مراجعه فرمایید به http://www.samidoc.com

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.2797.fa
برگشت به اصل مطلب