بایگانی بخش

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 221 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,012,304 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ -

کلیپ های روابط عمومی

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ -

دکتر جعفر عبداللهی شریف

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ -

دکتر محمد رضا شیدایی

دکتر محمد رضا شیدایی سال تولد 1345   سوابق تحصیلی و مرتبه علمی لیسانس : مهندسی عمران دانشگاه تهران  فوق لیسانس : مهندسی سازه دانشگاه تبریز دکترای تخصصی : مهندسی سازه  دانشگاه تبریز مرتبه علمی : استاد تمام عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

پذیرش دکتری

پذیرش دکتری     پذیرش- آزمون در این روش پذیرش دانشجو صرفاً از طریق کنکور سراسری که سالانه توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌گردد صورت می‌گیرد و پذیرفته‌شدگان نهایی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه‌ها اعلام می‌شوند.     پذیرش بدون آزمون در صورت صدور مجوز پذیرش بدون آزمون (از طریق آزمون داخلی، مصاحبه یا بررسی رزومه علمی) از سوی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری مراتب از طریق سایت دانشگاه صنعتی ارومیه اطلاع‌رسانی می‌گردد.​​     پذیرش دانشجوی غیر ایرانی متقاضیان غیر ایرانی تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه می‌توانند با مراجعه به امور بین‌الملل دانشگاه و یا از طریق اداره کل امور دانشجویان غیر ایرانی وزارت علوم درخواست تحصیل خود را در دانشگاه صنعتی ارومیه ارائه نمایند.     پذیرش دانشجوی ایرانی از خارج دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های معتبر خارج کشور می‌توانند تقاضای خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه به معاونت آموزش دانشگاه ارائه نمایند.     میهمان یک نیمسال با توجه به مقررات آموزش عالی کشور نقل و انتقال دانشجویان (موقت، دائم، میهمان...) در مقاطع تحصیلات تکمیلی ممنوع می‌باشد.     استعدادهای درخشان متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم و رزومه علمی می‌توانند درخواست خود را به معاونت آموزشی و پژوهشی ارائه نمایند.     قهرمانان ورزشی ظرفیت مختص قهرمانان ورزشی است که جهت ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط از سوی سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می‌شوند.     بورس بنیاد ملی نخبگان (شهید احدی) این افراد مستقیماً از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه معرفی‌شده و در حقیقت بورسیه آن وزارت می‌باشند.     بورس مربیان این سهمیه مختص مربیان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که در صورت احراز شرایط لازم مستقیماً از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت ادامه تحصیل به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.     تبدیل بورس خارج به داخل این سهمیه متعلق به افرادی است که بورسیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشند و همانند کسانی که از سهمیه مربیان استفاده می‌کنند مستقیماً از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت ادامه تحصیل به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.     جانبازان روشندل سهمیه‌ای است مختص جانبازان روشندل که در صورت احراز شرایط از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت ادامه تحصیل به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.     حافظان قرآنی حافظان کل قرآن کریم پس از ارزیابی توسط سازمان سنجش آموزش کشور جهت ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط از سوی آن سازمان به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

پذیرش پردیس دانشگاهی

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

پذیرش کارشناسی ارشد

پذیرش کارشناسی ارشد     پذیرش- آزمون در این روش پذیرش دانشجو صرفاً از طریق کنکور سراسری که سالانه توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌گردد صورت می‌گیرد و پذیرفته‌شدگان نهایی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه‌ها اعلام می‌شوند.     پذیرش بدون آزمون در صورت صدور مجوز پذیرش بدون آزمون (از طریق آزمون داخلی، مصاحبه و یا بررسی رزومه علمی) از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مراتب از طریق سایت دانشگاه صنعتی ارومیه اطلاع‌رسانی می‌گردد.     پذیرش دانشجوی غیر ایرانی متقاضیان غیر ایرانی تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه می‌توانند با مراجعه به امور بین‌الملل دانشگاه و یا از طریق اداره کل امور دانشجویان غیر ایرانی وزارت علوم درخواست تحصیل خود را در دانشگاه صنعتی ارومیه ارائه نمایند.     پذیرش دانشجوی ایرانی از خارج دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های معتبر خارج کشور می‌توانند تقاضای خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه به معاونت آموزش دانشگاه ارائه نمایند.     میهمان دائم با توجه به مقررات آموزش عالی کشور نقل و انتقال دانشجویان (موقت، دائم، میهمان...) در مقاطع تحصیلات تکمیلی ممنوع می‌باشد.     میهمان یک نیمسال با توجه به مقررات آموزش عالی کشور نقل و انتقال دانشجویان (موقت، دائم، میهمان...) در مقاطع تحصیلات تکمیلی ممنوع می‌باشد.     استعدادهای درخشان متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم و رزومه علمی می‌توانند درخواست خود را به معاونت آموزشی و پژوهشی ارائه نمایند.     قهرمانان ورزشی ظرفیت مختص قهرمانان ورزشی است که جهت ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط از سوی سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می‌شوند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

