برگشت به دانشگاه صنعتی ارومیه
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی دانشکده ::
معرفی رشته ::
اشخاص::
اخبار و رویدادها::
انجمن علمی::
قوانین و آئین نامه ها::
تالارهای بحث و گفتگو::
تماس با ما::
تسهیلات وبگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
نظرسنجی
از سایت جدید راضی هستید؟
بلی
خیر
   
:: خوش آمدید ::

” آنچه را من انجام داده ام چیزی است که بر هر انسانی واجب است آن را در رشته و فنّ خود عمل کند. یعنی کوشش‏ هایی را که پیشینیان وی برای پیشرفت آن زمینه علمی متحمل شده اند با سپاسگزاری بپذیرد و اگر متوجه لغزش ها و اشتباهاتی از گذشتگان شود آنها را بی پروا تصحیح کند… و آن چه را در آن فنّ بر او آشکار می شود ثبت و ضبط کند تا برای آیندگان جاودان بماند. ”

ابوریحان بیرونی

:: اسلایدر مطالب ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲۵ | 
AWT IMAGE AWT IMAGE
>
:: نتایج اولیه المپیاد علمی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱۹ | 
المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال۱۳۹۷در شمالغرب کشور به مرکزیت دانشگاه تبریز در روز های ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ۹۷ برگزار گردید. در این رقابت علمی تیم گروه فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه شامل آقایان حیتا بارسم ممقانی، سهند پهلوانیان، محمد تقی‌زاده، آزاد جلالیان و محمد استادی به مسابقات اعزام شدند که بر اساس نتایج اولیه آقای محمد تقی‌زاده دانشجوی ترم ۸ کامپیوتر موفق به کسب مقام قبولی در این المپیاد گردیدند. از طرف گروه فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه تبریک گفته و علاوه بر موفقیت‌های روز افزون برای ایشان موفقیت در مرحله کشوری المپیاد، که در ۲۹ تیرماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار خواهد شد، را آرزومندیم.
 
>
:: دوره مقدماتی تا پیشرفته کار با اکسل ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۸ | 
دوره‌ی آموزشی مقدماتی تا پیشرفته اکسل در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۷ به مدت ۲۰ جلسه (۶۰ ساعت) در روز های دوشنبه و سه شنبه توسط مهندس هادی کوسه زنوزق با همکاری انجمن علمی کامپیوتر برگزار شد. در این دوره حدود ۱۴ نفر شرکت کرده و پس از فراگیری مباحث مقدماتی اکسل در ارتباط با مباحث پیشرفته مورد نیاز افراد علاقه‌مند چون برنامه نویسی ماکرو تدریس گردید. آخرین جلسه این دوره ۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ برگزار گردیده و به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اهدا گردیده است.
>
:: اهدای جوایز مسابقات فتح پرچم در دانشگاه صنعتی ارومیه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۷ | 
جوایز اولین دوره مسابقات فتح پرچم دانشگاه صنعتی ارومیه که در ۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ در محل سالن دو منظوره دانشگاه برگزار گردید، ۹ نفر در قالب تیم‌های دانشجویی شرکت کرده و طی مراسمی با حضور دکتر وحید سلوک، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، از تیم‌های برتر این مسابقه تقدیر به عمل آمد و جوایزه به رسم یادبود تقدیم عزیزان شد. با آرزوی موفقیت‌های هرچه بیشتر برای شرکت کنندگان. مراسم تقدیر از .....

جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید.

>
:: برگزاری اولین دوره مسابقات فتح پرچم در دانشگاه صنعتی ارومیه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۵ | 

اولین دوره مسابقات فتح پرچم (Capture The Flag) در دانشگاه صنعتی ارومیه توسط انجمن علمی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با همکاری دکتر میرسامان تاجبخش، مهندس محمد نصیری و مهندس حیتا بارسم ممقانی در تاریخ ۳ خرداد ۹۷ برگزار شد. در این CTF که شامل ۸ سوال در زمینه‌های مهندسی معکوس، امنیت وب و جرم یابی بود، با شرکت ۹ نفر در قالب تیم‌های دانشجویی سوالات را حل کردند. در پایان این رقابت آقایان ....

جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید.

