اتاق فکر شهرداری ارومیه راه اندازی شد

جلسه مشترک شهردار جدید ارومیه و معاونین وی با نخبگان دانشگاه صنعتی ارومیه با هدف راه اندازی اتاق فکر شهرداری  ارومیه روز پنج شنبه 12 مرداد برگزار شد.
آقای محمد حضرت پور نایب رئیس سابق شورای شهر ارومیه که با قاطعیت آرا به عنوان شهردار جدید این شهر برگزیده شده بود  در اولین اقدام کاری خود خواهان تشکیل جلسه ای با محوریت ضرورت شکل گیری اتاق فکر شهرداری ارومیه با مشارکت نخبگان دانشگاه و استفاده از پتانسیل های موجود بخش دانشگاهی شد.

AWT IMAGE


این اقدام شایسته در نخستین روزهای مدیریت شهری توسط حاج آقای حضرت پور نوید بخش اعمال مدیریت علمی و تخصصی از سوی شهردار , بر فعالیتهای این نهاد عظیم اجرایی است. در این جلسه شهردار ارومیه به همراه معاونین شهرسازی و عمرانی خود و هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی ارومیه به همراه جمعی از فرهیختگان این دانشگاه  در این نشست صمیمی حضور یافتند.   درآغاز نشست پس از گرامیداشت مقدم حاضرین از سوی جناب آقای دکتر میرزایی ریاست محترم دانشگاه صنعتی , شهردار ارومیه بیانات مبسوطی را درخصوص ضرورت هم افزایی خرد نخبگان اجرایی موجود در بدنه شهرداری و فرهیختگان دانشگاهی بیان نمود و رمز موفقیت مدیریت شهری را در بهره گیری از توان این دو گروه برشمردند. ایشان در بیانات خود به ساز و کار اجرایی تصمیم سازی در شهرداری اشاره و به ساختار کمیته های کارشناسی موجود درسطح شهرداری که وظیفه اتخاذ تصمیم برای حل مسائل و معضلات شهری را عهده دار هستند , اشاره نمود و انتظار خود از اتاق فکر را پالایش تصمیم این کمیته ها , جلا دادن به تصمیمات متخذه و تعمیق بیشتر آنها برشمرد. سپس حاضرین ضمن تبریک انتصاب ایشان ، متناسب با د یدگاههای تخصصی خود پیشنهادهایی را برای افزایش بهره وری اتاق فکر مطرح نمودند. در ادامه جلسه ریاست محترم دانشگاه صنعتی  ضمن تبیین ساختار اتاق فکر دیدگاههای ارزشمندی را درخصوص الزامات اجرایی و فرایند کاری این اتاق بیان فرمودند.
در خاتمه شهردار ارومیه مسئولیت راهبری و تشکیل جلسات اتاق فکر مدیریت شهری را به دانشگاه صنعتی ارومیه واگذار نمود.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 4628 بار   |   دفعات چاپ: 685 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 51 بار   |   0 نظر