پذیرش کارشناسی

پذیرش کارشناسی     پذیرش- آزمون در این روش پذیرش دانشجو صرفاً از طریق کنکور سراسری که سالانه توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌گردد صورت می‌گیرد و پذیرفته‌شدگان نهایی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه‌ها اعلام می‌شوند.     پذیرش - انتقالی با تغییر رشته متقاضیان انتقال بر اساس ضوابط وزارت علوم، درخواست انتقال خود را صرفاً از طریق پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در موعد مقرر که سالانه از سوی وزارت علوم اعلام می‌شود، ارسال و اقدام نمایند.     پذیرش - انتقالی بدون تغییر رشته متقاضیان انتقال بدون تغییر رشته بر اساس ضوابط وزارت علوم، درخواست انتقال خود را صرفاً از طریق پورتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در موعد مقرر که سالانه از سوی وزارت علوم اعلام می‌شود، ارسال و اقدام نمایند.     پذیرش بدون آزمون در صورت صدور مجوز پذیرش بدون آزمون (از طریق آزمون داخلی، مصاحبه و یا بررسی رزومه علمی) از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مراتب از طریق سایت دانشگاه صنعتی ارومیه اطلاع‌رسانی می‌گردد.     پذیرش دانشجوی غیر ایرانی متقاضیان غیر ایرانی تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه می‌توانند با مراجعه به امور بین‌الملل دانشگاه و یا از طریق اداره کل امور دانشجویان غیر ایرانی وزارت علوم درخواست تحصیل خود را در دانشگاه صنعتی ارومیه ارائه نمایند.     پذیرش دانشجوی ایرانی از خارج دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های معتبر خارج کشور می‌توانند تقاضای خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه به معاونت آموزش دانشگاه ارائه نمایند.     پذیرش تغییر رشته داخل دانشگاه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه صنعتی ارومیه می‌توانند در صورت تمایل به تحصیل در رشته تحصیلی دیگر با رعایت قوانین و مقررات مربوط، در صورت موافقت گروه محل تحصیل، درخواست تغییر رشته خود را به معاونت آموزشی دانشگاه منعکس نمایند و دانشگاه پس از بررسی شرایط دانشجو و در صورت داشتن ظرفیت در رشته مقصد اقدام به اعلام نتیجه خواهد نمود.     میهمان دائم میهمان دائم همانند انتقال، از طریق ثبت درخواست در پورتال وزارت علوم صورت می‌گیرد.     میهمان یک نیمسال میهمان موقت همانند انتقال و میهمان دائم از طریق ثبت درخواست در پورتال وزارت علوم صورت می‌گیرد.     استعدادهای درخشان متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم و رزومه علمی می‌توانند درخواست خود را به معاونت آموزشی و پژوهشی ارائه نمایند.     انتقال فرزندان هیات علمی و کارکنان دانشگاه امتیازی است مختص فرزندان اعضاء هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که در صورت دارا بودن شرایط قانونی و احراز صلاحیت کافی، پس از دو نیمسال تحصیل در دانشگاه مقصد به صورت میهمان انتقال صورت می‌گیرد.     قهرمانان ورزشی ظرفیت مختص قهرمانان ورزشی است که جهت ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط از سوی سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می‌شوند.

img_yw_news
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ -

کنگره پیشگامان پیشرفت

کنگره پیشگامان پیشرفت  ۱۸ آذرماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ -

شرح وظایف

ضرورت ارائه خدمات شایسته در زمینه‎های آموزشی، کمک آموزشی، مشاوره فرهنگی و فوق برنامه در جهت ارتقای سطح علمی دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر ( رزمنده، جانباز، آزاد ) با بهره‎مندی از امکانات و اعتبارات در نظر گرفته شده، بر حضور مرجعی برای رسیدگی به امور ایثارگران در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی تاکید می‎نماید تا با اتکال به نیروی لایزال الهی و با رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بیش از پیش افتخار خدمتگزاری به سرمایه‎های گرانقدر و صاحبان اصلی انقلاب فراهم گردد. اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در هر دانشگاه و موسسه آموزش عالی مطابق مصوبه جلسه شماره 126/رش مورخ 10/1/71 شورای عالی انقلاب فرهنگی زیر نظر مستقیم رییس دانشگاه با شرح وظایف زیر تشکیل می‎شود.   -   تهیه طرحهای تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر -   تشکیل کلاسهای تقویتی درسی -   تشکیل گروههای درسی با استفاده از دانشجویان -   ارائه خدمات کمک آموزشی -   ارزیابی کلاسها و دوره‎های تقویتی -   دعوت به همکاری از اعضای هیات علمی -   تشکیل بانک اطلاعاتی کامل از وضعیت امور آموزشی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان. -   برنامه‎ریزی و برگزاری مراسم و فعالیتهای علمی و فرهنگی -   پیگیری امور رفاهی دانشجویان شاهد و ایثارگر -   تهیه گزارش عملکرد سالانه -   تنظیم برنامه‎های سالانه و پیشنهاد اعتبارات لازم -   انجام امور مالی دفتر طبق دستورالعمل‎های ابلاغی از وزارت -   پیگیری اجرای تصمیات ستاد شاهد و ایثارگر

