بایگانی بخش اخبار عمومی

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 7 | تعداد کل بازدید های مطالب: 15,390 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ -

اهدای جوایز مسابقات فتح پرچم در دانشگاه صنعتی ارومیه

جوایز اولین دوره مسابقات فتح پرچم دانشگاه صنعتی ارومیه که در ۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ در محل سالن دو منظوره دانشگاه برگزار گردید، ۹ نفر در قالب تیم‌های دانشجویی شرکت کرده و طی مراسمی با حضور دکتر وحید سلوک، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، از تیم‌های برتر این مسابقه تقدیر به عمل آمد و جوایزه به رسم یادبود تقدیم عزیزان شد. با آرزوی موفقیت‌های هرچه بیشتر برای شرکت کنندگان. مراسم تقدیر از ..... جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ -

توزیع لینوکس برای تحلیل گران شبکه‌های اجتماعی»

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ -

نتایج مسابقات برنامه نویسی ACM

بسمه تعالیبا تلاش پیگیرانه مدیر گروه و همکاران گروه مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر ، 2 تیم از دانشجویان علاقه مند جهت شرکت در مسابقات برنامه نویسی ACM در غرب آسیا که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید، اعزام شدند.با وجود اینکه بدلیل تجربه اندک و شروع دیر هنگام تمرینات آماده سازی جهت مسابقات ، دو تیم شرکت کننده در بین تیم های برتر قرار نگرفتند ولی تلاش برای شروع رقابت با دانشگاه هایی که سابقه و تجربه چندین ساله در شرکت و برگزاری این مسابقات را دارند ، مایه افتخار دانشجویان و اساتید گروه فناوری اطلاعات و کامپیوتر می باشد .ضمن قدردانی و آرزوی سربلندی برای عزیزان شرکت کننده ، امید است که در سال های آتی به یک دانشگاه با تجربه در این مسابقات تبدیل شده و باعث بالا بردن نام "دانشگاه صنعتی ارومیه " در  مجامع علمی گردیم .در نهایت از :- ریاست محترم دانشگاه جهت راهنمائی و مساعدت برای ثبت نام در مسابقات - معاونت محترم دانشجوئی جهت مساعدت در ثبت نام  مسابقاتکمال تشکر و قدردانی را داریم .سایت مسابقات :  www.acm.blog.irمدیر گروه و اعضای گروه فناوری اطلاعات و کامپیوتر

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ -

کنگره موبایل ایران

کنگره موبایل ایران از تاریخ 29 بهمن ماه تا 2 اسفند 1391 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ -

دعوت به همکاری در گروه امنیت داده و شبکه

گروه امنیت داده و شبکه از دانشجویان علاقمند به امنیت داده و شبکه دعوت به همکاری می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع نمایید.

img_yw_news
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ -

حمله سایبری به بانک مرکزی ایران

بانک مرکزی ایران مورد حمله قرار گرفته است

img_yw_news
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ -

منشور و موازین اخلاق پژوهش

آئین نامه ای با نام منشور و موازین اخلاق پژوهش،منتشر شده است. در بلاگ PAP که به همت تعدای از استادان دانشگاههای کشور ایجاد شده است و هدف آن مبارزه با تخلف و تقلب علمی در دانشگاه ها می باشد به این آئین نامه اشاره شده است.