>
:: نشست آشنایی با اینترنت اشیاء به همراه برد رزبری پای ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲ | 
در طی ۲۰امین نشست از مجموعه نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه با موضوعیت آشنایی با اینترنت اشیا توسط مهندس آزاد جلالیان در تاریخ ۲ خرداد ۹۷ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برای آشنایی دانشجویان برگزار گردید.
در این نشست دانشجویان با یک پروژه عملی آشنا شدند که طی آن آقای ...

جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید.
>
:: نشست معرفی ابزارهای مورد نیاز و آمادگی برای مسابقات فتح پرچم ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱ | 
در طی ۱۹امین نشست از مجموعه نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه با موضوعیت معرفی ابزارهای مورد نیاز و آمادگی برای مسابقات فتح پرچم توسط مهندس حیتا بارسم ممقانی در تاریخ ۱ خرداد ۹۷ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برای آشنایی دانشجویان با روند مسابقات و ابزارهای مورد نیاز برای حل مسائل برگزار شد.
مسابقات فتح پرچم به دسته‌ای از مسابقات کامپیوتری اطلاق می‌شود که طی آن، شرکت کنندگان سعی دارند با یافتن ضعف در سیستم‌های کامپیوتری به یک هدف خاص درون سیستم‌ها (موسوم به پرچم) دست یابند.

 
>
:: نشست آشنایی با خدمات و شبکه‌های گمنام ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۹ | 

در طی ۱۸امین نشست از مجموعه نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه با موضوعیت آشنایی با خدمات و شبکه‌های گمنام توسط دکتر میر سامان تاجبخش در تاریخ ۱۹ اردیبهشت برگزار شد. در این نشست، در ارتباط با نحوه مخفی سازی آدرس IP در شبکه‌های گمنام سازی و اینکه خدمات ارائه شده در این شبکه‌ها عمدتا از نوع کلاه برداری هستند، بحث شد و ....


جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید.

>
:: نشست آشنایی با راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۸ | 
در طی ۱۷امین نشست از مجموعه نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه با موضوعیت راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی و بدون دانش برنامه نویسی در زمینه کامپیوتر، توسط مهندس بهزاد دودکانی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۷ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار گردید. طی این نشست دانشجویان با روش‌ها و تکنیک‌های لازم جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا شدند. هدف این نشست آشنایی دانشجویان برای ورود به بازار کار اینترنتی و راه اندازی استارتاپ‌ها بوده است.
جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید.
>
:: نشست آشنایی با مسابقات ACM ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۵ | 
در طی ۱۶امین نشست از مجموعه نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه با موضوعیت آشنایی با مسابقات ACM  در تاریخ ۵ اردیبهشت ۹۷ توسط مهندس سهند پهلوانیان برای آشنایی دانشجویان با روند مسابقات ACM و نحوه حل و زمانبندی برای حل سوالات و انواع روش های تیمی با همکاری انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد.
 
>
:: نشست آشنایی با سرویس git ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۲ | 
در طی ۱۵امین نشست از مجموعه نشست‌های دو هفته یکبار انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه با موضوعیت مدیریت سورس پروژه‌های مهندسی کامپیوتر توسط ابزار GIT، آقای ایوب ایرازه از دانشجویان ورودی ۹۵ رشته نرم افزار به ایراد سخنرانی پرداختند. در این نشست دو ساعته که در تاریخ ۲۲ فروردین ۹۷ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار گردید، مباحثی از قبیل معرفی و شروع کار با گیت، آموزش stash، ریست کردن commits، آموزش Branch، Merge، gitignore، Clone و Pull درگیت مطرح شد.
 
دانشجویان و علاقه‌مندان به مدیریت سورس پروژه‌های کامپیوتری می‌توانند از سرور گیت مختص انجمن علمی فناوری اطلاعات و کامپیوتر دانشگاه صنعتی ارومیه به آدرسhttp://gitlab.it.uut.ac.ir استفاده نمایند.
 

 
>
پیام مدیر گروه
::
ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری
AWT IMAGE
::
پیوندهای فوری
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 25155483
بازدید 24 ساعت قبل: 6652
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 493739
بازدید 24 ساعت قبل: 182
::
آخرین بروزرسانی
دوشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۵
::
لینکهای مرتبط
مجله اینترنتی آی تی
::
لینکهای مفید
::
دانشکده مهندسی فناوری اطلاعات و کامپیوتر IT & Computer Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3742