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

قابل توجه متقاضیان محترم تکمیل ظرفیت دوره های ارتقاء پایه

قابل توجه متقاضیان محترم تکمیل ظرفیت دوره های ارتقاء پایه میرساند: زمان ثبت نام تا مورخ 95/02/21 تمدید شد. زمان تشکیل دوره هایی که تاکنون برنامه آنها در سایت درج نشده، در صورت رسیدن به حدنصاب متعاقبا اعلام خواهد شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری نمایشگاه کتاب وارلیق کانون شمس در حیاط دانشگاه

کانون فرهنگی-اجتماعی شمس در ادامه فعالیت های خود اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه صنعتی اورمیه نموده است. این نمایشگاه تحت عنوان وارلیق  روز شنبه با حضور جمعی از اعضای کانون شمس،دانشجویان و مسئولین دانشگاه افتتاح شد و تا روز چهارشنبه مقابل تالار تشکل های دانشجویی دانشگاه بر پا خواهد بود.در این نمایشگاه 500 عنوان کتاب ترکی و فارسی با موضوعات تاریخی ،ادبیات ،شعر،فلسفه،هنر ،سیاست،موسیقی،سیاست،کودک،و رمان به نمایش و فروش عمومی گذاشته شده است.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

برگزاری نمایشگاه کتاب وارلیق کانون شمس در حیاط دانشگاه

کانون فرهنگی-اجتماعی شمس در ادامه فعالیت های خود اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاه صنعتی اورمیه نموده است. این نمایشگاه تحت عنوان وارلیق  روز شنبه با حضور جمعی از اعضای کانون شمس،دانشجویان و مسئولین دانشگاه افتتاح شد و تا روز چهارشنبه مقابل تالار تشکل های دانشجویی دانشگاه بر پا خواهد بود.در این نمایشگاه 500 عنوان کتاب ترکی و فارسی با موضوعات تاریخی ،ادبیات ،شعر،فلسفه،هنر ،سیاست،موسیقی،سیاست،کودک،و رمان به نمایش و فروش عمومی گذاشته شده است.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ -

آیین نامه طرح پسادکتری

آیین نامه طرح پسادکتری

img_yw_news
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ -

فرم های جذب

فرم مربوط به امتیازات توانایی علمی فرمهای رسمی آزمایشی (جدید) فرمهای رسمی قطعی (جدید)

img_yw_news
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ -

آیین نامه های جذب

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام اعضای هیأت علمی تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت رسمی آزمایشی به رسمی قطعی هیأت علمی طرح سربازی آیین نامه ارتقای اعضای هیات علمی پیرو شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقا شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقا

img_yw_news
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ -

تماس با ما

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ -

سومین همایش ملی تکنولوژی های نوین در شیمی و نانو ایران

سومین همایش ملی تکنولوژی های نوین در شیمی و نانو ایران دانشگاه شهید بهشتی تهران، ۲۲ و ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ به همراه کارگاه آموزشی محور همایش: ۱.     شیمی ۲.     پتروشیمی ۳.     نانو مهلت ارسال کامل مقاله: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ایمیل ارسال کامل مقاله: tcpco.conf@gmail.com سایت همایش: www.tcpco.ir مزایای همایش: ۱.       تمامی مقالات در مرجع دانش کشور ایندکس میشود ۲.       تمامی مقالات در پژوهشگاه علوم  وفناوری وزارت علوم آنلاین چاپ میگردد ۳.       تمامی مقالات بعد از پذیرش نهایی مقاله بدون داوری مجدد در مجله علمی پژوهشی پتروتکی دانشگاه آکرون و ویرجینا چاپ میگردد که تا کنون این مرکز بیش از ۲۰۰ مقاله را چاپ نموده است. سایت: www.petrotexlibrary.com ۴. برای اعضای انجمن شیمی ایران تخفیف ۱۵ درصدی لحاظ میگردد. از جمله لینک مقالات چاپ شده :  http://petrotexlibrary.com/۲۰۱۵/۰۹/۳۰/unwanted-fluid-production-reduction-in-different-reservoir-production-mechanisms-by-using-intelligent-well-technology ۵.      ارائه گواهی در پایان همایش که قابل استعلام در تمامی دانشگاه های ایران می باشد. ۶.      این همایش برای سومین بار برپا میگردد که میتوانید دوره های قبل را از طربق لینک زیر و دسترسی به مقالات را داشته باشید.

img_yw_news
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ -

اشخاص

آرش اسماعیلی - مدیر گروه برق   صفحه شخصی استادیار :مرتبه علمی مهندسی برق - الکترونیک : رشته و گرایش a.esmaili@uut.ac.ir : پست الکترونیکی +9844-31980274 : شماره تماس

img_yw_news
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ -

گالری تصاویر

(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_ik2a9iqp_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery);(function($) { $('head').append(''); })(jQuery);(function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_ik2a9iqp_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ -

فرم درخواست رسیدگی به تخلفات اداری

جهت دانلود فرم درخواست رسیدگی به تخلفات اداری اینجا را کلیک کنید

صفحه 1 از 9    
اولین
قبلی
1