روابط عمومی- اخبار و اطلاعیه ها
وزیر علوم : بودجه های فرهنگی باید به صورت عادلانه میان تمام تشکل های دانشجویی توزیع شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۴/۲ | 

AWT IMAGEدکترمحمد فرهادی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در دیدار با نمایندگان انجمن های اسلامی دانشجویان گفت : بودجه های فرهنگی باید به صورت عادلانه میان تمام تشکل های دانشجویی توزیع شود.
به گزارش روابط عمومی، در این دیدار دکتر فرهادی با بیان اینکه دولت یازدهم در آغاز کار خود با نابسامانی های فراوانی روبرو بوده است ، اظهار داشت : در حوزه آموزش عالی نیز با توجه به گسترش کمی بی رویه مراکز آموزش عالی در سطح کشور ، با مشکلات عدیده ای مواجه بودیم که امیدواریم با اجرای طرح آمایش آموزش عالی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد ، بتوانیم یک ساماندهی اساسی در تمامی بخش های آموزش عالی کشور انجام دهیم.
وزیر علوم با تاکید بر لزوم تشکیل اتحادیه های دانشجویی برای انجام بهتر و منسجم ترو پیشبرد اهداف فعالیت های دانشجویی گفت : با توافق دو وزارت علوم و بهداشت و درمان ، دبیرخانه شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی در وزارت بهداشت و درمان مستقر شده و ضروی است که جلسات این شورا به صورت مرتب و منظم برگزار شود.
دکتر فرهادی در پایان سخنان خود با تاکید بر پی گیری همه جانبه امور تشکل های دانشجویی گفت : مسئولان وزارت علوم همیشه پشتیبان فعالیت تشکل های دانشجویی و کانون های علمی و فرهنگی دانشجویان در چارچوب قوانین و آئین نامه های مصوبه هستند.  
 در این جلسه نمایندگان انجمن های اسلامی دانشجویان دیدگاه ها و نظرات خود را با وزیر علوم در میان گذاشتند .
گفتنی است در این دیدار دکتر سید ضیا هاشمی ، معاون فرهتگی و اجتماعی وزارت علوم ، مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان و فضل الله ایرجی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم نیز حضور داشتند .

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uut.ac.ir/find.php?item=24.1098.2243.fa
برگشت به اصل مطلب