آغاز طرح ضیافت اندیشه قرآنی دانشجویان

 
آغاز طرح ضیافت اندیشه قرآنی دانشجویان
در آستانه ماه مبارک رمضان، طرح ضیافت اندیشه قرآنی دانشگاه صنعتی ارومیه با حضور بیش از 500 نفر شرکت کننده آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این طرح که به مدت 15 روز اجرا می‌شود و به بحث‌های فرهنگی و عقیدتی اختصاص دارد، سه درس آشنایی با اخلاق اسلامی، آشنایی با مبانی اسلامی و آشنایی با انقلاب اسلامی ارایه می‌شود.
حجت الاسلام ارجمند، مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌ در آیین گشایش این طرح که در نماز خانه دانشگاه برگزار شد گفت: امسال به علت استقبال خوبی که برای شرکت در این ضیافت صورت گرفته است، با قدرت و جدیت بیشتری این طرح را برگزار خواهیم کرد.
بنابر موافقت معاونان آموزش وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی، حضور دانشجویان درطرح ضیافت اندیشه، معادل گذراندن چهار واحد تحصیلی است.
ارتقای سطح اخلاقی و فقهی و قرآنی، افزایش بصیرت دینی و قرآنی، دشمن شناسی بر مبنای قرآن، تقویت گروه‌های فرهنگی ، مطالعاتی و همچنین تقویت ساختاری تشکل‌ها و کانون‌ها و هیئت‌ها، تقویت روحیه خودباوری و هویت بخشی انقلابی و قرآنی ، انتقال مفاهیم والای قرآنی و انقلابی در فضای مناسب ماه مبارک رمضان از جمله رویکردهایی است که در قالب مباحث آموزشی به دانشجویان ارایه می‌شود.
 
CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 4040 بار   |   دفعات چاپ: 758 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 53 بار   |   0 نظر