روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
افزایش همکاری های دانشگاه و منطقه آزاد ماکو

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۷ | 

AWT IMAGEدکتر جعفر عبدالهی شریف رئیس دانشگاه به همراه دکتر فرشاد خیری رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه با مهندس حسین فروزان مدیرعامل منطقه ازاد ماکو دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ در این جلسه که به همت اداره ارتباط با صنعت دانشگاه در محل دفتر استانی منطقه آزاد ماکو برگزار شد دکتر عبدالهی شریف دانشگاه صنعتی ارومیه را دانشگاه مادر تخصصی استان در حوزه های فنی و مهندسی معرفی کرد و گفت: دانشگاه با داشتن ظرفیت ها و پتانسیل های مناسب میتواند در توسعه منطقه آزاد ماکو نقش آفرین باشد.
رئیس دانشگاه در ادامه با اشاره به مغفول ماندن ارتباط منطقه آزاد ماکو با دانشگاه صنعتی ارومیه به تعامل سازنده بین طرفین تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد دانشگاه بتواند از ظرفیت کمی و کیفی موجود در منطقه آزاد ماکو  برای ایجاد بستر مناسب رشد و توسعه گام بردارد.

     

AWT IMAGE
در ادامه مهندس فروزان مدیر عامل منطقه آزاد ماکو ضمن تشکر از حضور رئیس دانشگاه و هیئت همراه در دفتر استانی منطقه آزاد از پیشنهادات دانشگاه صنعتی ارومیه استقبال کرده و از هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای حضور و بازدید از منطقه آزاد ماکو و آشنایی با ظرفیت های آن دعوت کرد.
مهندس فروزان ابراز امیدواری کرد این جلسه فتح بابی برای افزایش همکاری های موثر منطقه آزاد و دانشگاه باشد.

     

AWT IMAGE
در ادامه جلسه دکتر فرشاد خیری ضمن تشکر از میزبانی مدیر عامل منطقه آزاد ماکو به ضرورت و اهمیت سند چشم انداز اشاره کرده و گفت سند چشم انداز با ذهنیتی پویا، آینده‌نگر، جامع‌نگر و اقتضایی راه حل بسیاری از مسائل است که دانشگاه صنعتی ارومیه با داشتن نیروهای متخصص میتواند در تدوین سند چشم انداز منطقه آزاد ماکو نقش آفرینی کند.
رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه در ادامه گفت: در راستای افزایش اشتغال و ایجاد انگیزه تولید در جامعه و همچنین در راستای حضور واحدهای صنعتی موفق در منطقه، منطقه آزاد میتواند از ظرفیت های دانشگاه چه در خصوص نیروهای متخصص و چه در خصوص ظرفیت های آزمایشگاهی استفاده نماید.

    

AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.2694.fa
برگشت به اصل مطلب