روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
نشست صمیمی اعضای هیئت رئیسه با کارکنان دانشگاه در ایام الله دهه فجر برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ | 

AWT IMAGEبه مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت ایام الله دهه فجر نشست صمیمی با حضور رئیس دانشگاه، معاونین رئیس، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، مدیریت حراست، با حضور حداکثری کارکنان دانشگاه به همت روابط عمومی دانشگاه در محل نمازخانه برگزار شد.
در این مراسم دکتر عبدالهی شریف رئیس دانشگاه در سخنانی با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامیداشت و بر پیروی از راه آنان تأکید کرد و نقش کارکنان را در تحقق برنامه های عملیاتی دانشگاه یادآور گردیده و التزام به رعایت اخلاق حرفه ای را مهمترین عامل در پیشبرد امور دانست. کارکنان دانشگاه نیز در این نشست، مشکلات و بعضی موارد مربوط به پست های سازمانی خود را مطرح نمودند که مقرر گردید مورد پیگیری مسئولان قرار گیرد.
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صادقی، تقدیر از عوامل ستاد اجرایی کمیته دهه فجر دانشگاه، تقدیر از دانش آموزان ممتاز کارکنان و پخش کارت هدیه فجرانه توسط اعضای هیئت رئیسه به کارکنان از دیگر برنامه های اجرا شده در این نشست بود.

     

AWT IMAGE

     

AWT IMAGE

      

AWT IMAGE

    

AWT IMAGE

     

AWT IMAGE

    

AWT IMAGE

     

AWT IMAGE

     

AWT IMAGE

      

AWT IMAGE

    

AWT IMAGE

    

AWT IMAGE

    

AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.2611.fa
برگشت به اصل مطلب