بایگانی بخش صندوق رفاه هیات علمی

img_yw_news
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۱ -

دومین نمایشگاه خرید و فروش کتابهای دست دوم

 دومین نمایشگاه کتابهای دست دوم در ترم جاری برگزار خواهد شد. اینبار کتابهای خود را با قیمت پیشنهادی خودتان به فروش بگذارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://uutbook.mihanblog.com مراجعه نماید.  کار گروه فرهنگی صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ -

فراخوان برای ثبت نام سفر کارت ویژه دانشگاهیان صنعتی ارومیه

به اطلاع همکاران گرامی هیأت علمی، کارمندان محترم و دانشجویان ارجمند می رساند این مؤسسه بمنظور رفاه حال عزیزان با هماهنگی به عمل آمده با شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، اقدام به تهیه کارت سفر می نماید.متقاضیان می توانند جهت ثبت نام برای دریافت کارت سفر از روز چهارشنبه مورخ 22شهریور ماه لغایت چهارشنبه .....

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ -

فراخوان تشکیل کارگروههای کارآفرین

تشکیل کارگروههای کارآفرین در مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی ارومیهبرای دانلود متن نامه و اطلاعیه اینجا کلیک نمایید.برای دانلود فرم های مربوطه اینجا کلیک نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ -

شروع به کار نمایندگی بیمه کارآفرین در دانشگاه

راه اندازی نمایندگی بیمه کارآفرین به شماره کد2790 تحت نظارت مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه باطلاع دانشجویان و همکاران هیات علمی و کارمند می رساند نمایندگی بیمه کارآفرین با شماره کد 2790 به نام منصورفر و تحت نظارت مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه از تاریخ 25 مرداد ماه شروع به کار نمود. تمامی عزیزان می توانند کارهای بیمه ای خود را از طریق این نمایندگی به انجام برسانند. ضمنا از دانشجویان علاقمند به همکاری با این نمایندگی دعوت می شود پس از تعطیلات عید فطر جهت ثبت نام ودریافت اطلاعات بیشتر به دفتر نمایندگی بیمه واقع در مؤسسه صندوق رفاه هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه مراجعه فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ -

تفاهم نامه مؤسسه با هتل حوریان گیسوم گیلان

به اطلاع همکاران محترم هیأت علمی و کارمندان و نیز دانشجویان عزیز می رسان بمنظور رفاه حال شما عزیزان و ارائه خدمات مسافرتی، این مؤسسه با هتل حوریان گیسوم استان گیلان (با فاصله کمتر از 7 ساعت از ارومیه) تفاهم نامه ای مبنی بر ارائه تخفیف ویژه برای دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه منعقد کرده است.برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.متن تفاهمنامه

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۱ -

فراخوان همکاری در آژانس تلفنی دانشگاه

فراخوان همکاری برای کار در آژانس تلفنی دانشگاه جهت دریافت اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

کاروان زیارتی مشهد مقدس (اعضای هیات علمی و کارکنان با خانواده محترم)

به اطلاع می رساند مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه، در نظر دارد کاروان زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشگاهیان (اعضای هیات علمی و کارکنان همراه با خانواده محترم ایشان) را برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به اطلاع دانشگاهیان محترم می رساند مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیات علمی در نظر دارد به منظور بازدید علاقمندان از نمایشگاه بین المللی کتاب ، تور بازدید از آن نمایشگاه را برگزار نماید.

img_yw_news
پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

تغییر زمان تور یک روزه دره قاسملو ویژه دانشجویان

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند با توجه به نامساعد بودن وضعیت آب وهوایی شهر، زمان برگزاری تور یک روزه دره قاسملو به دو هفته آینده تغییر یافت.علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت مربوط به اطلاعیه تور دره قاسملو مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۱ -

تورسیاحتی دره قاسملو

صندوق رفاه هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه تور یک روزه دره قاسملو را برگزار می نماید. ......

img_yw_news
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ -

تورزیارتی مشهد مقدس

به اطلاع همکاران  محترم می رساند اولین تور زیارتی مشهد مقدس به همت صندوق رفاه اعضای هیات علمی و کارمندان برگزار می گردد.زمان: از روز سه شنبه مورخ 9 خرداد ماه لغایت دوشنبه 15 خرداد ماه سالجاری

img_yw_news
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ -

تورزیارتی مشهد وِیژه دانشجویان

دانشجویان محترم در صورت تمایل برای شرکت در تور زیارتی مشهد مقدس و ثبت نام، به دفتر مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیات علمی وکارمندان مراجعه فرمایند. زمان :نیمه دوم تیرماه هزینه:000/800/1ریال

img_yw_news
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ -

فروش قسطی وسایل به کارمندان واعضای هیات علمی دانشگاه

به اطلاع همکاران محترم می رساند با مذاکرات به عمل آمده با فروشگاههای زنجیره ای رفاه و فروشگاه لوازم خانگی قره باغی، عزیزان می توانند با دریافت معرفی نامه از این مؤسسه نسبت به دریافت اقلام به صورت قسطی اقدام نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ -

کارت تغذیه برای سرو ناهار

سلف سرویس دانشگاه از ابتدای سال 1391، فقط به افرادی خدمات غذایی وعده ناهار ارائه خواهد داد که دارای کارت تغذیه(دانشجویی-پرسنلی) باشند و از ارائه خدمات به افراد فاقد کارت معذور خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ -

اعطای نمایندگی فروش بیمه های عمر و تامین آتیه

مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی ارومیه با همکاری یکی از شرکتهای بیمه و براساس آئین نامه شماره 54 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور کارآفرینی و ایجاد اشتغال موقت برای دانشجویان، اقدام به ااعطای نمایندگی بیمه عمر و تأمین آتیه می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۰ -

کارتهای اعتباری فروشگاههای زنجیره ای رفاه

به اطلاع همکاران گرامی می رساند: کارتهای اعتباری فروشگاههای زنجیره ای رفاه آماده تحویل می باشد.همکارانی که قبلا ثبت نام نموده و درخواست کارتهای مزبور را کرده بودند می توانند از تاریخ 2/12/ 90 با مراجعه به دفتر مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیأت علمی، کارت خودشان را از آقای سید مهدی طباطبائی دریافت نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ -

اطلاعیه مهم صندوق رفاه

قابل توجه همکاران محترم هیأت علمی و کارمند دانشگاه صنعتی ارومیه  به اطلاع همکاران هیأت علمی و کارمند دانشگاه می رساند، از این تاریخ(30/11/90)، به بعد، تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به مؤسسه صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه، صرفا از طریق« وب سایت دانشگاه» قسمت مربوط به «صندوق رفاه هیأت علمی» و در زیرمجموعه «اخبار و اطلاعیه ها» به اطلاع همکاران خواهد رسید. برای اطلاع از آخرین برنامه ها و فعالیتها نیز می توانید از قسمت «معرفی فعالیتها وپروژه ها» در زیرمجموعه صندوق رفاه هیات علمی، دیدن فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ -

کارت تخفیف خانواده برای همکاران

صندوق رفاه هیئت علمی و کارمندان دانشگاه جهت رفاه حال عزیزان، با همکاری شرکت راهبران تلاش وخلاقیت، اقدام به تهیه کارت تخفیف خانواده نموده است.